Master turunduse

Üldine

Programmi kirjeldus

Master in Marketing


Magistriõpe Marketing Profile:

  • Vanus: 24 keskmise
  • Keel: Hispaania
  • Töökogemus: pole vaja ja vastuvõetav neli aastat
  • Minimaalne Haridus: kõrgharidus
  • Pühendus: Full Time


Kvalifikatsioon: Üliõpilased, kes edukalt programmi saavad kaks diplomit:


EADA Diploma: Master in Marketing.


Ametlik kõrgharidust. Need õpilased ametliku Hispaania ülikoolidiplom või samaväärne ja ametlik, mis võimaldab juurdepääsu kraadiõppesse selles riigis, kus ta lõpetas oma ülikooliõpinguid, saavad ametinimetus Master in Business Management on välja andnud University of Vic, ülikooli meie partner.


See ülikool ja ametinimetus on kohandatud uue Euroopa kõrgharidusruumi. Master annab 60 ECTS koolitus.


metoodika


EADA on välja töötanud oma pedagoogilise mudeli aluseks on aktiivselt õppes osalejate "learning by doing" versus "õppimist kuulates." See metoodika, mis kehtivad kõigile Master, MBA ja Executive meie äri kooliprogrammid peegeldab nõudlus organisatsioonid, professionaalse juhtimise ettevõtetele, kellel on selline oluline oskusi suutlikkus väljendada ja teo muuta, mitmekülgsus töötada multifunktsionaalne meeskondade ja kohanemisvõime väljakutsetele globaalses keskkonnas.


Osalejad MA Marketing on järjekindlalt panna reaalsed olukorrad firma, mõtlema nagu juhid ja kasutada tööriistu ja oskusi turundaja teha strateegilisi otsuseid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

As the only top-ranked, accredited business school in the Barcelona city centre, EADA has over 60 years of experience providing business training programmes. We are committed to a practical approach g ... Loe edasi

As the only top-ranked, accredited business school in the Barcelona city centre, EADA has over 60 years of experience providing business training programmes. We are committed to a practical approach geared to applying knowledge to the real day-to-day company world. Näita vähem

Akrediteeringud