Kas otsite oma raamatupidamiskarjääri kiirendamiseks? Kas olete meie täistööajaga üheaastase programmi või meie kaheaastase osalise tööajaga programmi, see magistriõppe raamatupidamises

Programmi sisu on nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga programmides sama. Raamatupidamislikust vaatenurgast vaadatakse mis tahes organisatsiooni juhtimiseks vajalikku finantsteavet ja juhtidele äriotsuste tegemiseks vajalikku teabevoogu. Ja muidugi on siin võtmeelement kontroll: saate teada, kuidas kasutada seiret ja aruandlust, et veenduda organisatsioonide juhitavuses ja toimimises õigesti. Kuna raamatupidamine puudutab mis tahes ettevõtte kõiki osi, valmistab programm teid ette paljudeks erinevateks rollideks - alates kontrollerist või välisest / siseaudiitorist kuni maksuinspektori või pangainspektorini. Ükskõik, millise tee valite, peate teadma, kuidas oma raamatupidamisoskusi professionaalselt, vastutustundlikult ja eetiliselt kasutada.

Osalise tööajaga programm
VU ettevõtlus- ja majanduskool pakub raamatupidamise magistrikraadi

Sujuv üleminek kraadiõppe kutseprogrammidele
Nii täistööajaga kui ka osalise tööajaga raamatupidamine


See on see, mida teete
Raamatupidamine

Selle jaotamiseks toimige järgmiselt.

 • Te võtate neli kohustuslikku kursust:
  • Täiustatud finantsaruandlus - saate finantsaruannete koostamise kiirusega aru ja saate aru probleemidest, mida aruandlusstandardid üritavad lahendada.
  • Raamatupidamise empiirilised uuringud - mõistke, kuidas teadustöö pakub teadmisi raamatupidamisprobleemidest, ja arendage oskusi, mida on vaja ise teadusuuringutesse panustamiseks.
  • Täiustatud juhtimisarvestus - saate aru, kuidas kujundada raamatupidamise infosüsteeme, millest juhid leiavad kasu äriotsuste tegemisel.
  • Ettevõtteõigus - Hollandi üliõpilased õpivad Hollandi ettevõtteõigust, samas kui rahvusvahelised üliõpilased osalevad kohandatud kursusel oma õigussüsteemi kohta.
 • Võtate vähemalt kolm valikainet. Näiteks:
 • Juhtimiskontroll - saate aru, kuidas kujundada stiimulite süsteeme, millel on töötajatele soovitud mõju. Kursus integreerib üldised raamatupidamispõhimõtted nii terviklikkuse / eetika komponendi kui ka IT-komponendiga.
 • Täpsem auditeerimine - õppige arvestama auditeerimise tava põhiküsimustega, tuginedes rikkalikule teoreetiliste arusaamade tööriistakomplektile.
 • Kirjutate ka oma magistritöö valitud enda valitud teemal.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud September 3, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilaste jaoks. 14,600 eurot mitte-Euroopa-väliste ja mitte-EMP üliõpilaste jaoks.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date