Ülikooli Hartford, Barney School of Business pakub erinevaid õpilastele otsib arenenud hariduse valdkonnas raamatupidamine ja maksustamine. Õpilased võivad teenida magistrikraadi nii vähe kui seitse kuud, või oma tempos ning kohtuda 150-tunnise CPA litsentsi nõue.

Meie programmid on õpetanud täistööajaga resident õppejõud ja õppejõud, kes on rikkalikult teadmisi. Õpilased saavad valida online ja klassi võimalusi ja meie jooksvalt vastuvõtukomisjon protsessi lubab uusi õpilasi registreeruda sügisel, kevadel ja suvel tingimustel.

Üliõpilastele otsib tunnistuse programmid, meie raamatupidamise sertifikaat annab õpilastele, kes on bakalaureuse kraad muus valdkonnas kui raamatupidamislik võimaluse võtta mitmeid olulisi bakalaureuseõppe raamatupidamise kursused. Üliõpilased, kellel on magistrikraad raamatupidamise, JD kraadi või kellel on praeguse CPAS võib võtta mitmeid koolilõpetaja maksustamise kursused kraadiõppe Maksustamine Sertifikaat programm.

Magistriõpe Raamatupidamine ja maksustamine - Financial / Assurance ja maksustamine rajad

MSAT programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad arendada või eelnevalt karjääri professionaalse raamatupidamine ja maksustamine tööstuses, avaliku sektori raamatupidamise, valitsuse või mitte mittetulunduslikke organisatsioone. Õppetöö vastab vajadustele üliõpilastele bakalaureuse kraadi raamatupidamise, kes soovivad viienda õppeaasta täita CPA litsentsi nõudeid, samuti nendele üliõpilastele, mitte-raamatupidamise või nonbusiness bakalaureuse kraadi. See programm pakub traditsioonilist muidugi formaadis õhtul, et saab teha enda tempos. Lisaks paljudele vajalik klassides õpitakse on-line. MSAT programmi võib täita täis-või osalise tööajaga. Ajavahemik programm lõpule võib olla nii vähe kui 7 kuud ja kuni 5 aastat. Õpilased võivad kohandada oma ajakava põhineb nende vajadustele, aga õpilased on üldiselt eeldatakse, et täielik tase 5 aasta jooksul programmi käivitamist.

MSAT eeldused

Taotlejad peavad esitama tõendid edukat lõpetamist kaks semestrit sissejuhatav raamatupidamise. Taotlejad ilma sissejuhatav raamatupidamise kursused on vaja võtta MBA 612 Raamatupidamine Concepts. Lisaks sissejuhatav raamatupidamise nõuetele, peab taotleja esitama tõendeid selle kohta, et järgmised peamiste raamatupidamisdokumentide põhilisi kursusi, mis on traditsiooniliselt õpetatakse osana bakalaureuseõppe raamatupidamise suur või samaväärne:

  • Finantsaruandluse teooria I-II-III
  • Kulude juhtimine
  • Federal Income Tax Concepts
  • Auditeerimine kontseptsioonid ja probleemid

Õpilased ilma eeldused lõpetab kursuste programmi osa. Erialasid tuleb võtta institutsioon, mis annab bakalaureusekraadi diplomi raamatupidamise ja on regionaalselt akrediteeritud. Erialasid arve bakalaureuse- määr.

Õppekava

MSAT programm pakub kahte suunda. Esimene rada on mõeldud neile õpilastele, kes on huvitatud karjääri finants- ja kindlust teenuseid. Kursused see lugu sisaldada teavet, mis on eriti oluline, et avalik finantsaruandlus ja kindlust teenused funktsioone. Maksustamine rada on mõeldud üliõpilastele, kes on huvitatud karjääri maksustamine nii avaliku sektori raamatupidamise ja tööstuses.

Eksam nõuded üldjuhul 30 krediidi tundi määratud kursuste, sealhulgas viis raamatupidamise kursused ja viis avatud äri valikainete kursused kaugemale nõuded bakalaureuseõppe raamatupidamise suur.

100% -line MSAT Maksustamine Rada

Kui olete väljaspool Greater Hartford piirkonnas või otsivad Online Magistriõpe of Science in raamatupidamise ja maksustamise programm keskendudes maksustamine on 100% -line MSAT Program võib olla õige teie jaoks!

100% -line maksustamine Track programmi pakutakse koos meie traditsioonilise MSAT programm annab õpilastele võimaluse täiendada oma kogu programmi online. Õpilased võtavad nende nõutav maksustamise kursused ja valitud valikainete tunnid Virtual Campus lühendatud 6 või 7 nädala aja jooksul, mis võimaldab hõivatud spetsialistide võimaluse ajakava kursused ümber oma töögraafikud. Õpilased on ka võimalus valida suure hulga valikainete pakutakse internetis, mille Barney School of Business kohandada programmi täita oma spetsiifiliste vajadustega. Õpilased, kes elavad Suur Hartford ala on teretulnud, et võtta mõned kursused klassis ajal mugav õhtutundidel, kui nad otsustavad, pakkudes õpilastele ülim paindlikkus!

Meie 100% -line Magistriõpe Raamatupidamine ja maksustamine - Track on mõeldud neile, kes soovivad arendada või eelnevalt karjääri maksustamise valdkonnas, avaliku sektori raamatupidamise, või valitsus. Kursuse töö keskendub maksu- ja meelitab paljusid õpilasi viimastel üliõpilastele võttes kursuste saada CPA eksami - keskpaigani karjääri üksikisikutele, kes otsivad laiendada oma haridus maksustamine - hästi kogenud spetsialistid nii avaliku sektori raamatupidamise ja erasektori ettevõtted.

Õppekava

Õpilased peavad võtma 5 nõutud kursused maksustamine ja võib valida 5 valikainete valiku raamatupidamine, juhtimine, rahandus, turundus ja MBA kursused. Õpilased on 5 aastat täielik 30 krediiti kraadiõppe töö.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust Barney School of Businessis »

See kursus on Online, Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 5 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date