Õppetunnid juhtimisest ja infosüsteemi integreerimiseks protsessi lähenemisviisi juhtimisest: kontrollida infosüsteemi tööriistad raamatupidamise ja finantskorraldus; kontroll eelarve protsessi ja luua süsteem, armatuurlauad, animeeritud juhtimise ülesanded ja mõelda tõhususe mõõt.

Teadmisi juhtpult: Korraldada siseauditi ülesanne kontrolli äririsk läbi sisekontrolli, analüüsida Konkreetsete tehniliste standardite ja siseaudit. Ta on võimeline aru saama küsimustes rahvusvaheliste raamatupidamisstandardite ja kontrolli ettevõtte rahanduse otsuste toetamiseks manager.

See programm, mille elluviimine kuuletub valgustugevuse süsteem ja ISO programmi koostamisel metoodiliste varamu 9001 versioon 2008. olemas üksi või ühiskraadikursuste koos Bachelor UQAC. Originaalsus, sidusust ja pedagoogiline struktuur on teeninud akrediteerimise Aafrika ja Madagaskari nõukogu Higher Education (CAMES) ja tippkeskuse on UEMOA.

See kestab neli semestrit jagatud erialade pakkudes õpilasele ja mitmekesine silmapiiril Auditeerimine ja juhtimisest. Et saada Master auditeerimise ja kontrolliga, pärast kinnitamist õpilase õpetamise üksused peaksid olema mälu ja toetada pass.

Profiil on kapten?

Juhid, kes esiteks on varustatud tõestatud akadeemilise oskusi sobib doktoriõppe 3. tsükkel läbi uuringuid eriala, teised juhid koos professionaalsete oskuste tõestatud Audit ja juhtimisest majanduses ja toetavad digitaalset roheline kursuse viib kvalifikatsiooni ja kutsealase integratsiooni kõrge taseme.

EÜ pakkunud seda PROGRAM

Valmista meie õpilastel liikuda suunas DAF jaamad, äriüksuse juht, või tegevjuht VKEdele. Lisaks vajalikud tehnilised oskused, arendada seega ka sotsiaalseid oskusi, need, mis võimaldavad tulevikus nõu kontrollerid üldise juhtimise, sealhulgas strateegilist mõõdet, ning tulevikus kuulajad teadvustada toimima vajadus kindlustada oma keskkonda . See programm valmistab meie õpilastel saada kontrollerid, siseaudiitorid, siseaudiitorid, riski juhtijate, konsultandid infosüsteemide jms

Alustas oma karjääri siseauditi või juhtimisest on kiiresti arenev põhjalikud teadmised kogu äri ja peamiste sidusrühmadega firma, mis võimaldab kiiresti liikuda jooksul äri

SOBIVUS

Aastal Master 1 Semester 1 (M1S1) Hoidke bakalaureusekraad audit ja kontroll või samaväärse kraadi Master 1 Semester 2 (M1S2) Hoidke bakalaureusekraad Audit ja kontroll juhtimise ja on kinnitatud semestri 1 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 3 (M2S3) Hoidke bakalaureusekraad Auditeerimine ja juhtimisest ning on valideeritud semestrit 1 ja 2 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 4 (M2S4) Hoidke bakalaureusekraad Auditeerimine ja juhtimisest ning on valideeritud semestrit 1 2 või 3 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Anda õpilastele tehniliste oskuste vaja audiitoritele ja sisekontrolör, kelle ülesanne on määrata tegevuse suhet ja strateegia firma kaudu edastamise üldine suund krüpteeritud elemente, mis määratletakse põhisuunad ... Läbi kontsentratsioonid rongi lõpetajate Aafrika ja rahvusvahelised mõõtmed äri ja suudab toetada ettevõtte kasvu ja sumusteks uusi digitaalseid ja roheline majandus. Selleks, et toota lõpetajatele juhtimise funktsioone säilitada oma äri, vaid ka võimaldada õpinguid Research kõrgkoolides.

• Siseaudiitorite välisaudiitorite • • • Sisemine kontrollerite Kontrollerid • DAF (haldus- ja finantsdirektor Directors) • Kontrollerid • Inspektorid General • "Kulude Killers"

Programmi õpetamise keel:
  • Prantsuse

Vaata veel 12 kursust Institut Africain de Managementis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
veebr 2020
sept 2020
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
veebr 2020, sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

veebr 2020, sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date