Master rahvusvaheliste ürituste korraldamise

Üldine

Programmi kirjeldus

MA International Event Management annab õpilastele viisil arendada kõrgetasemelist juhtimise oskusi ja teadmisi konkreetse valdkonna juhtimise üritusi ja projekte kõigil tasanditel ja kõigis valdkondades.

Ülikooli Brighton programme pakutakse Wittenborg ülikooli Hollandis. See Master programm (MSc), pakutakse koostöös University of Brighton (Suurbritannia), ja nõuab avatud, kriitiline ja abivalmis mõtteviisi sotsiaal-ja rakendusuuringute uuring sündmuste ja juhtimine.

Sind oodatakse kriitiliselt hinnata olemasolevaid teadmisi valdkonnas ürituste korraldamise, arutleda olulistel teemadel nagu jätkusuutlikkus, eetiline sündmus tootmise või pärandi planeerimine ja kaaluma strateegilisi lahendusi jõud mõjutavad sündmused globaalne tegevuskeskkond.

See on akadeemiline muidugi suur kutsehariduse tähtsus. Sisu ja kohaletoimetamise käigus on tugevalt toetab käigus meeskonna teadmisi, teadusuuringutes ja paljudel juhtudel esimene kogemus tööstuses. Tööstuse teadmisi ja kohaldamine on pärit nii erinevates valdkondades nagu festivalid, firmaüritused, turundus, konsultatsioon, sport ja vaba aeg, kõik, mis rikastavad disain ja kohaletoimetamise käigus.

Kursuse sisu

Õpetatakse kokku Wittenborg University ja University of Brighton!

Master International Event Management programm

Kursuse struktuur MSc International Event Management programm Wittenborg on kooskõlas programmi pakutud University of Brighton, ja programm on õpetanud õppejõud nii Wittenborg ja Brighton. Täistööajaga õpilased osaleda töötubades kahel päeval nädalas osalise tööajaga liinil tavaliselt nõuavad ühel päeval nädalas.

Mõned moodulid võib tarnida intensiivselt mitme järjestikuse päeva jooksul. Õpetamismeetodeid grupitööd, juhtumiuuringud, presentatsioonid, ja live projekte. Muidugi on teinud läbi erinevaid lähenemisviise, sealhulgas loenguid, ettekandeid, õpetused ja juhtumiuuringud, rõhuasetusega interaktiivset õpet.

Core moodulitest:

Peamised ainekava

  • Sündmused Policy and Practice
  • Sündmus Projektijuhtimine
  • Juhtimine strateegia globaalses ärikeskkonnas
  • Globaliseerumine, ühiskonna ja kultuuriga
  • lõplik projekt

Valikud - kaks:

  • International Event Marketing, sponsorlus ja Vahendite
  • Eetiline ja sotsiaalne vastutus: teooria ja rakendamise
  • Riski- ja kriisiohjamise
  • Innovatsioon, loovust ja ettevõtlikkust

Riiki sisenemise nõuded

Kraadi ja / või kogemus: - bakalaureusekraad - Õpilased mitte-asjakohane kvalifikatsioon võidakse paluda täita lühikese portfelli enne kursuse algust.

  • Muud taotlejad, kellel on ulatuslikud tööstuse kogemus loetakse individuaalselt.

Mitte-emakeel inglise: IELTS 6.5 üldine, 6,0 kirjalikult.

Inglise keele nõuded IELTS 6.5 või TOEFL ekvivalent.

Viimati uuendatud nov 2016

Teave kooli kohta

Wittenborg is a “boutique university” with a primary focus on management as it relates to disciplines in society. Our personal attention to your education is very important. It is for this reason that ... Loe edasi

Wittenborg is a “boutique university” with a primary focus on management as it relates to disciplines in society. Our personal attention to your education is very important. It is for this reason that we take quality seriously and are accredited by the Dutch Flemish Accreditation organisation (NVAO) and Foundation for International Business Administration Accreditation (FIBAA). Näita vähem
Apeldoorn , Amsterdam + 1 Rohkem Vähem