Master Tarneahela juhtimine ja logistika

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magister tarneahela juhtimise ja logistika valdkonnas

Globaliseerunud ja üha konkurentsivõimelisemaks majanduseks, ettevõtted vajavad ellu jääda turule, teha pidevat paranemist tase tõhusust, tootlikkust, kvaliteeti ja paindlikkust, säilitades ja parandades teenust.

Üks tähtsamaid valdkondi ettevõtted, mis aitavad meil neid eesmärke saavutada on operatsioonid ning eriti Tarneahelate Juhtimise End-to-End (tarnijatelt klientidele). Sellises keskkonnas, mis nõuab maksimaalset kulu ja paindlikkus ootamatutele muutustele nõudluses, professionaalse juhtimise tarneahela muutub oluliseks konkurentsivõimeline vahend firmad pakkuda erinevus lisaväärtust oma klientidele ja kasumlik. t

ta Master of Supply Chain Management annab ülevaate tarneahelas multidistsiplinaarse lähenemisviisi ja optimaalse kombinatsiooni sisu disaini ja planeerimise ning rakendamise ja juhtimise.

Master Tarneahela juhtimine EAE võimaldab osalejatel edukalt arendada positsioone operatsioonide piirkonnas ning tagab professionaalse mitmekülgsus, et tulla toime garantiid valdkondades ostmine, planeerimine, tootmise, logistika ja jaotamine. See on programm, mille eesmärk on suurendada oma karjääri maksimaalset arengut. Professional varustatud kujundada, rakendada ja säilitada strateegiline perspektiiv Operations Management ja eelkõige logistika ja tarneahela juhtimine.

Võtmise põhjused EAE bakalaureuse- kraadi ärijuhtimise ja juhtimine:

 1. EAE, sertifitseeritud kool
  EAE on sertifitseerinud tarneahela juhtimise spetsialistide nõukogu (CSCMP), kes pakub koolitarnimise juhtimisprogramme.
 2. Edetabelid
  Parim kapten logistikapiirkonda õpetas Madridis ja Barcelonas vastavalt 250 maailma suurimate meistrite pingereas "The World"; ja on Eduniversali ekspertteadmiste valdkonnas 80 maailma parimaks.
 3. Valmistuda kutsetunnistuseks
  Õppekava ja õppematerjalid on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad edukalt kohtuda esimese astme eksamiga SCPRO.
 4. Ettevõtete külastused
  Programm hõlmab logistikavahendi väljatöötamist kogu magistriõppes ja tarneahela juhtimise spetsialiseerunud ettevõtete külastamist, muutes selle kõige praktilisemaks ja igakülgseks pakutavaks programmiks.
 5. Tööalane konkurentsivõime
  Randstadi sõnul on 2015. aastaks paremate väljavaadetega töötajad projektijuhid, protsesside insenerid ja tarneahela juhtimise spetsialistid.

Eesmärgid

Master in Supply Chain Management & Logistics eesmärk on saavutada järgmised eesmärgid:

 1. TARNEAHELA JUHTIMINE
  Anda osalejatele tugevaid koolitusi tarneahela juhtimise alal, omandades sügava ülevaate uusimatest suundumustest ja uuematest arengutest ärijuhtimises.
 2. OPERATSIOONIDE JA LOGISTIKA juhtimine
  Operatsiooni- või logistikaosakonna juhtimine vastavalt turustamis-, tarbija- ja tarnijavõrkude uusimatele arengutele ning uutele võrgu- ja kanalitevaheliste suhete haldamise viisidele.
 3. E-LOGISTIKA KEYS
  E-kaubanduse aluseks olevate uute ärimudelite võtmetegurite juhendamine ja selle kohta, kuidas need mõjutavad traditsioonilisi logistikajuhtimise süsteeme.
 4. INFOTEHNOLOOGIA
  Infotehnoloogia viimaseid arenguid tarneahela juhtimise rakendamisel, et luua suuremat lisaväärtust.
 5. TÄITEAVATE Oskuste kujunemine
  Isiklike ja täidesaatvate oskuste arendamise ja täiustamise julgustamine, et suurendada otsuste tegemise tõhusust ja tugevdada suutlikkust probleemide avastamiseks, analüüsimiseks ja lahendamiseks.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Loe edasi

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Näita vähem
Barcelona , Madrid + 1 Rohkem Vähem