Master säästva energia (koos väitekirja)

Üldine

Programmi kirjeldus

Vastu haridus nägemus universaalne tasandil ja teedrajav väärtuslikku teadustöö erinevatest valdkondadest nagu jätkusuutlikkus küsimused - üks strateegilise teemade hulgast Tänapäeva globaalse tegevuskava - IUE hakanud energiaga seotud interdistsiplinaarseid uuringuid ja uuringuid aasta jooksul 2011. Samal aastal "Sustainable Energy Division" on rajatud kooskõlas põhilised institutsionaalsed väärtused osalemist, innovatsiooni, sotsiaalse vastutuse ja perfektsionismi. Divisjoni peamiselt uurib arenguid valdkonnas energiaturgude ja poliitika seisukohalt sotsiaalteaduste erialal, mis hõlmab keskkonna-, sotsiaal-, poliitilisi, õiguslikke ja majanduslikke aspekte. Erinevad rida uuringuid võimaldada osalejatel suhelda alates multidistsiplinaarse viisil välja peamised uurimisvaldkonnad on: - Energy Security - Energy and Environmental Policy Analysis - Energy Supply Modelleerimine - ökonomeetrilise analüüsi ja kvantitatiivsed meetodid - Energia ja Keskkond seadus - Energia Logistika - Energy Technologies Management - rahandusküsimuste Pärast asutamist on "Sustainable Energy Division" filiaal all Graduate School of Social Sciences, "MA säästva energia" programm on alustanud oma hariduse 2012. aastal. Programm on üles ehitatud kahe järgmised valikud: "Thesis" ja "ilma väitekirja", kus on kokku aasta haridustase 4 semestrit ja 3 semestrit võrra. Eesmärk MA säästva energia on koolitada osalejaid energiasektor, mis puudutavad probleemid ja lahendused valdkonnas esinevate säästva energia arendamine kohalike, piirkondlike ja ülemaailmsete perspektiive. Osalejad erinevatelt elualadelt, tausta ja kraadid on suunatud rohkem konkreetsetes valdkondades läbi erinevate südamik ja valikainete kursused. Vastu interdistsiplinaarse lähenemisviisi programmis rõhutatakse sotsiaalteaduslike seisukohalt jätkusuutlikku energiat distsipliini mitte tuginedes ainult tehnilises plaanis.

Teoreetiline kursused toetavad näited reaalse elu tavade, samuti loenguid eksperdid oma valdkonnas. Osalemine lähedasi suhteid nii avalikus kui ka erasektoris, õppejõud on ühed tippjuhid riiklike ja rahvusvaheliste energiaettevõtete nagu GDF Suez, STEAG-ISKEN ja ENERJISA. Selle peamiseks eeliseks pakutakse üliõpilastele säästva energia Master Program on oma ainulaadsust ja annab osalejatele võimaluse olla eksperdid säästva energia arendamine ja kaasaegse energiasektoris. Praegu on meie programm on esimene ja ainus "Sustainable Energy" Magistriõpe Program Türgis.

Selleks, et suurendada teadlikkust seotud säästva energia ja inimfaktor energiasüsteemi, IUE säästva energia osakond on hakanud korraldama mitmed töötoad, alates 2012. aastast. Esimene üritus workshop seeria teema "Energy Management ja poliitika", mis käsitleb optimeerimine energiasüsteemi tulevastele põlvedele märkimisväärse osaluse juhtivad sektori elukutsete ja akadeemikute mais toimus 2012.

Allkirjastamine ÜRO Global Compact (UNGC) novembril 2012 IUE on esimene ja ainus ülikool lähtekohast Izmir ja Egeuse piirkond Türgis, mis on olnud käesoleva lepingu osa. Esimene edukas organisatsioonis läbi selle koostöö toimus mais 2013 osalemise ja avakõned ÜRO peasekretäri asetäitja ja koordinaator Rio 20+ Hr Brice Lalonde. Avaüritus meetme algatanud Ban Ki-Moon, ÜRO peasekretärile, "Sustainable Energy for All (SE4A): ärivõimalus" on võõrustajaks IUE koos teise iga-aastase seminari seeriast. Lisaks sellele avaüritusel on esitatud edukas Näita puhul on "ÜRO Global Compact Võrgustik aruanne 2013" jagatud üle 12,000 liikme asutused ja organisatsioonid üle kogu maailma.

