Master Solar Energy Engineering

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Dalarna University Euroopa Solar Engineering School (ESES) pakub teile erialast haridusalast kogemust, mis laiendaks teie kutsealaseid võimalusi taastuvenergiatööstuses. Kahe aastakümne jooksul on üle 40 riigi üliõpilased jõudnud Rootsis asuvasse väikelinna, et saada teadmisi ja oskusi, mida päikeseenergia tööstus soovib. Nende teemade hulka kuuluvad fotogalvaanika, päikeseenergia ja hübriidsüsteemide projekteerimine, energia salvestamine, päikeseenergia projektide juhtimine ja päikeseenergia rahastamine.

Kui kasutate seda programmi, õpivad teile 10 riigi tööstuse eksperdid ja teadlased, olles samal ajal rahvusvahelise ESESi kogukonna liikmeks, mis hõlmab teie klassikaaslasi ja meie vilistlasi.

Ühendage tööstus - õppimine tegemisel

Professionaalsed ühendused on teie edule sama olulised kui teie õpingute käigus omandatud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused. Selle mõistmise kaudu oleme välja töötanud selle programmi, et tagada, et teil on piisavalt võimalusi selliseid ühendusi kasvatada:

 • Kohapealsed külastused päikesepaistetesse ja uurimiskeskustesse ning ekspertide külaliskõneid sellistes valdkondades nagu päikesepatareide füüsika ja keemilise energia salvestamine. Need tagavad, et olete kursis selle ekspansiivse valdkonna uusimate arengutega.
 • Teie üheaastast õpingut järgides praktikaid, kus me saame aidata teil riiklike ja rahvusvaheliste kontaktidega.
 • Teie väitekirja projekt, mis võimaldab teil tihedat kontakti uurimisrajatistega ja ettevõtetega nii Rootsis kui ka välismaal.

Kas peaksite esitama?

Kui olete huvitatud kiirelt kasvava taastuvenergia valdkonna osaks saamise ja füüsika bakalaureuse kraadi olemasolust; mehaaniline, elektri- või energeetika; või sellega seotud valdkonnas, siis soovitatakse tungivalt taotleda. Kuna programmi õpetatakse inglise keeles, on teil vaja ka dokumente, mis tõestavad teie hea suuna nii suulisele kui inglisekeelsele kirjutamisele.

Sisenemise nõuded (2019)

Konkreetsed sisenemise nõuded

 1. Bakalaureusekraad inseneri (mehaanika, elektrienergia, energeetika, insener füüsika) või samaväärne vähemalt 180 ECTS või samaväärse kraadi.
 2. Heakskiidetud avaldus. (Laadige see alla ja täitke vorm. Soovitame teil selleks otstarbeks kasutada Adobe Acrobat Readerit, kuna meil on probleeme vormidega, mis on täidetud teiste pdf-toimetajatega. Täidetud avalduse eesmärk tuleks üles laadida ülejäänud taotlusdokumendid oma kontole ülikoolisaadetes.se.)

Inglise keele oskus

Kõige levinumad testid ja olulised skoorid on järgmised:

 • IELTS (akadeemiline õpe), 6,5 (ilma testi osaks allpool 5,5)
 • TOEFL (internetipõhine): 90 (kirjaliku osa puhul vähemalt 20)
 • TOEFL (paberil): 575 (kirjaliku osa puhul vähemalt 4,5)

Palun kontrollige inglise keele oskuse kohta ülikooli vastuvõtuküsimusi, et näha, kas teil on vaja esitada TOEFL või IELTS testi tulemus.

Õppemaksud

135 000 SEK (kokku)
* EL / EMP kodanikud ei pea õppemaksu tasuma.

Õppemaksu makstakse semestri osamaksetena ja esimene makse (67 500 SEK) tuleb maksta hiljemalt 1. juuniks. See võimaldab elamisloa taotluse jaoks mõistlikku töötlemisaega.

Kui teil on küsimusi õppemaksu tasude kohta, palun e-posti aadressil tuitionfees @ DU .se.

Stipendiumid

Solar Energy Engineering programmi edukate taotlejate jaoks on saadaval mitu stipendiumi, mis ei ole ELi / EMP kodanikud.

 • Globaalse säästva elektrienergia partnerluse stipendium
 • Rootsi Instituudi stipendiumid
 • Dalarna University stipendiumid

Stipendiumide kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebilehte rahvusvaheliste üliõpilasstipendiumide või kontaktandmete @ DU .se kohta.107222_DSC02412.jpg

Programmi ülevaade

Programmi eesmärk on täiustada õpilaste oskusi meie peamistes päikeseenergia projekteerimise valdkondades, eriti PV ja süsteemide projekteerimisel. Te omandate rahvusvahelisi kogemusi õppejõudude ja oma klassikaaslaste poolt, samuti saate võimaluse osaleda rahvusvahelises praktikas pärast programmi lõpuleviimist.

