Master spetsialiseerunud inimressursside juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Personalijuhtimise järgult kehtestada ettevõtetele alates ajast, mil üha rohkem juhte vaata oskusi, mida nende töötajad individuaalselt või kollektiivselt, võib olla allikas konkurentsieelis. Lisaks strateegilised valikud on pakutavate võimaluste keskkond nõuab strateegilist erinevusi inimese poolest.

See programm kuuletub BMD süsteem ja ISO programmi koostamisel metoodiliste varamu 9001 versiooni 2008. Originaalsus, sidusust ja pedagoogiline struktuur on teeninud akrediteerimise Aafrika ja Madagaskari nõukogu Higher Education (CAMES) ja tippkeskuse on UEMOA.

See kestab neli semestrit jagatud erialade ja pakub õpilasele ja mitmekesine horisondi oskuste arendamist firma ja oma riigi ja rahvusvahelises keskkonnas. Et saada Master in Human Resources Management, pärast kinnitamist õpilase õpetamise üksused peaksid olema mälu ja toetada pass.

Mis tausta Master?

Juhid, kes esiteks on varustatud tõestatud akadeemilise oskusi sobib doktoriõppe 3. tsükkel läbi uuringuid eriala ühikut teiste juhtide erialase pädevuse Human Resources Management tee viib kvalifikatsiooni ja kutsealase integratsiooni kõrge taseme.

PAKKUDA selle programmiga?

See Master pakub koolitust tee, mis viib teid järelevalve- ja juhtimisülesandeid HR osakonnad riiklike ettevõtete ja rahvusvaheliste era- ja avalikus sektoris.

Valem õppimine, õpetamine nähtaval rahvusvaheline mõõde ja mille eesmärk on koolitada tulevasi HR juhid ettevõtetes valmistades neid muudatusi äri ja väljakutsetele homme.

SOBIVUS

Aastal Master 1 Semester 1 (M1S1) Hoidke bakalaureusekraad personalijuhtimise või samaväärne kraad Master 1 Semester 2 (M1S2) Hoidke bakalaureusekraad Resource Management Inimese ja on kinnitatud semestri 1 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 3 (M2S3) Hoidke bakalaureusekraad personalijuhtimise, ja on kinnitatud semestrit 1 ja 2 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 4 (M2S4) Hoidke bakalaureusekraad personalijuhtimise, ja on kinnitatud semestrit 1 2 või 3 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Keeled

• inglise • Jaapani • Hiina • Fulani ja Mandinka äri rongi õpilased suudavad täita vajadust oskusi ettevõtete edendades kutsealast integratsiooni noorte lõpetanute HRD suurte riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete, hooldus, operatiivtöö üksused vastava nagu HR konsultatsioonifirmad.

Läbi erialade koolitada lõpetajatele Aafrika ja rahvusvahelised mõõtmed äri ja suudab toetada ettevõtte kasvu ja sumusteks inimressursside ja uue digitaalse ja roheline majandus.

Selleks, et toota lõpetajatele juhtimise funktsioone säilitada ettevõtte, vaid ka võimaldada neil jätkata õpinguid magistri teadus.

• Sotsiaalne Kontrollikoda • Manager • koolitusjuht personaliotsingu Manager • • • Soovitatav värbamise Campus valitsejate • HR konsultandid

Viimati uuendatud November 2015

Teave kooli kohta

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in ... Loe edasi

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in a unique and life changing learning environment. Over 2,000 students from 28 countries from all over the world populate IAM’s campus ensuring that you will get to meet friends from all over the world, and will broaden your horizons to different cultural, professional and educational perspectives. Näita vähem