Master Portfellihaldus

&nbsp

Master See on esimene keskendus ainult Portfolio Management, õpetas Hispaanias ja tuleb rahuldada nõudlust Hispaania turul tulemusena suureneb teadlikkus uute finantsinstrumentide kättesaadavaks juhataja (optsioonid, futuurid, vahetuslepingud, ribade jne ...) on juhtiv portfellide haldamine.

&nbsp

Lisaks programmi ei käsitle üksnes üksikasjalikult omadused nende rohkem traditsiooniliselt kasutatud varahaldus (fikseeritud tulumääraga, aktsiate, jne ... ), Kuid kirjeldab ja laiendatakse uuringut uute tekkivate vahendeid, mis on nüüd saadaval juht või lõpliku investori (kinnisvarafondid, riskikapital, hüpoteegi väärtpaberistamine, garanteeritud tulu, struktureeritud tooted Teise põlvkonna jne ...).

&nbsp

&nbsp

Eesmärgid


Esimene eesmärk Specialized Master in Management Portfolio on pakkuda nii manager ja ülim investor võimalus õppida täiustatud juhtimise meetodeid, kasutades teadmisi grupp üle 30 asjatundjad kogu aastal.

&nbsp

Lisaks rahuldada kasvavat nõudlust ettevõtete ja finantsasutused on üha enam vajadus spetsialistide teadmised nendes küsimustes, samuti laiendada erinevaid võimalusi mitmekesistada ulatus lõpuks investoreid.

&nbsp

&nbsp

Uuring Plan


Spetsiaalsed Master in Management Portfolio toimuvad ruumides IEB.

&nbsp

Magister üksikasjalik uuring olemasolevaid vahendeid manager investeerimisotsuste tegemisel ja pärast kasutuselevõttu, kus me läbi vaadata kõik need olulised matemaatiliste ja statistiliste mõistete, Master läheb uuringu Levinuim korraldamise vahenditesse ja nende uuem tehnikat (ekspert süsteemid, närvivõrgud, jne ... ), Mis on hakanud kasutada rohkem arenenud finantsturgudele.

&nbsp

Teises moodulis on täpsemalt käsitletud konkreetsete aspektide juhtimise kohta portfellide fikseeritud tulumääraga, aktsiate, vahetuslepingud, valuuta ja tooteid, samuti mõju Euro kui ühisraha väärtpaberiportfelli haldamine, samuti tutvustada tooteid võti dünaamilise juhtimise. Aasta kolmandas moodulis kirjeldatakse Hispaania institutsioonilist raamistikku, pöörates erilist tähelepanu eripära FIM ja FIAMM raha, vaid ka aadress uuring teiste fondide, mis on vähem tuntud, kuid uusi investeeringuid alternatiive nii haldajate kui lõpp-investoritele. Neljandas moodul, mis keskendub Portfellihaldus privaatpanganduse uurib erilist Wealth Management, keskendudes eelkõige finants-ja eelarvepoliitika asjakohaste aspektide seisukohast parim investor. Lõpuks, me arutasime aspekte uusimate tehnikate abil mõõta ja kontrollida portfelli risk.

&nbsp

&nbsp

Sisseastujale


Kõik, kes on huvitatud jälitavad MS Management Portfellid tuleks saata peakorter IEB (C / Alfonso XI, n º 6-28014 Madrid) järgmised dokumendid:

&nbsp

* Curriculum Vitae
* Kaks soovituskirja
* Transcript

&nbsp

Pos seejärel iga kandidaat peab olema küsitlust Sisseastujale komitee.

Programmi õpetamise keel:
Inglise
Hispaania

Vaata veel 6 kursust IEB - Instituto De Estudios Bursátilesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Osakoormus
Price
18,500 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi