Master spetsialiseerunud pangandus ja finantskorralduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Ambitsioonikas programmi, et koolitada spetsialiste kõrge rahandus. Magister pangad ja finantsturud Engineering pakub dual teadmisi ettevõtte rahanduse ja turu koolitada spetsialiste tugev rahvusvaheline mõõde.

See programm kuuletub BMD süsteem ja ISO programmi koostamisel metoodiliste varamu 9001 versiooni 2008. Originaalsus, sidusust ja pedagoogiline struktuur on teeninud akrediteerimise Aafrika ja Madagaskari nõukogu Higher Education (CAMES) ja tippkeskuse on UEMOA.

See kestab neli semestrit jagatud erialade ja pakub õpilasele ja mitmekesine silmapiiril Pangandus ja finantskorraldus. Et saada Master Pangandus ja finantskorraldus, pärast kinnitamist õpilase õpetamise üksused peaksid olema mälu ja toetada pass.

Profiil Master?

Juhid, kes esiteks on varustatud tõestatud akadeemilise oskusi sobib doktoriõppe 3. tsükkel läbi uuringuid eriala ühikut teiste juhtide tõestatud professionaalseid oskusi panganduse ja finantskorralduse tee viib kvalifikatsiooni ja kutsealase integratsiooni kõrge taseme.

SELLE pakutavat programmi

Specialized Master in Banking and Financial Engineering on seadnud eesmärgiks on koolitada rahalist eksperdid võime ja intelligentsuse mõista rahastamiskorra pankade ja üldise raamistiku ettevõtete diagnoosi, et täita parem tööstus- ja majanduslikke küsimusi. Valik see koolitus annab oskusi valdkondades; kapitalimahutusi, struktureeritud finantstoodete, projektide finantseerimise ja varade ning lõpuks kaupleb seotud vahendite hankimine kapitaliturgudelt, strateegilist ja finantsanalüüsi, hindamise ja rahastamise vahendid. Programm võimaldab õpilastel arendada terava tehnilisi teadmisi panganduse tänu õppejõudude oskused ja regulaarne kontakt aktiivne spetsialistid

  • Pidevalt uuendatud programm põhineb turusuundumusi ja areng distsipliini.
  • Tuba tasuta turgudel.
  • Sekkumine kõrgetasemeliste spetsialistidega.
  • Kontakt ja püsiva coaching juhivad spetsialistid.
  • Teaduskonna autor teatmeteoseid ja palju teadustöid.

SOBIVUS

Aastal Master 1 Semester 1 (M1S1) Hoidke bakalaureusekraad ja Bank Financial Engineering või samaväärne kraad Master 1 Semester 2 (M1S2) Hoidke bakalaureusekraad ja Bank Finance and Engineering on kinnitatud semestri 1 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 3 (M2S3) Hoidke bakalaureusekraad ja Bank Financial Engineering ja on kinnitatud semestrit 1 ja 2 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 4 (M2S4) Hoidke bakalaureusekraad ja Bank Financial Engineering ja on kinnitatud semestrit 1 2 või 3 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Pank ja Financial Engineering Master viib seisukohti kõrge tehniline tase, mille all finantskorraldus ja tavaliselt puudutavad paigaldus finantstehingute (IPO, võlg, kapitali suurendamine, finantseerib suuri projektid ...), klientide nimel või finantseerimisasutus.

Pank eriala ja Financial Engineering eesmärk on toetada õpilasi, kes teeb kõrgetasemelise karjääri äris ja tehnilistes valdkondades, ettevõtte rahanduse ja turu rahastamisele. Läbi kontsentratsiooni koolitada lõpetajatele Aafrika ja rahvusvahelised mõõtmed äri ja suudab toetada ettevõtte kasvu ja sumusteks uusi digitaalseid ja roheline majandus.

Selleks, et toota lõpetajatele juhtimise funktsioone säilitada oma äri, vaid ka võimaldada uuringute otsingute kolmandat tsüklit.

• Turu Operator (investeerimispank) • Financial Analüütikud (kaubik Bq) • varahaldajatena (Bq) • Investment Advisers (turu) • riskianalüütikud (Bq) • Vastutustundlik teenuseid välismaal (Bq) • juhid "asutused (Bq) • Vastutustundlik Monétiques (Bq) • Portfolio valitsejate (Bq) • Finantsteenuste osutamine • Heads DAF / projektijuhid • RAF • Financial Engineering

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in ... Loe edasi

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in a unique and life changing learning environment. Over 2,000 students from 28 countries from all over the world populate IAM’s campus ensuring that you will get to meet friends from all over the world, and will broaden your horizons to different cultural, professional and educational perspectives. Näita vähem