Loe ametlikku kirjeldust

Ülevaade

18 kuu magistrikraad turunduse, juhtimise, side ja meedia valmistab ette õpilasi karjääri võimalusi erinevates valdkondades kogu maailmas.

Tänapäeva arenev turg innovatsiooni kommunikatsiooni strateegiad on hädavajalik suurendada individuaalne ja rahvuslik areng. Kiired globaliseerumine, praeguses majanduskeskkonnas on palju probleeme, sealhulgas tarbimisharjumuste muutmine, suurendades konkurentsi, talent säilitamise, minnes meedia platvormidel, muutes trendid digitaalajastul ja sotsiaal-kultuurilisi küsimusi. Selle tulemusena firmade ja valitsuse üksused vajavad oma tooteid ja teenuseid, mis tuleb sügavalt seotud side ja sotsiaalseid muutusi.

See kursus võimaldab õpilastel arendada side, brändi, meedia ja juhtimise strateegiaid, samuti hinnata neid kasutades õige metoodika. See sidus multidistsiplinaarne programm hõlmab vaheldusrikas teemasid ülioluline meie õpilaste tulevast karjääri võti mõjutajad. Õpilased parandada otsuste tegemise oskusi kui nad õpivad, kuidas teha kindlaks uusi turusegmente, arendada sisu erinevate meedia vorme, luua eristavaid brändi positsioneerimine, eelnõu HR poliitika ja juhtida inimkapitali ja side strateegiaid, samuti kehtivad andmed käsitöö kaalukad sõnumid ja sujuvalt hakkama kriitilise PR olukordades.

Meie teaduskonna koosneb eristada professorid ja lektorid Pariisi Sorbonne'i ja CELSA Graduate School of Communication, kes on saavutanud ülemaailmse tunnustuse ja levitada põhjalikud teadmised turunduse, juhtimise, side ja meedia.

Rahvusvahelise tunnustuse

Paris-Sorbonne Abu Dhabi annab kombineeritud kogemus kolm ülemaailmselt tuntud prantsuse ülikoolide sealhulgas Paris-Sorbonne, Paris-Descartes'i Ülikooli ja Pierre ja Marie Curie ülikoolist. See rikkalikest ühine tipptase on nüüd saadaval Abu Dhabi all Haridus- ja tunnustatakse kogu maailmas.

Unikaalne liitumine CELSA Graduate School of teatises

Asutatud aastal 1957 ja kinnitatud Paris-Sorbonne, see Graduate School on pühendatud info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas. CELSA treenib tippude tegelevate ettevõtete side, reklaam ja turundus, juhtimine, meedia ja ajakirjanduse. Unikaalne kuuluvus Pariisi-Sorbonne ja CELSA tagab, et meie õpilased on esirinnas arengut nendes valdkondades ning on hästi positsioneeritud karjääri globaalsel tasandil.


Brošüüri vaatamiseks klõpsake siin

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 10 kursust Paris-Sorbonne University Abu Dhabiis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Price
- Hind on täielik programm
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi