Master in Säästev linnaplaneerimine ja planeerimine

Väljakutsed linnade säästva arengu helistada spetsialistidele, kes saab ületada distsiplinaarvõimu piirid. Noh kvalifitseeritud üksikisikute terviklik arusaam erinevate valdkondade selles valdkonnas saab edukalt kohandada disain tavade keskkonnatingimustest ja ühiskonna vajadusi tulevikus. See on üha kasvav ja väga oluline valdkond, mida pidevalt nõudes uusi ideid ja uuendusi kvalifitseeritud lõpetajatele.


Programmi ülevaade

Programm ühendab üliõpilasi arhitektuuri, planeerimise, tsiviilehitus, loodus- ja sotsiaalteaduste vallas, kes soovivad arendada teadmisi analüüsimiseks, sünteesimiseks ja koordineerida keeruline planeerimise ja projekteerimise ülesanded. Õpilased on varustatud professionaalse tööriistu, mis võimaldab neil olla kriitiline lingid -bringing erinevatest vaatenurkadest koos planeerimise ja projekteerimise säästva linnakeskkonna maailma.

Kursuste hõlmab olulise osa stuudiod ja projektid, mille eesmärk on koolitada õpilaste praktilisi oskusi ja saada paremini aru planeerimise ja projekteerimise praktikale.

Programm pakub kolme peamist rajad uuring:

  • Linnaplaneerimise ja disain (UPD)
  • Urban ja regionaalplaneerimise (URP)
  • Keskkond ja planeerimine (EP)


Kolm lood esindavad teistsugust erialast pädevust, mis on seotud linnaplaneerimise ja disain. Kuid ajal programmi õpilased suhelda kursused ja projektid, et edendada vastastikust vahetamist teadmisi ja ideid.


Lõputöö

Lõputöö annab õpilastele võimaluse uurida probleemi sügavuti, järelevalve all kogenud praktikud ja teadlased. Teema kraadi projekt peaks olema ulatuses programmi ja seonduvad jooksul omandatud teadmisi kursuste.

Lõputöö tehakse Rootsis või välismaal, ja võib orienteeritud teadus (kirjandus uuring, väliuuring), suunas praktika (eraldi kell ettevõtte või organisatsiooni) või mõlema kombinatsioon.


Karjäärivõimalused

Arusaam, valitsemine ja juhtimine loomulik dünaamika ja keerukust linnaruumi on vajalik selleks, et tagada hea elukvaliteet, täitmise eesmärke demokraatia, ruumilise õiglus ja jätkusuutlik areng. See nõuab teoreetilised teadmised ja praktilised oskused erinevate valdkondade, nagu arhitektuur, planeerimine, sotsiaalsete ja keskkonnateadused.


Programm valmistab ette õpilasi neid ülesandeid ja annab neile põhjalikud teadmised planeerimise protsessi ja esteetilist, sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnateguritega, et aidata kaasa säästva linnaarengu. Valmib see programm on haritud, et tulla toime keeruliste ülesannete linnaplaneerimise ja disain, ja linna juhtimine ja võistlevad seisukohti rahvusvahelisel tööturul avalikus sektoris, era- arhitektuuri-, planeerimis- ja poliitika konsultatsioonifirmade, teadusasutuste ja valitsusväliste organisatsioonidega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 56 kursust KTH Royal Institute of Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
310,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi