Kaheaastase magistriprogrammi " Teadus ja materjalid päikeseenergiale" eesmärk on luua integreeritud arusaam kaasaegsetest tehnoloogiatest, mida kasutatakse päikeseenergia uurimis- ja arendustegevusse, kaasaegsete päikesepatareide, paneelide ja süsteemide tööstuslikuks tootmiseks. Peamine eesmärk programm on valmistada kõrge kvalifikatsiooniga töötajad võivad töötada nii teaduslaborid ja tööstussektoris, varustatud teoreetilised ja praktilised teadmised ja analüütiline ja probleemide lahendamise oskusi valdkonnas Solar Energy. Programm annab vajalikud oskused arendamine ja kaasajastamine taastuvenergia sektoris abil uuenduslikke lahendusi ja võtta kasutusele uusi materjale ja tehnoloogiaid. Samuti valmistab ette õpilasi töö tööstus-, teadus- ja arendustegevuse ettevõtted ja laborid, arendades energiatõhusate ja keskkonnasõbralike lahenduste kohalikele ja globaalsetele probleemidele. Edukalt lõpetatud kursus annab õpilasele vajalikud teoreetilised ja praktilised teadmised eri liiki ja konstruktsioonid päikesepatareide kui ka tootmise tehnikaid ja protsesse lähetatud mikro- ja nanoelektroonika tööstust. Õpilane kasumid teadmisi üldiselt põhialuste materjaliteadus, füüsikaliste ja keemiliste omaduste kasutatavate materjalide elektroonikatööstuses. Õpilane on ka varustatud teadmised laia rakendused ja omadused uued materjalid ja konstruktsioonid nano-skaala. Lisaks teoreetilisi ja praktilisi teadmisi põhiliste distsipliini, õpilane on juurdepääs vabatahtlik sõltumatu uurimisprojekte ja kursused, mis võimaldab laiendada spekter erialaseid teadmisi ja oskusi antud valdkonnas uuendusliku tehnoloogia. Nende hulka kuuluvad struktuuriuuringute meetodid (annab arusaama, kuidas valida optimaalse meetodi konkreetse uurimistöö lahendamiseks). Tahketeoste füüsika alused (kirjeldab sisemisi protsesse materjalides). Elektroonika põhialused (annab ülevaate elektroonika põhielementide funktsioonidest süsteemid mikrotasandil, vooluahela projekteerimine, vooluahela iseloomustuse parameetri juhtimine). Kvantsfüüsika alused

Sissepääs

Sissepääs rahvusvahelise magistriõppe programme misis on avatud nii vene kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele. Arvestades, et kõik klassid viiakse läbi inglise keeles, soovitame nonnative kõnele inglise saavutada TOEFL skoor vähemalt 525 (paberil) või 200 (arvuti baasil) enne vastuvõtmist. Taotleda kaheaastase magistriõppe programmi misis, peab taotlejal olema bakalaureusekraadi seotud valdkonnas. Pärast lõpetamist õppetöö ajal misis, saadetakse taotlejale Venemaa riiklik diplom ja Euroopa Diploma Supplement.

Sissepääs tähtaeg

Fall 2018 taotluse esitamise tähtaeg on 10. august 2018 , kuid me soovitame rahvusvahelistel üliõpilastel taotleda 20. juulit. 2018.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 9 kursust National University of Science and Technology MISISis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
8,200 USD
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date