Master programmi üldise juhtimise

Üldine

Programmi kirjeldus

Master Program General Management

Master Program General Management on mõeldud motiveeritud, pühendunud ja kõrgetasemelise lõpetajatele bakalaureuse või diplom kraadi programmid, kes ei ole huvitatud ainult saavutada juhtival positsioonil, kuid kes samuti soovivad õppida, kuidas lahendada jooksvaid küsimusi ja tulevasteks katsumusteks ettevõtetes ja kell organisatsioonid. Programm valmistab ette õpilasi karjääri dünaamiline, globaalne ja konkurentsivõimeline keskkond. See nelja semestri Master Program vastab lõpetajate erinevaid juhtivatel positsioonidel. Programm toimub inglise keeles, toetades rahvusvaheliste ja praktikale orienteeritud iseloomu. Õpilased omandada ja arendada professionaalne ja teemakohast keeleoskus.


Programm võimaldab lõpetanutel positsioneerida end tööturul vastavalt iga üksiku määratud profiili. Õpilased saavad valida nelja spetsialiseerumisest: Marketing & International Marketing, Human Resource Management & Organization, Global Strateegiline juhtimine ja ettevõtlus. Lisaks Programm uurib praegused ja tulevased väljakutsed majanduses ja ühiskonnas: innovatsiooni Globaliseerumine ja jätkusuutlikkus.


Erilist kursused on välja töötatud, et aidata õpilastel lihvida oma isikliku, sotsiaalse ja kultuuridevahelisi oskusi. Osana programmi õpilased on ka võimalus veeta üks või kaks semestrit välismaal õppimise partner ülikooli. Koostöös spetsiaalselt valitud ülikoolides, kohandatud moodulid õpilased on eelnevalt heaks ainepunktide ülekandmise. Lisahüve programm on õppimise ja mõistmise lähemalt juhtimise kontseptsioone ja majandusliku korrelatsioone iga kultuuri ja kultuuridevahelise kontekstis.


Master Program General Management vastab lõpetajate laia üldiselt kui ka spetsialiseeritud võtmepositsioonidel juhtimine. Akadeemiliselt heli, praktikale orienteeritud iseloomu programmi eesmärk on valmistada õpilasi ette rahvusvahelist karjääri.

Programmi eesmärgid


Master General Management on kaheaastane, täistööajaga programmi õpetatakse inglise keeles.

 •  Teadus põhineb haridus põhifunktsioonid General Management
 •  Pädevus areng tulevaste juhtide ettevõtliku mõtlemise
 •  Teadus põhineb teadmisi seotud väljakutsetele globaliseerumine, innovatsioon ja jätkusuutlikkus
  alates ärijuhtimise vaade
 •  Süvendada teadmisi ja oskusi valitud juhtimisülesandeid
 •  Teaduse metoodilisi oskusi
 •  Arendamine kriitilise analüütilisi interdistsiplinaarne pädevus
 •  Arendada isiklikke, ja kultuuridevahelise suhtluse
 •  Süvendamine juhtimise teadmisi välismaal
 •  Arengu juhtimise oskused järgmistes valdkondades

o Marketing & International Marketing
o Global Strateegiline juhtimine
o Human Resource Management & Organization
o EttevõtlusÕppekava: magistrikraadi General Management


Kraad: Master of Science (MSc või MA (JKU))


Programmi pikkus: 4 semestrit

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Nagu suurim teadusasutus föderaalriigi Ülem-Austria on JKU impulsi keskusesse teadust ja ühiskonda, ja naudib rahvusvahelise maine. Põhioskuste on sotsiaalteadused ja majandus-, õigus-uuringud ning te ... Loe edasi

Nagu suurim teadusasutus föderaalriigi Ülem-Austria on JKU impulsi keskusesse teadust ja ühiskonda, ja naudib rahvusvahelise maine. Põhioskuste on sotsiaalteadused ja majandus-, õigus-uuringud ning tehniline ja loodusteadustes. &nbsp Majandus-ja sotsiaalnõukogu Sciences (SOWI) pakub unikaalset Austrias, kogu spektri sotsiaalset ja majanduslikku uuringud. SOWI arendanud oma teenuseid nõudeid riigi ja rahvusvahelistele standarditele. &nbsp Tegevuse õigusteaduskond (RE) ei piirdu riigi tasandil. Tipptase on keskpunktiks avaliku, era-ja rahvusvahelise äriõiguse valdkondades.Läbi piiriülese õpetajate ja õpilaste oskused lahendada õiguslikud küsimused süvendatakse rahvusvahelisel tasandil. &nbsp Mitmekülgsuse tehnika-ja loodusteaduste (TNF) on iseloomulik rahvusvaheline teadus-ja arendustegevuse koostöö, ning nende lähedust ettevõtlusele ja tööstusele. Instituudid on keskendunud alusuuringute ja rakendusuuringute ning tagama praktilise ja kaasaegse hariduse. Näita vähem