Master Project Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Projektijuhtimise magister

Universidad EAN loob projektijuhtimise juhid, kes töötavad juhtide ja konsultantide ning teadlastena riiklikel ja rahvusvahelistel projektidel. Universidad EAN-i projektijuhtimise magistriõppe programm aitab kaasa majandus-, poliitika- ja sotsiaalsele arengule avaliku ja erasektori organisatsioonide lõpetanute panuse kaudu, juhtides projekte projekteerimise, planeerimise, rakendamise, seire ja sulgemise alal.

Universidad EAN-i Master of Project Management annab täielikku ja põhjalikku ülevaadet projektijuhtimisest. Programm hõlmab konteksti, milles juht teostab tegevusi, tehnikaid ja vahendeid, mida on vaja projektide ja meetodite tõhusaks juhtimiseks individuaalses ja kollektiivses personalijuhtimise valdkonnas otseselt projekti eesmärkide ja huvirühmade huvide täitmisel.

Üldisest vaatevinklist arendab EAN-i Universidad projektijuhtimise magistriõpe inimestega seotud käitumisoskusi, tegevustega seotud funktsionaalseid oskusi ja "oskusteabe" või erialaste teadmistega seotud terviklikke pädevusi.


Õppejõudude pädevus

  • Projekteerida, hallata ja suunata eri tüüpi projekte vastavalt PMI ®, Project Management Institute'i rahvusvahelistele standarditele.
  • Projektis osalevatele isikutele luua piisav organisatsiooniline keskkond, et töötada välja teadmiste loomise, loomise ja levitamise protsessid.
  • Juhtivad projektijuhtimisega seotud konsultatsiooni- ja uurimisprojektid, rakendades magistritaseme teadmisi ja rahvusvaheliste standardite, nagu PMI ®, suuniseid.
  • Mõistab projektijuhtimist ettevõtlusest ja rakendades keerulist, strateegilist ja globaalset mõtlemist.
  • Plii iga projekti elutsükli etapil ja protsessis, määratledes iga projekti etapi, tulemuste, osalejate ning kontrolli- ja heakskiitmismehhanismide, hõlmates kõiki projektijuhtimise alaseid teadmisi.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

EAN University is a Colombian high education institution located in Bogotá’s Metropolitan area. At EAN, students experience diverse activities for their professional development.

EAN University is a Colombian high education institution located in Bogotá’s Metropolitan area. At EAN, students experience diverse activities for their professional development. Näita vähem