Hamdan Bin Mohammedi tark ülikool - Dubai projektijuhtimise magistriprogramm pakub ainulaadset võimalust tulevaste ärijuhtide erivajaduste rahuldamiseks, kes soovivad edendada oma erialaseid pädevusi väga konkurentsivõimelise projektijuhtimise valdkonna (PM) valdkonnas. Projektijuhtimine hõlmab kõiki avalike, era- ja sotsiaalvaldkonna organisatsioonide kaasatud uute algatuste, toodete ja teenuste haldamisse. Lisaks sellele on globaalsel turul isikud, kellel on projektijuhtimise oskused ja pädevused, mis on olulised organisatsiooniliste eesmärkide ja konkurentsivõime saavutamiseks. See kraadiõppe projektijuhtimise aste võimaldab teil arendada põhjalikku arusaamist sellest, kuidas algatada, planeerida, kavandada, viia ja kiirendada projekte, rakendades kaasaegseid kontseptsioone, põhimõtteid ja meetodeid, kasutades veebipõhise juhendaja tugi, füüsilise klassi ja iseseisvat õpet. HBMSU projektijuhtimise uurimine keskendub projekti ressursside määramisele ja haldamisele; projektitegevuse planeerimine, projekti rahaliste vahendite kontrollimine, riskide juhtimine, inimeste haldamine ja organisatsiooniliste muutuste hõlbustamine.

HBMSU projektijuhtimise magistri kraad rõhutab otsustusprotsesside tugisüsteemide avaliku, erasektori ja sotsiaalsektori organisatsioonides optimeerimist projekti kvaliteedi, kulu ja aja olulisemate projektijuhtimise mõõtmetega. See akrediteeritud programm, mis on tarnitud paindliku personaalse õpikava abil, sobib hõivatud spetsialistidele, kes soovivad arendada ülemaailmses keskkonnas edukaks peetavaid tipptasemeid.

Sihtgrupp

Programm on mõeldud neile lõpetanutele, kes soovivad omandada kvalifikatsiooni, mis võib suurendada nende tööhõivevõimalusi projektijuhtimise valdkonnas, ning sooviks arendada kriitilist mõtlemist ja praktikat rahvusvahelises ja tööstusharus konkreetses projektijuhtimises. Programm sobib ideaalselt inimestele, kes on seotud infotehnoloogia või telekommunikatsiooni infrastruktuuri planeerimise, omandamise, paigaldamise ja hooldamisega.

Programmi eesmärgid

  • Arendada õpilaste võimeid ja oskusi projektide juhtimisel tõhusalt.
  • Arendada õpilaste teadmisi, võimeid ja oskusi näidata suunda projektijuhina.
  • Arendada õpilaste teadmiste, oskuste ja vilumuste kontseptualiseerimiseks ja luua uusi projekte.
  • Anda õppijatele tänapäeva teadmiste ja oskuste kasutada kaasates erinevaid osapooli eh edukas planeerimine ja projektide elluviimise.
  • Andke õppijatele arusaamise tipptaseme mudelitest ja põhimõtetest. Tugevuskeskuse arendamine TQM ja äriprotsesside juhtimise kaudu.
Programmi õpetamise keel:
Inglise
Araabia

Vaata veel 4 kursust Hamdan Bin Mohammed Smart Universityis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
sept 2019
Duration
8 semestrit
Päevane õpe
Price
97,416 AED
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date