58850_mar-940x625.jpg

Säästva turismi juhtimise magister

Master Program in Sustainable Tourism Management eesmärk õppetööd suudab täita ülesandeid erinevate harude turismi, kas avalikult või erasektoris. Seega eesmärk: arendada kõrgema taseme teadmised erinevate erialade, mis ühendab käigus, kohandades põhimõtteid ja kontseptsioone, mis on aluseks Management and Sustainability in Tourism; tean sügavalt inimese mõju turismi süsteemid ja suutma kehtestada tõhusad lahendused sellele probleemile, kohaldatakse kontseptsioone ja meetodeid arendada täpsust ja võime enesekriitikat; suutma kaudu omandatud teadmisi, et diagnoosida probleeme ja pakkuda välja lahendusi juhtimise ja jätkusuutlikkus, on oskusi, et teostada plaanid säästva majandamise turismi ressursse; ulatudes teadustöö suutlikkust kriitiliselt analüüsida teavet ja teaduslikku ja tehnilist levitamine; motiveerida otstarbel teadmiste, eelkõige selle pidevat uurimist ja selle integreeritud haldamist, potentsiaalsed tööandjad ning innovatsiooni edendamisele; kehtestamisele uute ideede ja uute toodete ja teenuste, mis on seotud säästva kasutamise ja majandamise turismi ressursse / rahvusvahelise turu kaudu füüsilisest isikust ettevõtjana; mõista ja kohaldada meetodeid teadusuuringute, arendada isiklikke ja professionaalseid oskusi, mis võimaldavad neil elada või liituda töömeeskonnaga; omandada vajalikke oskusi, integreerida doktoriõppe või sarnaste programmidega seotud valdkondades.

Ligipääs tingimused

  1. Omanikud kraad või juriidiline samaväärne valdkondades Turism, juhtimise ja sellega seotud valdkondades; omanike välisriigi akadeemiline kraad pärast 1. tsükli uuringud korraldatud põhimõtete kohaselt Bologna protsessi valdkonnas Turism, juhtimise ja sellega seotud valdkondades;
  2. omanike välisriigi kraad, mis on tunnistatud eesmärkide saavutamisel määral Teaduslik-Tehnilise Nõukogu ESTM valdkondades Turism, juhtimise ja sellega seotud valdkondades;
  3. omanike akadeemilise, teadusliku või erialase õppekava, keda tunnustatakse tõendab suutlikkust teha seda tsükli uuringud Teaduslik-Tehnilise Nõukogu ESTM. Sorteerimine tehakse vastavalt 37. artiklile Üldreglemendi Graduate Haridus ja aspirandina Polytechnic Institute of Leiria ja korra Õpilased eriolukordades.

Õppeplaan

Master of Sustainable Tourism Management on jagatud kahte erinevat koostisosa: esimene plokk, mis vastab kaks semestrit, arendada teoreetiline, teoreetiline-praktiline ja tehniliste õppekavade ühikut, mis annab vajalikud vahendid, et arendada integreeritud ja säästva majandamise turismi ressursse; Teises plokis, lõpliku kaks semestrit, on välja töötatud rakendusuuringute või tehniliste tööde / praktilise töö integreeritud ettevõtted. Kursus on välja töötatud kasutades mix meetodit täiendavate kohapeal ja online õpetamise. Magistriõppe Programm on esitatud 12 nädalat online, 2 nädalat kohapeal ja 1 kultuurilise nädalal (kui sa, kus seda teha) semestris. Kuigi see on enamasti kaugõppe kursus, siis ei ole üksi. Meie kool liikmed pakuvad kõrget toetust, et suurendada oma edu. Sul on võimalus teha tihedat koostööd oma kolleegi ja juhendajaid nõuetekohaselt toestatud ja koostöö e-õppe keskkond, õpib aegadel ja kohtades, mis sobib teile kõige paremini.

Muu info

Õpetamise / õppimise protsessis on pidevalt jälgima, koordinaator, et kohtumine kokku, nii ametlikult kui ka mitteametlikult, õpilaste ja õpetajatega muidugi. Muidugi komitee, mille esitus ja üliõpilasi koordinaator, aitab see ülesanne lahendatakse küsimusi, mis võivad mõjutada kvaliteeti õppeprotsessi. Õpilased ja õpetajad on ka esindajad pedagoogiline nõukogu, võttes esindajad volikogu ja teadusnõukogu koolis, mis tagab nende võimet osaleda. Õpilased ja õpetajad konsulteeritakse ka uuringute kaudu, aidates kaasa enesehinnangu aruanded. Aruanded on teatatud, et loomulikult komitee, pedagoogilise nõukogu ja teaduslik - tehniline volikogu. Lõpuks tuleb mainida, mitteametlik suhtlemine: koordinaator, õpilaste, õpetajate ja esindajad erinevates organites nagu garantii aktiivne osalemine õpetajatele ja õpilastele.

Tasud

TAOTLUS: 60 €

KASUTAMISE TASUMINE: 500 eurot rahvusvahelise üliõpilase abikaasa jaoks

TÜHISTAMISSÜSTEEM: I. Üldine tingimus: 1,140 € / aastas II. Rahvusvaheline üliõpilane: 3,000 eurot aastas

lippEstudantesülikoolilinnaklaborLAB1

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Polytechnic of Leiria

Vaata veel 7 kursust Polytechnic of Leiriais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
24 kuud
Päevane õpe
Price
3,000 EUR
3,000 € / aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date