Master of Theology

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Akadeemiline tipptase ja kultuuridevaheline õppimine

Teoloogia magister on ingliskeelse intensiivse magistriõppe programm, mille on akrediteerinud Hollandi-Flandria akrediteerimisorganisatsioon. See algab septembris igal õppeaastal ja kestab üks aasta (60 EAP). Uurimistöö ja akadeemilise taseme tõttu on programm ainulaadne teise magistrikraadi ettevalmistamiseks õpetamise ministeeriumi ja / või doktoriõppeks.

Programm pakub hermeneutilisi ja kontekstuaalset lähenemist kõigis teoloogilistes alusdinõudes ja mitmekordseid võimalusi kultuuridevaheliseks kohtumiseks ja suhtlemiseks õpilastega üle kogu maailma. Programmi osavõtjana saate õppida erinevatest kultuuritraditsioonidest ja teoloogilisest kontekstist. Seetõttu on tõeliselt rahvusvaheline ja kultuuridevaheline kogemus!

Programm

Teoloogia magister koosneb neljast erinevast teest. Enne õpingute alustamist Protestantliku Teoloogilise Ülikooliga peate valima ühe nendest spetsialiseerunud rajadest, kuna see määrab õppekava sisu:

  • Väärikuse eetika
  • Kultuuridevaheline kohtumine ja tunnistaja
  • Elavad tekstid
  • Missioonide kogukonnad

Õppekava algab esimesel semestril kahe interdistsiplinaarse kursusega, millele järgneb nelja valitud kursuse profiilkursus. Üks neist kursustest on meie partnerasutuses, Groningeni ülikoolis. Programmi kultuuridevaheline keskendub peaaegu kõigile kursustele, nii et õpilaste kohalolek paljudest silmapiiridest muutub ise õppeprotsessi ressursiks.

Teises semestris jätkate programmi oma spetsialiseerumisega. See eriala hõlmab metoodika ja spetsialiseerumise kursusi, kirjanduse uurimist ja lõplik magistritöö.

Kolmepoolne vestlus

Rahvusvaheline magister annab suurepärase sisenemispunkti Lääne teoloogiasse ja kultuurisse Aasia, Aafrika ja Ladina-Ameerika üliõpilastele. Meil on hästi varustatud, et aidata teil sillaks oma kontekstis ja Euroopa Akadeemia. Samal põhjusel on mitmed tudengid West valisid selle aasta programmi, sest see annab kokkupuude teiste väljendeid maailmas Kristlus ja kultuuridevahelise teoloogia. Me armastame aidata teil süvendada kolme suuna vahelist vestlust oma konteksti ja selle väljakutsed, Lääne teoloogia ja kristliku Pühakirja ja traditsiooni.

Maailma kristlus klassiruumis

Protestantlik teoloogiline ülikool on koht, kus oikumeenilise ja evangeelse veenmise õpilastel ja akadeemilistel kohtumistel kohtuvad ja õpivad Pühakirju ja kristlikke traditsioone koos. Meil on veendunud, et ainult siis, kui me kohtume kristlastena erineva kultuurilise ja sotsiaalse konteksti ja erinevate teoloogiliste taustaga meil kasvab meie arusaamine "laius ja pikkus ja kõrgus ja sügavus, [of] Kristuse armastust, mis ületab iga tunnetuse nii, et [me] võib täita kogu täiusega Jumala (Ef 4: 18,19 NRSV).

Vastuvõtutingimused

Sissepääs rahvusvahelisele teoloogia magistriprogrammile nõuab:

1. Bakalaureusekraad teoloogias või sellega samaväärne tunnustatud akadeemiline asutus, mis on võrreldav Madalmaade akadeemilise bakalaureuse kraadiga

2. hea inglise keele oskus , mida tõendab:

  • TOEFL skoor 575 (paberil põhinev test), 232 (arvutipõhine test) või 90
  • (Interneti-põhine test);
  • IELTS skoor 6,5;
  • TOEIC-skoor 720;
  • Cambridge ESOL CAE 58-66.

3. OT või NT uuringute taotlemisel on tõestatud heebrea või kreeka bakalaureuse tase. Heebrea puhul tähendab see õppetöö koormat vähemalt 15 ECTS, Kreeka jaoks vähemalt 20 ECTS (15 ECTS tavalise kreekaõppe ja 5 ECTS NT kreeka). Üks ECTS-i tuleb võrrelda õppekogusega 28 õppetundi.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Protestant Theological University (PThU) is a university for theology based on a religious view of life, located in Amsterdam and Groningen. The PThU aims at profound and relevant theological educ ... Loe edasi

The Protestant Theological University (PThU) is a university for theology based on a religious view of life, located in Amsterdam and Groningen. The PThU aims at profound and relevant theological education and research with regard to developments in faith, church and Christianity worldwide. Work in the university is inspired by its close association with the church and a fascination for what faith does with people – explicitly including the personal faith of its staff and students. Näita vähem
Amsterdam , Groningen + 1 Rohkem Vähem