Master spetsialiseerunud väikelaenude

Üldine

Programmi kirjeldus

Hakka sotsiaalmajanduslik uuendus näitleja.

Kõrgetasemeline koolitus, mis tekitab sotsiaalseid suhteid ja väljendab solidaarsust, mis läheb selles suunas, et sotsiaalsete ja majanduslike innovatsiooni.

Viimastel aastatel on väikelaenude pioneerid kõrghariduse keskkonna kaudu valikaineid või mõne spetsialiseeritud meistrid. Need kursused vastama nii vajaduste kasvav sektor ja noorte inimeste ootustele huvitatud töökohti ", mis mõtet."

PROGRAMMI

Anda õpilastele tehniliste oskuste

Üldine eesmärk on programmi, et koolitada kohe toimima, võimeline juhtima ja kaasas iga päev usaldusväärse ja tõhusa juhtimise ja arendamise detsentraliseeritud rahastamise süsteem (DFS).

Täpsemalt programmi eesmärk on koolitada juhte suudab: • Analüüsige sise- ja väliskeskkond SFD sealhulgas makromajandusliku finants- ja õigusliku keskkonna ja organisatsiooni nende struktuuride; • Loo Väikelaenuasutuste (RAd) säästva; • Hallata ja rahaloomeasutuste nõuetele ja professionaalsus on nõutav; • Veenduge, et edendada DFS.

SOBIVUS

• Bachelor • taotlusankeet • BSAT vastuvõtu test • Hooldus

Keeled

• inglise • Jaapani • Hiina • Fulani ja Mandingo Bakalaureuse äri IAM Audit ja Management Control pakutakse üksi või ühiskraadikursuste koos UQAC Kanada. Nagu paljud teised Bachelor rühm, originaalsus, sidusust ja pedagoogiline struktuur on viinud oma märgistatakse keskuse poolt EXCELLENCE UEMOA, on tõestatud, et kvaliteedistandardi ISO 9001 versiooni 2000 saada akrediteerimine Aafrika ja Madagaskari nõukogu Higher Education (CAMES) .c; t tarnitud numbrid ja raamatupidamise ja finantsanalüüsi.

Lõpetanud omandab lõpuks oma teadmisi bakalaureuse koolituse, mis võimaldavad tal: järjekindluse kontrollimiseks kulud koos raamatupidamiskirjeteks; mõõta varusid ettevõte aasta lõpus; kontrollida amortisatsioon ja väärtuse kajastatud bilansis; planeerida finants-, inim- ja tehnilised äri nende eesmärkide saavutamiseks; määrata eelarved eesmärkide saavutamiseks; pidevalt analüüsida tegevuse tulemusi arendada juhtimise näitajad viitavad korrigeerivaid meetmeid ja kohanemisraskused; mõõta ja analüüsida lüngad statistika ja kommenteeris armatuurlauad; Vt üldise suuna ülevaatlikke aruandeid.

Pärast koolitust õpilane: Kas arendada kuulamisoskust ja suhtlemisoskus, mis võimaldab tal saada vajalikku teavet, et vastata audit ja vastuseid oma koostööpartnerid vesteldes firma ametnikele; arendada ägedas kriitilises mõttes analüütiline rangus ja hea raamatupidamise oskused, et tõhusalt tõlgendada raamatupidamisdokumente käsutuses on range, metoodiline, organiseeritud ja lakooniline korralikult määratleda eesmärgid ja tegevuskavad . kasu lihtsust IT juhtimise vahendeid, on objektiivne ja erapooletu, kuna see arvutab tulemuslikkuse iga teenuse .. olema head suhted, on selles mõttes side sest see on kokku puutunud kõik teenused ja juhtimine, siis on maitse arvud ja raamatupidamise ja finantsanalüüsi.

Kuulaja on eksamineerija raamatupidamise ja ettevõtte juhtimine. Enamikul juhtudel ja õiguslike küsimuste kohta, see on väljaspool ettevõtte ja liikmeks audiitorfirma, mille eesmärk on uurida seisukorda ettevõtted, et sponsor on. Selle eesmärk on luua täpset diagnoosi ja juhtimisarvestuse üksus: müük, personal, rahavoogude juhtimise, organisatsiooni kliima. Juhtkond kontroller, tuntud ka vastutavad juhtimise, teostab alalist kontrolli eelarvete firma, arendada eelarve ja rakendamise korra ressursside optimaalse kasutamise. See on oluline lüli ettevõtte kontrolli igapäevastes toimingutes. Juhtkond kontroller on osa piloodi ja peaks aitama firma juhid saavutada oma eesmärke

Viimati uuendatud November 2015

Teave kooli kohta

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in ... Loe edasi

Founded in 1996, the African Institute of Management (Institute Africain de Management) is one of the leading West African private business schools. Set in Dakar, the capital of Senegal, IAM is set in a unique and life changing learning environment. Over 2,000 students from 28 countries from all over the world populate IAM’s campus ensuring that you will get to meet friends from all over the world, and will broaden your horizons to different cultural, professional and educational perspectives. Näita vähem