Lõpus 2013, IUE on ka kohal kui esimene uuring pealkirjaga "UI Greenmetric World University Edetabel 2013" hulgast ülikoolid Türgi oma jõupingutusi sellistes valdkondades nagu energeetika ja keskkond. Uuring andmed ja meetmed meetmeid peamiste seitset valdkonda taseme mõõtmiseks jätkusuutlikkuse seisukohalt haridus, energia, kliimamuutused, infrastruktuur, jäätmekäitlus, veekulu ja transport.

Eelmisel aastal 2014, kolmas iga-aastane töötuba organisatsiooni toimus koos spetsiaalse teema "varustuskindlust MAAGAASITURG". Toel riiklikud valitsusasutused ja ka peamiste partneritega erasektorist, oli kõrge osaluse.

Pärast workshop seeria, tänavu neljandat aastane organisatsiooni taastuvenergia toimub 15. mais koostöös Türgi Tuuleenergia Assotsiatsioon (TWEA) ja International Solar Energy Society-Türgi jaos (GUNDER). Nii rahvusvaheline ja riiklikul tasandil taastuvenergia spetsialistid ja akadeemikute võtab osa töökoda kutsutud kõlarid ja arutavad globaalse esile taastuvenergia säästva arengu kavandamise ja energiapoliitika kujundamisel raames praegust ja tulevast olukorda taastuvate energiaallikate samuti arvestades eriline rõhku Türgi puhul.

Üldine profiili akadeemilise personali on ohustatud akadeemikute, õppejõud ja teadustöö assistendid erinevaid erialasid koguarvust 8. Pea säästva energia jagunemine ja ka koordinaator kapten programm, Assoc. Prof dr Mehmet EFE Biresselioğlu koos teiste täiskohaga ja osalise tööajaga akadeemikute sealhulgas teadlaste õpetab mitut klassi IUE energiajulgeolekuga seotud, geopoliitika, energia poliitika, energia logistika, energeetika modelleerimine ja säästva energeetika arenguks nii bakalaureuse-ja magistriõppe tasemel. Meie jaotus on samuti spetsialiseerunud valdkondades energiajulgeolek, energiapoliitika analüüs, geopoliitika, energia majandus, säästev areng, energia seadus ja energia juhtimise ja juhtimise. Me avaldanud mitmeid artikleid, mis on seotud energia küsimustes viib rahvusvaheliselt indekseeritud ajakirjades nagu energiapoliitika, taastuvenergia, energia ja keskkond, International Journal of nafta, gaasi ja söe tehnoloogia, Türgi Uuringud ja Uluslararasi Iliskiler. Pealegi teadlased kirjutavad perioodiline artiklid populaarne energiasektori ajakirjades samuti juhtivad ajalehed ja veebilehed, mis on seotud praeguse kuuma teemasid globaalse energia tegevuskava, samuti osalevad kohalikud visuaalse meedia.

Eelkõige peamine teadmisi säästva energia osakonna poliitika analüüsi, energiavarustus modelleerimine, energia ja seadusandlus, ökonomeetrilise analüüsi, energiajulgeolek ja energia juhtimine koos energia rolli säästva arengu.

Kursused

 • SEADUS 507 Energy Law
 • SEN 501 Natural Resources Management
 • SEN 503 geopoliitika ja energiajulgeoleku
 • SEN 509 Energia Trading ja Riskijuhtimise
 • SEN 595 Seminar
 • SEN 599 Magistritöö

Valikainete kursused

 • SEN 505 Energia projektide juhtimine
 • SEN 551 Renewable Energy Technologies
 • SEN 552 energeetika, kliimamuutuste ja keskkonna
 • SEN 553 Energia ja ühiskond
 • SEN 554 Energia Transport ja logistika juhtimine
 • SEN 556 suurriigid ja Global Energy poliitika
 • SEN 557 Täpsem Energy Project
 • SEN 558 Energia Turud ja poliitiliste strateegiate
 • SEN 559 Sustainable Energy Policy Design

Nõuete Välisüliõpilased

Kes võivad taotleda?

