Master / PGDip piiblis ja kaasaegses maailmas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kaugõppe PG diplom / MLitt Piiblis ja Kaasaegses Maailmas on osalise tööajaga virtuaalne õppeprogramm, mis ühendab piibellikke ja teoloogilisi uuringuid teiste kunsti-, humanitaar- ja sotsiaalteaduste erialadega.

Piiblit ja kaasaegset maailma pakutakse ka täistööajaga elamuprogrammina.

PGDip / MLitt Piiblis ja Kaasaegses Maailmas on osalise tööajaga kaugõppeprogramm, mis on suunatud nii inimestele, kes otsivad isiklikku arengut ja vaimulikku, kes soovib jätkata professionaalset arengut.

Tähtsündmused

 • Saage arusaam sellest, kuidas avalikud küsimused ja kultuur nii kuju kui ka kristliku teoloogia, piibelliku tõlgenduse ja praktika kujundavad.
 • Liitu rahvusvahelise ja interdenominational grupiga 20–25 üliõpilast, kellest enamik on rahvahulgad.
 • St Andrewsi elamuõppenädal alustab iga mooduli loengute ja seminaride aruteludega ning võimaldab kohtuda oma kaasosaliste ja juhendajatega.
 • Avab tulevase doktoriõppe võimalusi sellistes valdkondades nagu praktiline teoloogia või neile, kes püüavad süvendada oma kriitilist mõtlemist usu mõõtmetega karjääris (sageli vabatahtlikus sektoris).

Õppetöö formaat

Igal semestril algab St Marysi kolledžis University of St Andrews St Mary's College'is elav õppetöö nädal. Tüüpiline elamuõppenädal sisaldab loenguid, seminare, sessioone Moodle'i ja MMSi internetiplatvormide kasutamise kohta ning õpioskuste väljaõpet. Samuti on see hea võimalus kohtuda oma kaugõppijate ja juhendajatega isiklikult.

Osavõtt on vajalik igal õppenädalal esmaspäevast kolmapäevani, kuid õpilasi julgustatakse jääma nädalaks. Nende kohustuslike õppenädalate külastamiseks peate maksma oma reisi- ja majutuskulud.

Nii MLitt kui ka PGDip õpilased võtavad oma programmi jooksul kolm moodulit. Iga moodul sisaldab 15 nädalat (tavaliselt jagatud neljaks osaks) ja keskendub iseseisvale õppele.

Mooduli igas üksuses antakse õpilastele mitmeid teaduslikke artikleid ja väljavõtteid raamatutest, mida täiendab kaks digitaalsel kujul kättesaadavat kirjalikult loengut; teil on juurdepääs ka raamatukogu ulatuslikele ajakirjade ja e-raamatute tellimustele. Seminaride asemel osalete online-teadetetahvlite aruteludes oma eakaaslastega (ei toimu reaalajas).

Õpilased kirjutavad iga mooduli kohta tavaliselt neli esseedi (üks iga üksuse kohta) ja saavad kirjaliku tagasiside. Õpilastel on üks isiklik õpetus (tavaliselt veebipõhise video- või telefoni teel) koos juhendajaga iga mooduli kohta, kus nad saavad arutada oma viimast essee.

MLitt programmi järgneb 15 000 sõna väitekiri, mis esitati kahe aasta pikkuse õpingute lõpus. Õpilastele määratakse väitekirjaks individuaalne juhendaja ning kohtumised järelevalveasutustega toimuvad tavaliselt veebisõnumite või telefoni teel.

Moodulid

Iga moodul sisaldab tavaliselt järgmist:

 • online loengud ja seminarid.
 • 100% kursuste hindamine.

Õpilased võtavad moodulid erinevatesse tellimustesse, sõltuvalt nende sisenemispunktist.

September 2019

1. semester

Elamuõppenädal St Andrewsis: esmaspäevast 2. kuni reedeni 6. septembrini 2019

 • Meditsiinieetika teoloogilised küsimused: arvestab tänapäeva arutelusid meditsiinieetikas, nt eutanaasias, abordis, idees „arstist“ usulise kutsena, inimeste täiustamistehnoloogiatest, kohusetundlikest vastuväidetest teatud protseduuride teostamise ja tervishoiupoliitika vastu.

2. semester

Elamuõppepäev St Andrewsis: esmaspäeval, 20. – reedel, 24. jaanuaril 2020. \ t

 • Järelevalve, teoloogia ja Piibel: kriitiliselt mõtlevad 21. sajandi seire mitmesugused vormid (näiteks suured andmed online-reklaamis ja politseitöös, CCTV kauplustes ja kirikutes ning meie vastastikune jälgimine sotsiaalmeedia kaudu).

3. semester

Mooduliteavet ja eluruumide nädala kuupäevi tuleb veel teavitada.

