Master Project Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Projektihaldus

Magistriprogrammi "Projektijuhtimine" eesmärk on spetsialistide juhtimiskoolitus, kes suudavad tõhusalt vastata erinevate ärivaldkondade projektijuhtimise väljakutsetele.


Õppimine toob kaasa õpilaste analüütilise mõtlemise loomise, mis võimaldab teha põhjendatud juhtimisotsuseid; võime arendada ja rakendada projekte erinevates ärivaldkondades. Õppimine võimaldab õpilastel omandada sügavaid teadmisi projektijuhtimise meetodites ja tööriistades; omandada teadmised faktorite uurimisest, analüüsist ja prognoosist projekti sise- ja väliskeskkonnas; projektide väljatöötamine ja rakendamine; tehtud otsuste tulemuslikkuse hindamine.


"Projektijuhtimise" magistrid kvalifitseeruvad erialaseks tegevuseks: projektide kavandamine ja rakendamine erinevates ärivaldkondades; projektijuhtimise korralduslik rakendamine; organisatsioonilise projektitegevuse strateegiline planeerimine; projekti tulemuslikkuse hindamine ning teadustöö jätkamine kraadiõppes.


Lõpetanud juhataja: rahvusvahelise kõrgkoolide rahvusvahelise personali ja projektijuhtimise eest.

Viimati uuendatud sept 2017

Teave kooli kohta

Umbes Ülikool Krasnojarski täna on tuntud üle kogu maailma üks suurimaid Rocket and Space Centers Venemaal olulisi teadus, koolitus kõrgelt kvalifitseeritud töö võimsust ja tööstus. Üle 70% Venemaa k ... Loe edasi

Umbes Ülikool Krasnojarski täna on tuntud üle kogu maailma üks suurimaid Rocket and Space Centers Venemaal olulisi teadus, koolitus kõrgelt kvalifitseeritud töö võimsust ja tööstus. Üle 70% Venemaa kosmoseaparaatides on arendatud ja toodetud Krasnojarski. Siberi riik Aerospace Ülikool (SibSAU), asutatud aastal 1960 kui ainulaadset kõrgema õppeasutuse, kus teoreetiline koolitus on koos tava hi-tech ettevõtted, praegu on kaasaegne multidistsiplinaarne kõrgem kool, kus spetsialistid nagu kõrgtehnoloogia ja innovaatiliste valdkondades nagu raketi ja ruumi tootmist, samuti arvutiasjandus, rahvusvaheline äri, rahandus, juhtimine ja humanitaarteaduste on koolitatud. SibSAU on koolitanud rohkem kui 20 000 spetsialisti nende aastate. Rohkem kui 60% inseneride, teadlaste ja juhtivtöötajate aluse ettevõtted - PJSC "ISS nime akadeemik MF Reshetnev" ja PJSC "Krasmash riigi Enterptise" - on lõpetanud Siberi riik Aerospace Ülikoolis. Tänapäeval SibSAU nime akadeemik MF Reshetnev on rahvusvaheliselt tunnustatud teadus-ja hariduskeskus, mis viib kõrgema kooli filiaali juhtiv töö võim koolitus teadusorganisatsioonide ja ettevõtete kaitse keha valdkonnas "Space Systems". Ülikool jätkab traditsioone kõrgem tehnikum ühendades teoreetilist õpetamise ja töötada teaduspõhine põhiline ettevõtete ruumi filiaal; seda peetakse üks uuenduslik keskusi Venemaal. Teaduslike prioriteetide Ülikooli on "Space Information Systems", "Secluded Mehitatud Space Systems", "Rocket and Space Sõidukid Production". Nendes valdkondades SibSAU võtab juhtiva positsiooni Vene Föderatsioon, peale selle, tööjõu koolituse ja teadusliku uurimistöö. Näita vähem