 • Välisriigi kodanik
 • Sinise kaardi omanike (Türgi sünnijärgsed kodanikud, kuid vabastati kodakondsuse ministeeriumi Internal Affairs, ja kes saavad tõendada, et nende alaealine laps, kes on registreeritud selles loas on õigus nimetatud õiguste seadus nr 5203)
 • Välismaalasi, kes sai Türgi kodanik hiljem / dual kodanikele sama staatus
 • Türgi kodanikud, kes on lõpetanud viimase kolme aasta jooksul oma keskhariduse (keskkoolis) välisriigis, välja arvatud Türgi Vabariigi Põhja-Küpros, (kaasa arvatud need, kes on lõpetanud kogu keskharidus (keskkooli) on Türgi koolid juuresolekul Ministry of National Haridus välisriigis, välja arvatud Türgi Vabariigi Põhja-Küpros) enne 1. veebruar 2013.
 • Türgi kodanikud, kes on lõpetanud kogu keskharidust (gümnaasiumi) välisriigis, välja arvatud Türgi Vabariigi Põhja-Küpros, (kaasa arvatud need, kes on lõpetanud kogu keskharidust (gümnaasiumi) on Türgi koolid juuresolekul haridusministeeriumi välisriigis riik, välja arvatud Türgi Vabariigi Põhja-Küpros) pärast 1. veebruar 2013.
 • Türgi Vabariigi Põhja-Küprose kodanikud, kes elavad seal ja keskhariduse omandanud seal, millel on GCE AL sertifikaat, ja need, kes on registreeritud gümnaasiumid teistes riikides vahemikus 2005-2010 ja hoidke või hoiab GCE AL sertifikaat.

Kes ei kehti?

 • Türgi kodanikud, kes on lõpetanud kogu keskhariduse Türgist või Türgi Vabariigi Põhja-Küpros.
 • Türgi Vabariigi Põhja-Küprose kodanikele (välja arvatud need, kes on lõpetanud kogu keskharidus olemas, millel on GCEAL sertifikaat, ja need, kes on registreeritud gümnaasiumid teistes riikides vahemikus 2005-2010 ja hoidke või hoiab GCE AL sertifikaat)
 • Dual kodanikud, kes on Türgi kodakondsusele sünnilt. (Välja arvatud need, kes on lõpetanud kogu keskhariduse välisriigis, välja arvatud Türgi Vabariigi Põhja-Küpros / neid, kes on lõpetanud kogu keskharidus Türgi koolid välisriigis, välja arvatud Türgi Vabariigi Põhja-Küpros)
 • Dual kodanikud, kes on Türgi Vabariigi Põhja-Küprose kodakondsus (välja arvatud need, kes on lõpetanud kogu keskharidus olemas, millel on GCEAL sertifikaat, ja need, kes on registreeritud gümnaasiumid teistes riikides vahemikus 2005-2010 ja hoidke või hoiab GCE AL sertifikaat )
 • Türgi kodanikele või kahe kodanikud, kes on Türgi kodakondsusele sünnilt, et osaleda koolid liitunud saatkondade Türgi ja välismaa gümnaasiumid asub Türgi.
Viimati uuendatud okt 2016

Teave kooli kohta

The Mission of ?zmir University of Economics is to educate and equip qualified students with leadership attributes, entrepreneurial capabilities, critical thinking skills and the ability to contribute ... Loe edasi

The Mission of ?zmir University of Economics is to educate and equip qualified students with leadership attributes, entrepreneurial capabilities, critical thinking skills and the ability to contribute valuable research in a variety of sciences. Näita vähem