Master põllumajandus areng

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Master Agribusiness Development

Aeres University of Applied Sciences pakub magistriõppe Agribusiness Development bakalaureuse lõpetajate või noored spetsialistid.

Rahvusvahelised korporatsioonid põllumajandus- sektoris on järjest enam vaja spetsialistide kvalifikatsioon muutuste juhtimine, kes ei tegutse lokaalselt ja globaalselt mõelda. Kõik lõpetajad selle Master programm on esmaallikast teadmisi muutuse protsessidele äri kontekstis väljaspool oma filiaali ja on omandanud väärtuslikke teadmisi erinevusi rahvusvaheliste ärikultuuri ja töö eetika ja nende võimalikku rolli lahendada need küsimused muudatuste protsessides. Need inimesed toovad teadust elu äri toitu.

Et lõpetada see Master Agribusiness Development eesmärk on integratsiooni isiklik areng, äritegevuse analüüsi, keskkonna analüüs ja äristrateegia edukalt kavandada ja rakendada muutusi protsesse.

profiil See Master on ideaalne keskkond, kui sa tead, et põllumajandus- ja tööstussektori on ainulaadne oma kohanemisvõime ja kiire uute lahenduste väljatöötamine. Et olla edukas siin, sa pead olema ettevõtlikud, kogenud tegelevad laialdaselt erinevate ärikeskkond ja tundlik kultuuri organisatsioonid ja inimesed, kes kujundavad neid. Lõpetanud selle magistrantuuri on hea äri teadmisi ja tavasid ning on tõestanud ettevõtlikud arengut. Ta on tugev võrk ning seda võib kohaldada teadus innovatsioonile selles sektoris.
Leiad selle lõpetanud kas füüsilisest isikust ettevõtja või suuremas ettevõttes, ühes järgmises asendis:

  • ärianalüütik
  • äri arendaja
  • juht võtmeprojektid
  • operatiivjuhina


Peamiselt rahvusvahelise ja kultuuridevahelise seade.kvalifikatsioon

Pärast edukat 12-kuulise programmi saate magistrikraadi Agribusiness Development. See aste on riiklikult tunnustatud Master of Applied Science, valideeritud ja akrediteeritud hollandi-flaami akrediteerimine.

Faasid

Seal on neli faasi, kus sa ehitada õppe portfell, ja need etapid on kõik seotud ettevõte, kus te töötate programmi kestust. Panus siis teeb firma on väga oluline, siis tuleb stimuleerida arendamisel rahvusvaheliselt sektori sees, uuendamise oma äriprotsesse ja jätkusuutlikult.

Faasid on:


1. Tasuta tulija - Exploring Master firma ja arutelu paranemise võimalusi, teadusuuringute ja analüüsi.

2. Noorte potentsiaali - väljatöötamine täiustamise võimalustele, järgides rahvusvahelise äri kontekstis ettevõte.

3. Manager - väljapakkumine muutus ning saades toetust, et rakendada sekkumise strateegiad paranemist.

4. Teadur - Te analüüsida ja mõelda sekkumise mõju strateegiaid ja kirjutada magistritöö sel teemal. Seega siis kaitsta väitekirja Master firma ja mõtiskleda oma õppimise kogemus.

Praktikakogukond

Iga kuu kohtub ühel Master ettevõtted vahetada kogemusi kolleegi Master õpilased Praktikakogukondade. Master õpilane töötab, et firma esitab ettevõte. Hiljem siis tagasi AGS Vilentum University of Applied Sciences, et omandada rohkem teadmisi kontseptsioonide ja hiljemalt teoreetilisi teadmisi, mis on seotud ülesanded, mida on teie Master ettevõte.

Master Company

Sa läbi suure osa oma hariduse üks meie valitud Master ettevõtted. Need rahvusvahelised agrofirmade, tegutsevad ülaosas turul pakuvad võimalust magistriõppes läbi sõltumatu analüüsi äri. Sul on uurida ettevõtte enda algatusel, kuid siis treeneriks nii õpetaja AGS Vilentum University of Applied Sciences ja ettevõttepraktika juhendaja.

Sissepääs kriteeriumid

• bakalaureusekraad agribusiness või samaväärne

• inglise keele nõuded (TOEFL 577 / IELTS 6.5)

• Oskuste Statistiline analüüs

• Visioon valitud huvitavas valdkonnas ja tugevat motivatsiooni, et olla edukas põllumajandus- ja toidusektoris

• Meeskonnavaim ja paindlik suhtumine rahvusvahelises töökeskkonnas

Valik

Kolm positiivset viide tähti, online tööalase isiksuse test, motivatsioonikiri ja vestlus on oluline osa valikumenetluse. Boot Camp nädalal Islandil on lõppfaasis valikumenetluse.

Kuidas taotleda

Taotleda selle Master programm Agribusiness Development, täitke meie taotluse vorm ja veenduge, et kinnitada nõutud dokumendid (motivatsioonikiri, CV, skaneerida kõige olulisemad diplomi ja nimekiri märgid).

teie kulud

• käitlustasu 150 € (sealhulgas e hindamisaruande)

• 5 osas: 4,500 € oktoobris 1,500 € novembris ja jaanuaris, veebruaris ja märtsis 1,000 € iga

• Panus Boot Camp Islandil 600 €

• Raamatud ja muid materjale 350 €

teie kompensatsiooni

• Tagatud makse Master Company € 250 kuus

• hüvitamine seoses sõidu- ja majutuskulud kaubeldavad

On oluline mõista, et sa tööturule siseneda on strateegiline positsioon, üks aasta enne teisi Master lõpetajatele.

Professional Master

Professionaalne HBO (kutsekõrgharidust) magistriprogrammi on pühendatud praktiline kogemus. See töökogemust toimib hüppelaud edasiseks arendamiseks osaleja. See on peamiselt peegeldub vormi hindamist (sageli paberid ja ärimudelite, et osalejad peavad pöörduma oma praktilises situatsioonis) ja pidevalt seotud professionaalse olukordades ajal loenguid.


Ülikool magistrikraadi on magistriprogrammi, mille teaduslik kontekst, milles teostamisel seotud teadusuuringud on määrava tähtsusega. Rõhuasetus seda tüüpi magistriprogrammi on teooria. See kajastub hindamine (peamiselt kirjalikud eksamid ja tähelepanu väitekirjas teadusliku aluse) ja loenguid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Talent to grow. That is what Aeres University of Applied Sciences stands for. Our university is rooted in the agricultural and educational higher education. We focus on education, research and sharing ... Loe edasi

Talent to grow. That is what Aeres University of Applied Sciences stands for. Our university is rooted in the agricultural and educational higher education. We focus on education, research and sharing knowledge. This is how we contribute to the development of innovative professionals. Professionals who are capable of taking responsible decisions in a complex world, with a natural talent for acting sustainable. Näita vähem
Almere , Dronten , Halifaxi piirkondlik omavalitsus + 2 Rohkem Vähem