Master Raamatupidamine ja kontroll


Magistriõpe Raamatupidamine ja kontroll on üheaastane programm koosneb vähemalt seitsmest kursuste ja väitekirja. Programmi kiire tempo, lühikesed, keskendunud õpetamise perioodide kuus nädalat, millele järgneb eksamid. Tuum programm koosneb nõutud kursuste finantsaruandluse, juhtimisarvestus, äriõiguse, ettevõtete üldjuhtimise ja empiiriliste uuringute raamatupidamises. Lisaks on teil võimalus võtta erinevaid valikaineid valdkondades, näiteks auditeerimine, raamatupidamine infosüsteemide, juhtimisest, ettevõtte rahanduse ja raamatupidamise teooria. Kursused koosnevad tavaliselt segu loenguid ja aktiivsete õppemeetodite, mis hõlmab nii individuaalne ja rühmatöö.

Lõpuks, siis kirjuta magistritöö väärt 18 krediiti. Teie doktoritöö näitab, et teil olema nii teadmised distsipliini oodatakse ambitsioonikaid professionaalne ja teadus, analüütiline ja aruandluse kvalifikatsiooninõuetele pädev teadlane.

Laienda oma vaatenurkadest internatuuri


Unikaalne omadus magistriõppesse Raamatupidamine ja kontroll on avatus maailmad nii tava-ja teadustöö. See loob palju võimalusi ambitsioonikas õpilastel uurida ühe või mõlema maailma sügavamalt õpingute ajal.

Asjaolu, et programm on põimitud Amsterdam Research Center Raamatupidamine (ARCA) tähendab, et te osaleda käimasolevates teadusuuringutes. Teie doktoritöö käsitleb uurimistöö teema, ja mõned õpilased lähevad praktika ajal, mil nad osalevad teadusega veelgi käed-perspektiivi.

Magistriõppes on tihedalt seotud magistri raamatupidamine programmi, mis on tihedad sidemed suurte rahvusvaheliste auditeerimise võrgustikud. Kuna üliõpilane, siis võidavad need spetsialistid "teadmisi, ning need kontaktid aitavad avada uksi väärtuslikele internatuuri kogemusi.

Parttime uuring (Dutch)

Vrije Universiteit Amsterdam pakub parttime Master Raamatupidamine ja kontroll. Parttime programmi õpetatakse hollandi. Sul on võimalik saada nii Master of Science (MSc) pealkiri ja kvalifitseeru registreeritud raamatupidaja Holland nii vähe kui 3,5 aastat (sõltuvalt teie täpse hariduslik taust).

Karjäärivõimalused


Kui olete edukalt lõpetanud magistriõppesse Raamatupidamine ja kontroll, siis omavad tahke teadmisi tootmisahela finants- ja haldustegevus suuremate organisatsioonidega. Sa õppinud erinevaid aspekte need protsessid, alates esialgse tehingute kajastamisel sisemise aruandluse ja selle mõju otsuste tegemisel, välise esitlus ja auditeerimine teatatud arvud.

Suunas te otsustada võtta sõltub osaliselt oma spetsialiseerumine. Juhtimine ja raamatupidamine rongide sa saada finantsjuht ja kontroller. Spetsialiseerumine raamatupidamise ja auditeerimise võimaldab teil alustada karjääri sise- või avaliku audiitor. Information Management spetsialiseerumine valmistab teid karjääri valdkonnas juhtimine raamatupidamine ja nõustamine, kus tähelepanu asjaoludele, mis on seotud projekteerimise, käitamise ja kindlustada infosüsteemid.

Programmi lõpetajad on varustatud algtaseme positsioone abikontrolörid või assistent audiitorid, näiteks. Programm on suurepärane hüppelaud selline erialase täiendkoolituse, mida tavaliselt oodatakse sellised positsioonid.

Vrije Universiteit Amsterdam ise pakub erinevaid kraadiõppe programme millega antakse kvalifikatsioon, nagu Certified Controller, registrisse kantud audiitori (Holland), EDP riigikontrolöri, Financial Analyst (CFA), juhtimiskonsultant, Change Manager või avaliku sektori Controller. Lisaks Ülikool pakub PhD programmid nendele üliõpilastele, kes soovivad jätkata akadeemilist karjääri, või kes soovivad süvendada oma teadmisi veelgi, enne kui alustatakse karjääri.

Konkreetsed vastuvõtu nõuded


Teil on võimalik saada vahetu juurdepääs magistriõppesse Accounting & Control ülikooli bakalaureusekraad majandusteaduses, ärijuhtimine või ökonomeetria. Samas pead olema edukalt läbinud järgmisi teemasid alates VU-õppekava või nende ekvivalendid teistes ülikoolides:

  • Kohustuslik tuum teema Raamatupidamine (kernvak Accounting)
  • Raamatupidamise õpetus (werkcollege bij kernvak Accounting)
  • Finantsaruannete analüüs
  • Operatiivarvestus
  • Infosüsteemidele
  • Meetodid ja võtted Business Economics Research.
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi