Master Online Marketing (MA)

Üldine

Programmi kirjeldus

Osalise tööajaga uuringud keskenduvad turundusele, juhtimisele ja infotehnoloogiale

Kuidas me jõuame praegustele ja tulevastele klientidele kõigi asjakohaste kanalite kaudu? Kuidas me neile neile kanalitele räägime lugusid, mis inspireerivad neid? Kuidas me oma veebisaiti optimeerime, et kliendid meid leiaksid? Kuidas kujunduse ja AdWordsi kampaaniaid kujundada? Ja mida me teeme Facebookis, Twitteris

Programm on praegu programmi akrediteerimises, mis peaks algama 2018. aasta oktoobris.

Sisu ja eriala - vastavalt oma huvidele ja plaanidele

Online-turunduse õppekava sisu on sama mitmekesine kui kutsevaldkonnad, kus omandatud pädevust saab kasutada. Magistriprogramm ühendab rakenduslikke teadmisi turunduse juhtimise, strateegilise kommunikatsiooni ja infotehnoloogia valdkonnas.

Praktiline ja akadeemiliselt usaldusväärne, annab uuring vajalikke teadmisi järgmistes teemades ja töövaldkondades:

 • Turunduse ja kommunikatsiooni juhtimine
 • Interneti-turundus ja mitmekanaliline turundus
 • Online-äri ja Interneti-kaubandus
 • Andmehaldus ja turunduse automatiseerimine
 • Mobiilireklaam, mobiilteenused ja rakenduste arendamine
 • Sotsiaalse meedia turundus ja sotsiaalse meedia reklaamimine
 • Sisuturunduse ja kaubamärgi jutustamine

Magistriõpe Fresenius 'ülikoolist

Programm on Leipzig School of Media ühine pakkumine ja Hochschule Freseniusi Interneti-õppe kaugõpe. Esinemisosakonnad toimuvad Leipzigis. Õppekava on 120 ECTS ainepunkti.

Õppetöö

Online-turunduse magistrikraad (magistrikraad) on praegu akrediteeritud ja ametlikult alustatakse 1. oktoobril 2018.

Meie segatud õpiprogrammides ühendatakse puhtaid veebimooduleid lühikese osavõtmisega (üks või kaks külastatavat etappi semestril, kokku 15 osavõtupäeva). Selle tulemuseks on optimaalne seade iseseisvaks kaugõppeks ja õppijate süvendamiseks ning võrgustike olemasolu etappidel.

Nii saate igal ajal õppida ja alustada mitmete võrgumoodulitega. Paindlikkus ja individuaalne ajakavastamine võimaldavad teil õppida teie vajadustele kohandatud õpikeskkonda ja looma õppevälja, mis on teie individuaalsetele vajadustele võimalikult suur.

Kohapealsete loengute käigus leiavad õpilased Leipzigi Media Campus Villa Ida jaoks kvaliteetset meediatehnoloogiat, tarkvaral ja riistvaral põhinevat arvutipõhist pilti, heli- ja videotöötlust ning salvestusstujutit. Parimate võimalike õpitulemuste saavutamiseks on soovitatav ka oma sülearvuti tuua.

Kulud - suur paindlikkus kolme tasu mudeliga

Õppimisotsus sõltub paljudest teguritest. See hõlmab kaugõppe kulusid. Soovime, et saaksite teid võimalikult hästi teavitada ja oma otsust planeerida. Seetõttu teavitame teid loomulikult läbipaistvast ja avatud õppetööst.

Tasulised mudelid magistriprogrammi jaoks Online Marketing:

 • Tasu mudel 24 kuud: kuus 624, - euro, kokku 14 976 eurot, - euro
 • Tasu mudel 36 kuud: kuus 454, - euro, kokku 16 344 eurot
 • Tasu mudel 48 kuud: kuus 350, - euro, kokku 16 800, - euro

Vastuvõtutingimused - teie viis selle kraadi programm

Leipzig School of Media koostöös Hochschule Fresenius'iga on kaks võimalust tutvuda magistriprogrammiga "Online Marketing":

 1. Esimeses kutsekvalifikatsioonis vähemalt 180 ECTS (sh 40 ECTS majandus), millele järgneb vähemalt üheaastane töökogemus majanduse ja / või turunduse valdkonnas, mis on seotud Master'iga.
 2. Ilma eelneva ülikoolikraadita lõpetatud kutseõppe ja sellele järgneva vähemalt nelja-aastase kvalifitseeritud töökogemuse ja sooritamise sobivuse testiga.

Sihtotstarbelist ECTS-i ei saa asendada täiendavate moodulite loomisel. Kui te ei saa vastuvõtu nõuded selgelt välja tuua, on seda võimalik hüvitise saamiseks sisse seada. Selleks esitage taotlusega saksa keeles motivatsiooni üheleheküljeline kiri. Sellele järgneb 30-minutiline isiklik vestlus.

Õppimine ilma esimese ülikoolikraadita

Isegi ilma esimese ülikoolikraadita on teil võimalus sooritada magistriõppe sobivustestiga. Selleks lisage oma taotlusdokumentidele saksa keeles üheleheküljeline motivatsioonikiri ja tehke kohtumine 30-minutilise isikliku intervjuu jaoks. Seejärel avatakse teid objektipõhiseks ettevalmistusmooduliks, mille te lõpetate sobivuse testiga maksimaalselt kuue kuu jooksul.

taotlus

Programm on Leipzig School of Media ja Fresenius onlineplusi ühine pakkumine. Osalejad osalevad Hochschule Fresenius onlineplus'is ja täidavad Leipzig School of Media klassiruumi õppejõude. Freseniusi ülikool on tunnustatud riigi Hesse'i, teaduse ja kunsti ministeeriumi poolt. Ta on saanud rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemilise kraadi "Master of Arts" ning omab ka magistrikraadi.

Neli nädalat

Hoechschule Fresenius'ile laialdase kaugõppe saamiseks anname teile neli nädalat aega. Meie prooviuuringute käigus saate tutvuda õppeplatvormiga, alustada esimese mooduli ja tutvuda oma isikliku õppejõuga. Lühidalt öeldes, olete seaduslikult kandideerinud Fresenius'i rakenduskõrgkooli üliõpilaseks või üliõpilaseks ja saate kasutada õppeprogrammi ilma piiranguteta.

Kas me oleme teie huvi äratanud?

Seejärel võtke meiega igal ajal ühendust. Meil on hea meel teile nõu anda.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Gemeinnützige Gesellschaft für akademische Weiterbildung.

Gemeinnützige Gesellschaft für akademische Weiterbildung. Näita vähem