Master in Säästev linnaplaneerimine


Aastal koostöös University of Technology Saksamaal Darmstadtis


Master programm "Säästev Urban Development" (SUD) kell Vietnami-Saksa ülikoolis (VGU) on interdistsiplinaarne programm, mis hõlmab teemasid valdkondades nagu liikluse planeerimise, juhtimise ja ökonoomika, tsiviilehitus, linna juhtimine ja planeerimine, ökoloogia ja sotsiaalse teadused.


Lõpetajad see programm saab:

  • hakkama väga keeruline protsess, linnaplaneerimise ja arendamise kiirelt urbaniseeruval riigis;
  • mõista ja analüüsida tüüpiline linnade probleeme uue ja konkreetses kontekstis;
  • reageerida varem tuvastatud probleeme ja arendada uuenduslikke säästva lähenemisviisi linnaplaneerimise ja arendamise.


Definitsiooni järgi oma keerukuse, protsessi säästva linnaplaneerimise peab olema multi-sektorile suunatud ja nõuab interdistsiplinaarset lähenemist. See nõuab oskust koordineerida mitu tasuta sekkumisi ning vahendada võimalikke konflikte. Need kvalifikatsioon on eriti vajalikud spetsialistid töötavad juhtimise ja / või otsuse tegemise tasandil avaliku, era- või avalike organisatsioonidega.


programmi kirjeldus


Kahe aasta magistriprogrammi "Säästev linnaplaneerimine" (SUP) koosneb kolmest temaatilisest semestrit täiskoormusega õpe pluss ühe semestri kirjutamiseks magistritöö. Loengud on korraldatud mitmeid intensiivne moodulid õpetanud tuntud Saksa professorid VGU.


Edukas õpilastele antakse rahvusvaheliselt tunnustatud Master of Science (MSc.) Kraadi juhtiv Saksamaa Ülikooli ja VGU, mis pakub ka abikõlblikkuse registreerida PhD programmid Saksamaal, kõigis 27 ELi liikmesriigis, ja kogu maailmas.


Programm algab kord aastas septembris ja vastab EL Bologna standarditele, mis hõlmab 120 ainepunkti kooskõlas Euroopa Transfer ainepunktide süsteem (ECTS). "Master of Science" kraadi antakse pärast edukat lõpetamist programmi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust Vietnamese-German Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
4,000 USD
semestris. Stipendium võimalik.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date