Master Visual Design

Üldine

Programmi kirjeldus

Kümme erakordset kuud. Õppige selle valdkonna tippspetsialistidelt.

Kelle jaoks?

Kursus on mõeldud disaineritele, kellel on esimese astme kraad ja / või erialane töökogemus graafika, pildi, kommunikatsiooni, toote- ja toimetusteemadel. See on meister neile, kes arvavad, et detailid muudavad olulist rolli ja on veendunud, et suhtlus ja kogemus on määratletud emotsionaalselt, loovalt ja kunstiliselt võimalikult strateegiliselt.

Programm

Koos tegemine ja mõtlemine: Õpilased arendavad - kujundavad - tüpograafia ja fotograafia kompositsiooni, kujundamise ja printimise oskusi ning andmete visualiseerimise ja prototüüpide koostamise aluseid kui tehnilisi / kunstilisi aluseid ideede kujundamiseks. Samal ajal kogevad õpilased erinevaid lähenemisviise uurimistööle, disaini teema ja selle piirangute mõistmisele ning tõhusate ideede genereerimisele. Projektid puudutavad kultuurilise, kaubandusliku ja toimetusliku pildi erinevaid valdkondi ning suhtlemist esemetega füüsilises ja digitaalses maailmas.

Kinnitamine

Didaktilise mudeli kvaliteedi ja efektiivsuse tagamiseks on magistrikraadiga kaitstud:

68300_AIAP.jpg

AIAP
Itaalia visuaalse kommunikatsiooni disaini ühing

Kursuse juht Francesco Cavalli, loovjuht

Francesco Cavalli on kogunud rohkem kui kakskümmend aastat kogemust visuaalse kommunikatsiooni alal loovjuhi ja strateegilise kujundajana. Ta elab ja töötab Milanos, kus asutas koos Bruno Genovese, David Pasquali ja Andrea Braccaloniga Leftlofti, õppides Milano polütehnikumis linnaplaneerimist. Alates 1997. aastast on kontor kavandanud enam kui 900 projekti klientidele Itaalias ja välismaal. Alates korporatiivsest identiteedist kuni kirjastamise ja ürituste kurameerimiseni on ta töötanud teiste seas Moleskine'is, Documenta, FC Internazionale, Milano Triennaalil, Cassinas, Colmaris ja Subito. 2009. aastal lahkus ta Milanost ajutiselt, et avada tütarettevõte New Yorgis. Aastate jooksul on ta ühendanud oma erialase töö disainikultuuri edendamise kaudu Ministero della Grafica ühingu kaudu ning õpetades Milano polütehnilises disainiteaduskonnas ja teistes koolides. 2015. aastal lõi ta Luft, Leftlofti teadusuuringute mõttekoda, kaasaegsete disainiprotsesside mõtte ja praktikaga seotud ajurünnaku seminari, mis korraldab multidistsiplinaarseid arutelusündmusi.

Studios

Õppige peategelastelt otse nägemuste ja kõige keerukamate meetodite hankimist. Erinevalt traditsioonilisest meistrist toob meister Raffles Milano klassiruumis teadmisi turu tipus asuvate graafiliste ateljeede kaudu, mis vahelduvad klassiruumis kümne kuu jooksul.

Ettevõtted

Ligi kolmekümne tegevusaasta jooksul on Raffles Group loonud kindla partnerite võrgustiku, kes teevad koostööd triennaalkursustel ja magistriõppes. Ettevõtete maine ja välja töötatud suhete kvaliteet tagavad otsustavalt viljaka kohtumise haridus- ja ärimaailma vahel.

Adidas, Aigner, B

Esmaspäeva rääkimine

Igal esmaspäeva õhtul kell 18 kutsub Raffles Milano õpilasi kohtuma suurepärase tegelasega projekti kujunduse, stiili ja kultuuri areenil. Turgu mõjutavate ja meie meelt edumeelsemaks muutvate lugude ja ideede otsekuulamine on suurepärane võimalus akadeemiliste programmide integreerimiseks. Siin on järgmise aasta kohtumised.

Sissepääs

Kui oleme saanud vajaliku dokumentatsiooni ja kandidaadi kirjutatud motivatsioonikirja, määrab juhtkond sissejuhatava vestluse kuupäeva kursuse juhi või vajadusel kolledži direktoriga. Kui nende profiili peetakse sobivaks, saavad kandidaadid ametliku teatise oma avalduse vastuvõtmise kohta, mis on kandidaadile igal juhul mittesiduv.

Taotluse dokumendid

- elulookirjeldus
- kunstiline ja / või professionaalne portfell
- motivatsioonikiri
- bakalaureuse kraadi / lõputunnistuse koopia
- pass või isikutunnistus Itaalia või EL-EFTA kodanikele

Tasud

EL / EFTA üliõpilased

Registreerimistasu 3000 €

Õppetasu 15 000 eurot

ELi mittekuuluvad / EFTA üliõpilased

Registreerimistasu 3000 €

Õppetasu 23 000 eurot

Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look th ... Loe edasi

A new fashion and design school in Milan? Yes, and its name is RM Istituto Moda e Design Milano. A school with an unconventional spirit and method. A school designed for students who intend to look the future straight in the eye. And above all, a school that has gathered together a formidable team of lecturers, in many cases leading names on the international style and design scene. Näita vähem