Master programm International Business

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistrantuuris rahvusvahelist Business
Äri on muutunud üha rahvusvaheline viimastel aastakümnetel ja rahvusvaheline äri hõlmab suure ja kasvava osa kogu maailma äri. Praeguseks on peaaegu kõik ettevõtted, väikesed, keskmise suurusega ja suured, mõjutab rahvusvaheliste ürituste ja konkurents. See areng nõuab sügavad teadmised ja erialased valdkonnas rahvusvahelise äri need, kes tegutsevad tänapäeva ettevõtted. Magistrantuuris International Business pakub selliseid teadmisi ja võimeid ning annab teile vahendid, et täita selline väljakutse.

Sisu
Programmi peamine eriala on ärikorraldus keskendudes rahvusvahelise äri. Ärijuhtimise kursused (suur) lisatakse koos kursusi majanduse ja majandusgeograafia. Nii teaduslik teooria ja meetodid valdkonnas ärijuhtimine uuritakse.Programm koosneb 45 ECTS ärijuhtimises (mis hõlmab Magistritöö 15 ECTS ja äri uurimismeetodid 7,5 ECTS), rahvusvahelist majandust 7,5 ECTS ja rahvusvahelise kaubanduse ja arengu 7,5 ECTS. Programm kulmineerub magistritöö, kus üliõpilane rakendab ärijuhtimise teadmisi suurem iseseisev projekt.

Kursused programmi kaasatud
Rahvusvaheline majandus, rahvusvaheline turundus, International Management, International Raamatupidamine, Rahvusvaheline kaubandus-ja arengukonverents, Business uurimismeetodid, Magistritöö.

Töö integreeritud õpe
Töö integreeritud õpe (WIL) on oluline pedagoogiline komponent ja on programmi kaasatud erinevatel viisidel. Teatud erialadel õppimiseks on näiteks koosneb sõltumatu projektitöö läbi koostöös kohalike organisatsioonidega.

Vastuvõtutingimused
Bakalaureusekraad 180 Ta sai 90 HE krediiti peamine teema ärijuhtimise või samaväärne. Verified inglise keele oskus vastab muidugi inglise B Rootsi gümnaasiumis või samaväärne.

Inglise nõuetele: IELTS: üldine märk 6.5 ja ei alljärgnevat lõiku 5.5. TOEFL: paberil: Keskmine 4,5 (skaalal 1-6) kirjalik test ja kokku skoor 575 Interneti-põhine: Keskmine 20 (scale0-30) kirjalik test ja üldskoor 90.

Stipendiumid on saadaval mitte-ELi / EES kodanikud.

Viimati uuendatud sept 2012

Teave kooli kohta

University West in Trollhättan, Sweden is a modern university which offers education collaborating with work-life in an attractive and modern study environment.

University West in Trollhättan, Sweden is a modern university which offers education collaborating with work-life in an attractive and modern study environment. Näita vähem