Master ruumilise, transpordi ja keskkonna Economics (STREEM)

Programm pakub võimalust spetsialiseeruda ruumilise, transpordi või keskkonna ökonoomika.

Ruumilise Economics: analüüsida, kuidas erinevad jõud kaasa ruumilise dünaamika ja võrgu arendamiseks peamiselt mikromajanduse perspektiivist; uurida kasutamist ja edasiarendamist erinevaid tehnikaid, meetodeid ja vahendeid selles valdkonnas.

Transport Economics: keskenduda põhjuste ja tagajärgede kasvav nõudlus liikuvuse mikromajanduse perspektiivist; lahendada probleeme, nagu ummikud, usaldusväärsust, ohutust ja keskkonna välismõjusid.

Keskkonna ökonoomika: keskendutakse majanduslike aspektide keskkonnaprobleeme ja poliitikat; ühendada teaduse ja poliitika teadmisi; tegeleda vajadusega integreerida ökonoomika teadmisi teistest valdkondadest, eelkõige keskkonnateadused.

esimene semester

Esimesel poolaastal eesmärk on anda teile põhjalikud teadmised põhialuste majanduslik teooria ja teadustöö meetodeid ruumilise, transpordi ja keskkonna valdkonnas. Siit perioodil 2 aastast, siis valige vähemalt neli erinevat põhilisi kursusi ja valikaineid. Programm pakub võimalust spetsialiseeruda ruumilise, transpordi või keskkonna ökonoomika, vaid ka laiendada oma akadeemilisi huve. Võite olla üks magistrantuuri teise programmi raames teaduskonna või isegi teise teaduskonna heakskiidul. Sa ümardada esimese semestri uurimisprojekti, kus te kirjutada kriitilist kirjanduse ülevaade ühtsed teadustööde.

teisel poolel

Aasta teisel poolel, siis võtab veelgi tuum ja / või valikaineid. Suurem osa oma teisel poolel on pühendatud kirjalikult oma magistritöö. Selleks, mida viivad läbi ja aruande sõltumatu akadeemilise uurimisprojekti. Teadus- ja kirjalikult oma väitekirja kestab umbes kolm kuud. Sa kirjutad oma väitekirja individuaalselt osalemise ajal lõputöö seminar, kus õpilased esitavad ja kriitiliselt arutada oma uurimistulemusi. Kuigi praktika ei ole kohustuslik, saate ühendada oma doktoritöö koos internatuuri. Õppejõudude aitab teil leida üks.

Karjäärivõimalused


Master 's ruumilise, transpordi ja keskkonna Economics pakub suurepäraseid karjäärivõimalusi. Paljud lõpetajad tööd leida kui poliitika majandusteadlased koos valitsuse või konsultatsioonifirmad, nagu KPMG ja Ernst & Young. Võimalused on olemas organisatsioonid, kes on huvitatud majanduse teemadel, ruumilise majanduse ja transpordi nagu KLM, Schiphol ja Hollandi Raudtee. Teised valida positsioone majandusliku teadlased instituudid nagu TKA Holland Bureau majanduspoliitika analüüsi.

Võite jätkata oma õpinguid kõrgema taseme. Kui teie eesmärk on akadeemilise karjääri, saate valida Research magistriõppesse majandusteaduses (MPhil) või Tinbergen Instituut, lõpetanud kooli juhivad Vrije Universiteit Amsterdam, Amsterdami Ülikool ja Erasmuse ülikooli.

Vastuvõtutingimused ja kohaldamine


On ranged vastuvõtmise kriteeriumid. Need määrab Sisseastujale Board, kes otsustab ka üksikuid taotlusi. Nõuded on jagatud Master erinõuded ja üldnõuded. Palun lugege neid nii hoolikalt:

Konkreetsed vastuvõtu nõuded magistriõppesse ruumilise, transpordi ja keskkonna Economics:

 • Kui sa hoiad bakalaureuse kraadi majandusteaduses, ärijuhtimine või ökonomeetria aadressil Vrije Universiteit Amsterdam, võite saada otsest luba Master ruumilise, transpordi ja keskkonna Economics nii kaua kui on läbinud põhilisi kursusi mikroökonoomika ja uurimismeetodid Economics ja rahandusministeerium.
 • Taotlejal peab olema põhjalikud teadmised standard kirjanduse allpool (või selle ekvivalent). Iseõppimise programm võib soovitada nende 5 teemasid:
  • Mikroökonoomika
  • Ökonomeetria
  • Regionaalökonoomika
  • Transport Economics
  • Keskkonna majandus
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 13,400 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date