Master täiustatud fotograafia mood

Üldine

Programmi kirjeldus

Mood ja fotograafia on sotsiaalsed nähtused, mis avalduvad läbi pilt. Seega mõne erialadel on nii palju loomingulisi mõjutusi ja palju kaalu ühiskonnas, film, kunst, muusika ja kultuur üldiselt kui moefoto, samas juhib neid kõiki.

Fashion fotograafide tööd ajakirju, marke, online kauplustes, kataloogid ja reklaammaterjalid kampaaniate kus oma tööst, nad on ettekujutus ja pildistada toote või suundumusi ainulaadne võimalus meelitada ja võrgutada tarbijale. Seetõttu professionaalne moefotograaf rikastada oma tööd, kui lisaks suure teooria ja tehnikate, et oleks võimalik teha hea foto komplekti või väljaspool mahuga mudel on spetsiifilisi teadmisi muudeks foto žanrid nagu portree fotograafia või autoriõiguse, kutsestandarditele toimetamine. Selle tulemusena mõned moefotograafias aktiviseerunud tunnistajad moemaailmas, lisades nende erialast võime osaleda loomingulises suunas pakkudes diskursuse, mis ületab esteetiline universum.

See on elukutse loomingulise armastavad ilu võimeline vihjata, süvendada ja mobiliseerida avalikkust emotsioon. Kus mõisted on vallandatud ning kus saab fotograaf ja peab aitama oma seisukohta ja teha parima mudelid, meik kunstnike, stilistid ja kogud ise.

Eesmärgid

See kursus eesmärk, et õpilased on juba algatatud pildil, kuid siiski ei ole professionaalne, võib alustama eriala laiemas ja konkurentsitihedas maailmas moefoto, alates kõige keerulisem custom, sest toimetuse ajakirja või pildi loomisel vorm kampaania mood, isegi kõige lihtsamaid, näiteks luua lookbook või foto e-kaubanduse poe.

See annab kõrge oskusi ja teadmisi vaja tööd komplekt ja asukoha järgi (alates portree Juhtkiri aruanne), samas endows õpilastele ajaloolisi aluseid moefoto ja analüüsida erinevaid stiile ja lähenemisi võimalik. Lisaks esteetilisele ja isikliku arvamusega autor, olulised projektid, mis käsitlevad kunsti suunas ja loominguline moefoto ja suutma juhtida keerukaid lavastused ja kus paljud spetsialistid tegelevad areneb.

Sel viisil igale õpilasele lõpus programmi läbinud suure hulga fotode, mis moodustavad isikliku portfelli, mis kontrollib Pedagoogiline direktor kasutab oma töid tutvustama töökeskkonda.

Mõeldud

Lõpetajad ja lõpetajale töökogemus fotograafia austusväärne akadeemiline õppekava ja / või portfelli. Vastasel juhul on vaja võtta kraad / Fotograafia kursus.

Access ja kraad

Juurdepääs kõrgharidus (bakalaureuse-või magistriõppe kraadi) ja sisemise valiku protsessi. oma magistrikraadi andnud Universitat Abat Oliva CEU saadakse.

Õppekava teekond

See magistrikraadi on tingitud ühendab akadeemilise õppekava kraadiõppe Täpsem Fotograafia ja moefoto ja loovat lähenemist.

Avasta portfellide Photography!

Viimati uuendatud nov 2015

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicac ... Loe edasi

En este nuevo escenario, mucho más exigente y que plantea sus propias necesidades, el principal objetivo de Idep Barcelona es formar a los mejores profesionales en el entorno del Diseño y la comunicación gráfica y audiovisual, del Diseño y la imagen de moda y de la Fotografía y creación contemporánea. Una nueva generación de creativos que reúna, además de los conocimientos técnicos necesarios para utilizar con eficacia las herramientas más avanzadas, una visión contemporánea de las nuevas tendencias conceptuales. De esta manera, facilitamos su incorporación al mercado laboral en las mejores condiciones. Näita vähem