Master spetsialiseerunud turunduse ja äri

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm kuuletub BMD süsteem ja ISO programmi koostamisel metoodiliste varamu 9001 versiooni 2008. Originaalsus, sidusust ja pedagoogiline struktuur on teeninud akrediteerimise Aafrika ja Madagaskari nõukogu Higher Education (CAMES) ja tippkeskuse on UEMOA.

See kestab neli semestrit jagatud erialade ja pakub õpilasele ja mitmekesine horisondi turu arenguid ja nende keskkondi. Et saada Master in Marketing ja business intelligence, pärast kinnitamist õpilase õpetamise üksused peaksid olema mälu ja toetada pass.

Mis tausta Master

Juhid, kes esiteks on varustatud tõestatud akadeemilise oskusi sobib doktoriõppe 3. tsükkel läbi uuringuid eriala, teised üksused professionaalsed juhid tõestatud teadmised turunduse ja äri luure tee viib kvalifikatsiooni ja kutsealase integratsiooni kõrge taseme.

SELLE pakutavat programmi

Master Turundus ja ärianalüüsi on koolitust, et valmistada erinevaid turundus töökohti ettevõtted. Esimesel aastal (M1) pakub koolitust põhialuste turunduse ja juhtimise meetodeid, et vanem peab tingimata kapten. Teisel aastal (M2) pakub muidugi, mis valmistab teid tööle hakkamist, vaid ka võimalusi edasiseks hariduse lõpetaja.

SOBIVUS

Aastal Master 1 Semester 1 (M1S1) Hoidke bakalaureusekraad Marketing and Business Intelligence või samaväärne kraad Master 1 Semester 2 (M1S2) Hoidke bakalaureusekraad Marketing ja ärianalüüsi ja on kinnitatud semestri 1 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 3 (M2S3) Hoidke bakalaureusekraad Marketing and Business Intelligence ja on kinnitatud semestrit 1 ja 2 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Aastal Master 2 Semester 4 (M2S4) Hoidke bakalaureusekraad Marketing and Business Intelligence ja on kinnitatud semestrit 1 2 või 3 Master erialal või samaväärne valdkonnas.

Programmi eesmärk

See Master in Marketing and Business Intelligence on kõrgeim tase tulevikus pädevad juhid kõikides sektorites ja valdkondades, mis on seotud Marketing. Haridussüsteem tööriistu, mis kaasas on pakkuda programmi suure varanduse, mis ühendab teoreetilisi ja praktilisi rakendusi, andes sulle rohkem oskusi.

  • Tehnilised oskused: sa suudaksid selgitada turundus kontseptsioonide ja rakendamise sobivad lahendused - organisatsioonilised oskused: sa suudaksid ajakava ülesandeid täita ja rangus - relatsiooniline ja sotsiaalsed oskused: õpilased saavad kindlaks professionaalsete kontaktide ...

  • Oskused Eve: sa suudaksid kohaneda rahvusvaheliste ja riiklike keskkonda ja õppida konkurentide ...

Läbi selle eriala toota lõpetajale Aafrika ja rahvusvahelised mõõtmed äri ja suudab toetada ettevõtte kasvu ja sumusteks uusi digitaalseid ja roheline majandus.

Selleks, et toota lõpetajatele juhtimise funktsioone säilitada ettevõtte, vaid ka võimaldada neil jätkata õpinguid magistri teadus.

• Turundusjuht • Müügijuht • Sales Engineer • turundusdirektor • Müügijuht • Ostujuht • Projektijuht • õppedirektor • direktor Key Account

Viimati uuendatud November 2015

Teave kooli kohta

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in ... Loe edasi

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in a unique and life changing learning environment. Over 2,000 students from 28 countries from all over the world populate IAM’s campus ensuring that you will get to meet friends from all over the world, and will broaden your horizons to different cultural, professional and educational perspectives. Näita vähem