Master - Reklaam fotograafia ja mood

Üldine

Programmi kirjeldus

Reklaam ja mood ei ole ainult äri, kuid on sotsiaalsed nähtused, mis avalduvad läbi pilt, nii fotograaf tekst neis valdkondades on ülimuslik ning mõne foto erialadel on nii palju loomingulist mõju ja kaalu filmi-, kultuuri ja kunsti kohta üldiselt, reklaam fotograafia või mood, samas toita neid kõiki.

Aga reklaami ja mood marki ei tee tooteid, vaid on summa kogum ideid ja väärtusi ning fotograafi põhiülesanne peaks olema luua maailmu pilte edastada need ideed või illusioonid teenust kaubamärke. Beyond vajalikku täiuslikkust foto mudel, toote või sümboli reklaamikampaania, ajakirja või mood toimetuse tehnikat, edukas fotograaf reklaami valdkonnas ja mood see sõltub tema võime luua universumi, mis on võimeline edastama illusiooni ainulaadne võimalus meelitada ja võrgutada tarbijale.

Seetõttu on oluline, et fotograaf saab tegutseda kunstiline juht, loovjuht ja isegi saada professionaalne, et peamine eesmärk luua väärtust. Sellest ei piisa, et on olemas vajalikud teadmised, et töötada välja seda tööd professionaalse rangusega kõigis võimalikes valdkondades, samuti on vaja olla loominguline võime töötada koos teiste meediakanalite väga konkurentsivõimeline keskkond.

Eesmärgid

See kapten on kavandatud spetsialiseerumine fotograafidele, kes soovivad push piirid oma loomingulisi võimeid valdkonnas professionaalse fotograafia ja mood reklaami. Selleks vajalikud lahendada ülesandeid ja arengu esteetilise ja kontseptuaalne lähenemine on soodustada arengut infotunde, mis nõuavad oskusi ja teadmisi ei ole mitte ainult teadmisi fotograafia, kuid ka suurtes annustes loovust, kunsti suunas, juhtimismudelid / tegelased, foto- tootmise ja side.

Osalejad tutvuvad kaamera seadmed, digitaalsed kogumise ja flash selja ja suutma rakendada konkreetseid valgustehnika arendada toote või lookbooks vaikelusid ja tootmine toimetuse ja reklaamikampaaniate uuring ja välise mudelid või näitlejad, lisaks tõsta valandid, otsese toimega ja koostööd teiste loovisikute.

Lõpus Master, õpilane teadma erinevate stiilide ja suundumused reklaami valdkonnas ja mood fotograafia professionaalne nägemus turule, kuid stiil areneb. Lisaks iga õpilane on lõpetanud lõpus isiklik raamat programm, mida kontrollib Pedagoogiline direktor esitada oma töö töökeskkonda.

Mõeldud

Lõpetajad ja lõpetajale töökogemus fotograafia austusväärne akadeemiline õppekava ja / või portfelli. Vastasel juhul on vaja võtta kraad / Fotograafia kursus.

Access ja kraad

Juurdepääs kõrgharidus (bakalaureuse-või magistriõppe kraadi) ja sisemise valiku protsessi. oma magistrikraadi andnud Universitat Abat Oliva CEU saadakse.

Õppekava teekond

See magistrikraadi on tingitud ühendab akadeemilise õppekava kraadiõppe Reklaam Fotograafia ja kunstnikutöö ja fotograafia Mood ja loovat lähenemist.

Avasta portfellide Photography!

Viimati uuendatud nov 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Loe edasi

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Näita vähem