Programmi struktuur ja sisu

Kõik kursused õpetatakse inglise keeles rahvusvaheliste teaduskonna töötajate poolt. Programm koosneb 60 ainepunktist (1 ainepunkti = 1 ECTS) ja algab augusti lõpus sügissemestri alguses. Märkus: 1,5 AP = üks nädal täiskoormusega õppes.

1. semester (august-jaanuar)

 • Applied Solar Engineering
 • Päikese kiirgus ja päikese geomeetria
 • Fotogalvaanika
 • Päikeseenergeetika majandus
 • Solar Thermal

2. semester (jaanuar-juuni)

 • PV ja hübriidsüsteemide disain
 • Solar Thermal Systems projekteerimine
 • Thesis Work in Solar Energy Technology

Kraad

Magistrikraadi (60 ainepunkti) päikeseenergia insener

Õppekeskkond

Dalarna University on väike ülikool, mis võimaldab teil arendada isiklikke suhteid oma klassikaaslaste ja õpetajatega. Õppige Campus Borlänge'is, mis asub linnas, mida iseloomustab jõukas äri- ja tööstus, ümbritsevad loodus ja võluv rootsi maastik. Linn on Stockholmi põhja pool kaks tundi ja Dalarna maakonna poliitiline keskus Falun ajaloolises linnas vaid 20 km kaugusel. Borlänge linn on koduks mõnele suurele Rootsi ettevõttele, nagu SSAB ja Borlänge Energi, ja lühikese pääsemisega teisele suurele ettevõttele, nimelt ABB-le.

Õppimise käigus osalete loengute, praktiliste harjutuste ja laboratooriumide koostamisel, individuaalsete ja grupiprojektide ettevalmistamisel, seminaride arutlustel osalemiseks, õppereiside külastamiseks ja loomulikult eksamiteks. Te võite oodata nädalas 15-30 tundi klassi ja 30-50 tunni pikkust nädalat.

Tavaliselt osaleb päikeseenergia inseneriprogrammis igal aastal umbes 30-35 õpilast. Nad on pärit üle kogu maailma. Kuna programm tunnistab vaid piiratud arvu üliõpilasi, saate varsti teada oma klassikaaslasi ja osaleda tegevustes Dalarnas ja Rootsis oma uute leitud sõpradega. Teie omandatud teadmised ja kogemused, mida jagate oma klassikaaslastega, valmistavad teid liituma meie vilistlastega, kes jätkavad oma ideaalsete töökohtade leidmist selles valdkonnas.

Karjäärivõimalused

Paljud meie üle 250 ESESi vilistlased tegutsevad ülemaailmse päikeseenergia tööstuse inseneride ja juhtidega. Pärast lõpetamist lähevad paljud oma päikeseenergia ettevõtted, teised jätkavad Ph.D. ja saada ülikoolide teadlasteks ja õpetajateks. Enamik meie lõpetajatest jätkab tööd ettevõtetes ja organisatsioonides kogu maailmas.

Võimalikud tulevased tööandjad on:

 • Päikeseenergia seadmete tootjad
 • Inseneri- ja konsultatsioonifirmad, kellel on taastuvenergia keskendumine,
 • Energiaettevõtted ja
 • Valitsusvälised ja valitsusvälised organisatsioonid

Töövõimaluste suurendamine

Kuni paar aastat tagasi olid päikeseenergia sektori töökohad peamiselt leidnud riigis, kus poliitilised jõupingutused viisid taastuvenergia kiire kasutuselevõtmiseni, sageli ettevõtete ja eraisikute toetuste kaudu, et investeerida taastuvatesse energiaallikatesse, näiteks päikeseenergiasse.

Täna on päikeseenergia maksumus madalam kui kunagi varem: paljudes arenenud ja veel arenevates riikides on see muutunud konkurentsita isegi subsiidiumideta. Kuigi päikeseenergia paigaldamise maksumus on vähenenud, on päikeseenergia kasutamise ja säilitamise võimalus pidevalt paranenud, tagades programmi lõpetajate jaoks suurepärased pikaajalised töövõimalused.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

At Dalarna University, we collaborate with external parties and society in a great many ways. Our aim is to give you - our students - the means to make a difference in the world.

At Dalarna University, we collaborate with external parties and society in a great many ways. Our aim is to give you - our students - the means to make a difference in the world. Näita vähem
Falun , Borlänge + 1 Rohkem Vähem