Uuring Branch

Majanduse ja Juhtimise

Branch profiili

Magistriõpe Marketing ja Äri tuleneb bakalaureusekraad sama nime, süvendades õpilaste teadmisi küsimustes, mis on vajalik aktiivse mõjutamise turgudel ja edukale läbi turunduse ja äri kampaaniaid.

Key Õpitulemused

Teadmised

Filosoofia kraadi Õppekava põhineb võimalike tulevaste töövõimaluste lõpetajate ja keskendub eeskätt arendada teadmisi turunduse juhtimine, turu rakendusi turunduse (rahvusvahelise turunduse, teenindus turundus, turundus) ja äri oskuste (müügijuhtimine, ostu juhtimine, jaemüügi juhtimise, väliskaubanduse tegevus). Õpetamine ka arenenud kursused turundusuuringute ja statistika.

Oskused

Lõpetajad leiavad rakendust turunduse ja ettevõtete juhid, teadlased ja töötajad reklaamiagentuurid, turundus konsultante, avalike suhete spetsialistid ja ettevõtetevaheline turgudel, teenuste, firmade tarbijaturg ja avaliku halduse alal, ning saab ka oma äriideed üksikisikutena.

üldpädevuste

Lõpetajad saavad lahendada vaid osaline majanduslike ülesannete ja korraldada nende lahendused meeskond. Nad on võimelised kohaldama põhilisi uurimismeetodeid ja analüüs infotöötluse alusena praktiliste probleemide lahendamisel. Lõpetajad saavad lahendada vaid osaline majanduslike ülesannete ja korraldada nende lahendused meeskond. On võimalik kohaldada põhilisi uurimismeetodeid ja analüüs infotöötluse alusena praktiliste probleemide lahendamisel. Lõpetajad saavad lahendada vaid osaline majanduslike ülesannete ja korraldada nende lahendused meeskond. On võimalik kohaldada põhilisi uurimismeetodeid ja analüüs infotöötluse alusena praktiliste probleemide lahendamisel.

Töökeskkonna profiilid Lõpetajad

Magister filiaali järgmiselt bakalaureusekraadi valdkonnas ja süvendab oma teadmisi valdkondades, mis on vajalikud turustamise turu mõjutamist ja edukas rakendamine äritegevuse.
Filosoofia programm on peamiselt ehitatud teadmisi turunduse juhtimine ja turundus rakendusi (rahvusvahelise turunduse, turustamise teenuseid, ettevõtte turundus) ja äri oskuste (osta juhtimine, jaemüügi juhtimise, väliskaubanduse tegevus). Lõpetajad programm võib töötada juhtide turustamise ja äri osakonna tootmise ettevõtted. Samuti võite leida neid reklaami, teadus- ja meedia agentuurid või võib tegutseda pressiesindajate ettevõtetes ja institutsioonides.

Vastuvõtutingimused

Määratakse Dean, võib sisaldada sisseastumiseksam, muude ametlike dokumentidega.

Lõpetamise nõue

120 ECTS ainepunkti, Final riigieksami diplomitöös

Kursuse ülesehitus skeem ECTS ainepunkte

Loetelu kursused on kättesaadavad üksikasjalikud filiaali kirjeldus leheküljel 30 EAP semestris.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 22 kursust VSB - Technical University of Ostravais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
4,000 EUR
4000 € aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date