Jaanuaril 2020

1. semester

Elamuõppepäev St Andrewsis: esmaspäeval, 20. – reedel, 24. jaanuaril 2020. \ t

 • Järelevalve, teoloogia ja Piibel: kriitiliselt mõtlevad 21. sajandi seire mitmesugused vormid (näiteks suured andmed online-reklaamis ja politseitöös, CCTV kauplustes ja kirikutes ning meie vastastikune jälgimine sotsiaalmeedia kaudu).

2. semester ja 3. semester

Mooduliteavet ja eluruumide nädala kuupäevi tuleb veel teavitada.

Dissertatsioon

MLitt õpilased võtavad neljanda mooduli oma väitekirja ja osalevad sellega seotud õppenädalas St Andrewsis. Doktoritööde üle teostavad järelevalvet õppejõudude liikmed, kes annavad nõu teema valikul ja annavad juhiseid kogu uurimisprotsessi vältel. Kursuse lõpus tuleb esitada 15 000 sõnaga täidetud väitekirja.

Need, kes osalevad PGDip programmis, lõpetavad õpingud pärast kolmandat poolaastat ning sobivalt kvalifitseeritud kandidaadid saavad magistrikraadi.

Siin loetletud moodulid on soovituslikud ning ei ole tagatud, et nad hakkavad 2019.

Karjäär

Selle programmi üliõpilased on jätkanud tööd heategevusvaldkonnas ja edasisteks uuringuteks. Varasematel üliõpilastel on olnud kutsealane haridus, õigus, äri, haldus, heategevus ja ministeerium.

Karjäärikeskus pakub kõigile õpilastele üheõpetust nõu õpetatud magistriõppes ja pakub ürituste programmi, mis aitab õpilastel oma tööalaseid oskusi arendada.

Riiki sisenemise nõuded

 • Jumalikkuse Koolkond julgustab rakendusi kõigilt, kellel on bakalaureusekraad mis tahes teemal, ning tunnistab, et mõnel juhul võib see olla saavutatud juba mitu aastat tagasi ning et nõrgem jõudlus ei pruugi alati näidata taotleja praegust akadeemilist potentsiaali.
 • Hea 2,1 auhind bakalaureuse kraadi on tavaliselt oodata, kuid kui teie kraad klassifikatsioon on madalam, siis peaks näitama hiljutine, võib-olla mitteametlik, õppida oma kavatsuste kirjas. Selleks, et taotleda koha kohta selles programmis, ei pea te olema teoloogiat ega piibellikke uuringuid; siiski eeldatakse, et kõigil taotlejatel on piisavalt teadmisi, et varustada neid kraadiõppe tasemel selles valdkonnas. Tulevased taotlejad, kes ei suuda pakkuda 2,1 auhinnakraadi, kutsutakse eelnevalt kursuse direktoriga vestlema: e-post divinitydistance@st-andrews.ac.uk.
 • Kui te õppisite oma esimese kraadi väljaspool Ühendkuningriiki, vaadake rahvusvahelisi sisenemise nõudeid.
 • Inglise keele oskus.

Nimetatud kvalifikatsioonid näitavad sisenemise miinimumnõudeid. Mõned akadeemilised koolid küsivad taotlejatelt, et nad saavutaksid miinimumist oluliselt kõrgemad märgid. Loetletud sisenemisnõuete saamine ei garanteeri teile koha, sest ülikool arvestab iga taotluse kõiki aspekte, sealhulgas vajaduse korral kirjaliku proovi, isikliku avalduse ja täiendavate dokumentide kohta.

Rakendamise nõuded

 • CV või CV. See peaks sisaldama teie isikuandmeid, millel on seni olnud haridus ja tööhõive.
 • isiklik avaldus (200 kuni 300 sõna).
 • akadeemilise töö valim (2000 sõna).
 • kaks allkirjastatud viidet (akadeemiline või professionaalne).
 • akadeemilised ärakirjad ja kraaditunnistused.
 • tõendid inglise keele oskuse kohta (nõutav, kui inglise keel ei ole teie esimene keel).

Rahastamine

Hiljutine lõpetaja soodustus

University of St Andrews pakub 10% soodustust magistriõppemaksudele üliõpilastele, kellel on õigus lõpetada või kes on lõpetanud St Andrewsi viimase kolme õppeaasta jooksul ja alustavad magistriõppe programmi University of St Andrews .

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

As a 600-year-old institution, it's no surprise that the University of St Andrews is known across the globe as a world leader in education. We are Scotland’s best university ranked by the Complete Uni ... Loe edasi

As a 600-year-old institution, it's no surprise that the University of St Andrews is known across the globe as a world leader in education. We are Scotland’s best university ranked by the Complete University Guide 2019, and 2nd overall in the UK (Guardian Good University Guide 2019). Näita vähem