Ettevõtlus on üks kaheksast võtmepädevuste kohta elukestvas õppes, mis kõik vajavad inimesed selleks, et olla edukas elu.

Ettevõtlus on võime mõtteid tegudeksSisaldab see õnnestunud projektide juhtimise, innovaatilisus ja loovus ning riskide võtmise (vastutab tagajärgede vastu võetud otsused). Kõik õppekavad ettevõtlust Ülikooli majandusteaduskonna Osijek vaadata ettevõtlust just sel viisil.

Ülikooli Osijek

Kraadiõppe Ettevõtlik juhtimine ja ettevõtlus keskendub ettevõtlikkuse, aktiivne ja innovaatilist mõtlemist põhineb tunnistades võimalused ja vastutuse võtmist keskkonnas, kus inimene elab ja töötab. Pärast lõpetamist ettevõtlus ja ettevõtluse õppekava, õpilased omandada oskusi probleemide lahendamise, Muutuste ja ennetavaid meetmeid kõigis olukordades ja kontekstides (väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted, suured ettevõtted, mittetulundusühingud, avaliku sektori, riigifirmade ) ja kõigis tööstusharudes (pangandus, toiduainete töötlemine, põllumajandus, turism, ehitus jne).

Kraadiõppe Ettevõtlik juhtimine ja ettevõtlus pakub ka õpilastele arusaamine protsessi ühendamist ideid ja võimalusi arvesse äriettevõtteidAnnab kogemusi osaledes konkurentsi parimate äriplaan, osalemine vabatahtlike programmi tegevuse Legal-majandusliku kliinikus ja tegevuse Student Association EWoB (Ettevõtjad Piirideta), mis võimaldab neil alustada oma ettevõtmistes, üks võimalusi oma karjääri.

Programmi pealkiri:

Kraadiõppe Ettevõtlik juhtimine ja ettevõtlus

Holder programmi:

JJ Strossmayer Ülikooli Osijek

Viib läbi:

Ülikooli majandusteaduskonna Osijek

Kestus programmi:

2 aastat (4 semestrit)

Vastuvõtu tingimused:

Valminud bakalaureuse programmi (õpilastele, kes on lõpetanud bakalaureuse programmi ettevõtluse või muu õpingute ülikooli majandusteaduskonna saab registreeruda lõpetaja programmi ettevõtlikkuse ilma täiendavaid nõudeid. Õpilastele teistest bakalaureuse programmid on veelgi eeldused kus õpilased peavad täitma)

Ülikooli Osijek

Academic pealkiri:

Master of Economics

Pärast lõpetamist lõpetaja uuringute programmi ettevõtluskoolitus õpilased omandada oskusi mõista protsessi kasvu äritegevust, mis põhineb teadmistel ja uuendusi, st õpilased on kvalifitseeritud haldamiseks äri süsteemide potentsiaali kasvu. See programm annab õpilastele aluse kuulumine doktoriõppes.

Ei integratsiooni ja kraadiõppe programmid on kavandatud.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Horvaadi
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi