Master säästva linnaarengu

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Säästev linnaplaneerimine


Aastal koostöös University of Technology Saksamaal Darmstadtis


Master programm "Säästev Urban Development" (SUD) kell Vietnami-Saksa ülikoolis (VGU) on interdistsiplinaarne programm, mis hõlmab teemasid valdkondades nagu liikluse planeerimise, juhtimise ja ökonoomika, tsiviilehitus, linna juhtimine ja planeerimine, ökoloogia ja sotsiaalse teadused.


Lõpetajad see programm saab:

  • hakkama väga keeruline protsess, linnaplaneerimise ja arendamise kiirelt urbaniseeruval riigis;
  • mõista ja analüüsida tüüpiline linnade probleeme uue ja konkreetses kontekstis;
  • reageerida varem tuvastatud probleeme ja arendada uuenduslikke säästva lähenemisviisi linnaplaneerimise ja arendamise.


Definitsiooni järgi oma keerukuse, protsessi säästva linnaplaneerimise peab olema multi-sektorile suunatud ja nõuab interdistsiplinaarset lähenemist. See nõuab oskust koordineerida mitu tasuta sekkumisi ning vahendada võimalikke konflikte. Need kvalifikatsioon on eriti vajalikud spetsialistid töötavad juhtimise ja / või otsuse tegemise tasandil avaliku, era- või avalike organisatsioonidega.


programmi kirjeldus


Kahe aasta magistriprogrammi "Säästev linnaplaneerimine" (SUP) koosneb kolmest temaatilisest semestrit täiskoormusega õpe pluss ühe semestri kirjutamiseks magistritöö. Loengud on korraldatud mitmeid intensiivne moodulid õpetanud tuntud Saksa professorid VGU.


Edukas õpilastele antakse rahvusvaheliselt tunnustatud Master of Science (MSc.) Kraadi juhtiv Saksamaa Ülikooli ja VGU, mis pakub ka abikõlblikkuse registreerida PhD programmid Saksamaal, kõigis 27 ELi liikmesriigis, ja kogu maailmas.


Programm algab kord aastas septembris ja vastab EL Bologna standarditele, mis hõlmab 120 ainepunkti kooskõlas Euroopa Transfer ainepunktide süsteem (ECTS). "Master of Science" kraadi antakse pärast edukat lõpetamist programmi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Vietnamese-German University (VGU) is a Vietnamese state university. Founded in 2008, VGU is based on a close cooperation between the Socialist Republic of Vietnam and the German State Hessen. Wit ... Loe edasi

The Vietnamese-German University (VGU) is a Vietnamese state university. Founded in 2008, VGU is based on a close cooperation between the Socialist Republic of Vietnam and the German State Hessen. Within the past years the project broadened to a German-wide cooperation. Näita vähem