Magistriprogrammi Heritage Studies väljakutse pakub teile välja kriitilise ülevaate ruumilise pärandi säilitamise ja muutmise kohta. Meie õpilased hindavad programmi selle ainulaadse integratsiooni kaudu akadeemiliste interdistsiplinaarsete mõtiskluste üle poliitikas, ajaloos, teoorias ja praktikas. See paljastab pinged maastike, linnapiirkondade, arhitektuuri ja arheoloogiliste jäänuste säilimise ja muutmise vahel. Asudes maailmapärandi linna Amsterdamis, tervitab kapten nii Hollandi kui ka rahvusvahelisi üliõpilasi, kes tunnevad huvi mälestiste säilitamise, päranditurismi, ruumilise planeerimise ja kujundamise erialade vastu.

Pärandiuuringute programmi kursused pakuvad teile teadmisi kajastamiseks, aga ka meetodeid ja oskusi tegutseda muinsuskaitse eksperdina arhitektide, ruumiplaneerijate ja poliitikakujundajate seas. Heritage Studies magistriõppe valimine viib teid interdistsiplinaarsesse keskkonda, mis julgustab teid võtma ruumilise perspektiivi, pidades silmas minevikku, olevikku ja tulevikku. Õppejõud on arhitektuuriajaloolased, arheoloogid, ajaloolased ja (ajaloolised) geograafid. Igaüks neist teostab akadeemilisi teadusuuringuid osana uurimisinstituudist CLUE, samas kui enamik neist vastutab ka professionaalse pärandi valdkonnas.

Magistriõppe programm Heritage Studies pakub üheaastast programmi, mille maht on 60 EAP. Kombineerime loenguid õppekäikude, külalisesinejate, interaktiivsete arutelude, rühmatööde ja juhtumianalüüsidega, näiteks esseesid, esitlusi ja teisendusettepanekuid. Kohustuslikud kursused moodustavad programmi tuuma, kuid jätavad palju võimalusi individuaalseks spetsialiseerumiseks valikainete kursuste, ülesandeteemade vaba valiku, individuaalsete õpetuste, praktikate ja magistritööde kaudu. Näitlikustamiseks: hiljutised magistritööd on keskendunud Atlandi müüri jäänustele, Westminsteri kloostrile kui turismiajaloolisele ikoonile, muinsusstrateegiatele kahanevates piirkondades ja Noord-Hollandi varrefarmide taaskasutamisele.

Neli põhimoodulit on kohustuslikud:

  • Ajalooline maastik ja arheoloogiline pärand
  • Arhitektuuri- ja linnaplaneerimise pärand
  • Maastiku elulugu
  • Ümberkujundamine: kohtumine disaineritega

Mitmed valikulised moodulid:

Globaalse Amsterdami arheoloogia ja pärand (UvA / VU)

Eksamikomisjoni loal:

  • Praktika (maksimaalselt 12 EC)
  • Individuaalne peegeldus a
  • Välismaal õppimine
  • Muud valikained teistest programmidest, näiteks ajalugu, linnaplaneerimine, hoonearheoloogia või ajalooline geograafia
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud September 1, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilaste jaoks. 14,600 eurot mitte-Euroopa-väliste ja mitte-EMP üliõpilaste jaoks.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date