Master säästva veemajanduse

Üldine

Programmi kirjeldus

MIKS?

Lagunemine vett ja veevarude on ülemaailmne probleem. Arvestades, kui tähtis on vesi sotsiaal-majanduses, inimeste ja ökosüsteemi tervis, integreeritud lähenemine on vajalik, kui säästev areng on võimalik saavutada.

Kes?

Võite olla bakalaureuse lõpetanud või praktik kas keskkonna- või tehnilise taustaga. Sa pead olema huvitatud edendada oma vee juhtimise oskusi, samuti arendada oma võimet töötada multidistsiplinaarne ja rahvusvahelises keskkonnas.

On oluline märkida, et see programm ei kavatse teha "ökoloog" välja ühest "insener", või "insener", milleks "ökoloog". See aga selgesõnaliselt tagab, et te süvendada oma vee oskusi, integreerides võti teadmisi täiendama oma erialal ning süvendades oma erialast pädevust.

Mida?

Te omandada võime tuvastada, määratleda ja arutada võimalikke mõjusid inimese tegevus on erinevate veeökosüsteemide, samuti suutlikkust tuvastada, sõnastada ja teha asjas sobib veemajanduse nii arenenud kui ka areneva majandusega. Sa kasutad nii ökoloogilisi ja inseneritöö põhimõtteid arendamiseks ennetamise, leevendamise ja taastamise meetmed, et võtta arvesse sotsiaal-majanduslikke ja rahvatervise probleemid.

KUIDAS?

Sa tegeleda probleemide lahendamine ja interdistsiplinaarse koostöö igapäevaselt. Sul on kastetud multikultuurse ja paljurahvuselise keskkond (üle 12 rahvusest on seni osalenud selles programmis). Me kasutame õppimine tegemise kaudu lähenemine, nii et teil on "käed-külge" ja laboris projektide seminar-põhine arutelu ja mini-töökojad, kus esitlevad oma töö või oma meeskonda. Võite teha oma lõputöö Rootsis või välismaal.

Õppekava ülevaade

  • Õppekeel on inglise keel.
  • Kõik kursused pakutakse ka kui ühe teema muidugi.

Diplom

Magisterexamen i Vattenvårdsteknik. See on tõlgitud inglise keeles Master 1 aasta säästva veemajandusega.

Karjääri väljavaated

See õppekava veelgi valmistab teid mängida olulist rolli vee ja veega seotud valdkondade, see oleks omavalitsustega, valitsusväliste organisatsioonide või konsultatsioonifirmad, samuti jätkates õpinguid.

Konkreetsed Vastuvõtutingimused

Bachelor of Sciences (BSC) või Bachelor of Engineering (BE) isikutel on seotud vee või veevarude; mis hõlmab, kuid mitte ainult: keskkonnateadused, keskkonnakeemia, loodusgeograafia, tsiviilehitus ja keskkonnatehnika.

Inglise keele oskus nii suuliselt kui kirjalikult, mis vastab inglise B / English 6, peab olema tõestatud. Võite näidata, et teil täita inglise keele nõue läbi teatud gümnaasiumi (keskkooli) uuringud, teatud ülikooliõpinguid või rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele test.

Riiki sisenemise nõuded ja valik

Bachelor of Sciences (BSC) või Bachelor of Engineering (BE) isikutel on seotud vee või veevarude, näiteks bioloogia, keskkonnateaduste, loodusgeograafia, tsiviilehitus ja keskkonnatehnika ja inglise B või samaväärne. ) English B on võrdne - Rahvusvaheline inglise keele Testing Service (IELTS): üldine märk 6,5 ja mitte allpool 5.5. - Test inglise keele kui võõrkeele (TOEFL): paberil: skoor 4,5 (skaalal 1-6) kirjalik test ja üldskoor 575; Interneti-põhine: Score 20 (skaalal 0-30) kirjalik test ja üldskoor 90. - Cambridge esoli: Certificate in Advanced inglise, diplom inglise Studies või oskuse tunnistuse.

Valik: Enamik krediiti teenitud

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Kristianstad University was founded in 1977. Today there are about 14,000 students at the campus, situated just 10 minutes from the town centre. On the campus you have access to inspiring meeting plac ... Loe edasi

Kristianstad University was founded in 1977. Today there are about 14,000 students at the campus, situated just 10 minutes from the town centre. On the campus you have access to inspiring meeting places and a wide range of services within a short walking distance. Näita vähem