Master Web Analyticsis ja Big Data'is

Üldine

Programmi kirjeldus

Kes see on:

Digitaalanalüütik ja andmete teadlane on kaks kõige nõudlikumat profiili praegu ja lähiaastatel. See magistrikraad on suunatud juhtimistaseme profiilidele, vahejuhtidele, tehnilistele profiilidele, sõltumatutele spetsialistidele, ettevõtjatele jne. Lühidalt öeldes, igale professionaalile, kes soovib olla digitaalse ettevõtte juht.

Seda programmi saab õpetada võrgus, pool-näost-näkku või isiklikult intensiivselt.

pixel

eesmärgid:

  • Teada, mõista ja rakendada mis tahes ettevõtte põhialuseid, vaid uue turu visioon, digitaalne.
  • Lugege, kuidas tõlgendada kasutajate võrgus käitumist ja eriti meie veebisaidil, eesmärgiga kohandada oma tooteid, teenuseid ja äri kasutajate nõudmistega.
  • Korraldage kõige olulisemad vahendid, näiteks Google Analytics. Lisaks võtke ühendust suurandmete reaalsusega, mis on juba peatamatu reaalsus, mis mõjutab nii ettevõtteid kui ka üksikisikuid.
  • Võimalus ehitada oma projekt ja saada selle rahastamiseks.
  • Lisaks on kõikidele programmidele mitmeid reaalseid eesmärke, mis koosnevad: töögruppide tõhusast juhtimisest, strateegiliste otsuste tegemisest õppimisest, globaalse ja integreeriva visiooni arendamisest, muutuste juhtimise juhtimisest ja juhtimisoskuste omandamisest.

Päevakord:

Moodul 1: alused
1. osa: Tehnoloogiline ja õiguslik keskkond.
2. seanss: analüütika tutvustus.
3. seanss: veebisaidi eesmärgid ja strateegia.

Moodul 2: analüütik
1. seanss: Google Analytics I.
2. seanss: Google Analytics II.
3. seanss: Adobe Analytics / Omniture.
4. seanss: Comscore.
5. seanss: Excel analüütikutele.

Moodul 3: statistika ja analüüsimeetod
1. seanss: Analüütika sotsiaalsetes võrgustikes.
2. seanss: Analüütika e-kaubanduses.
3. sessioon: kvalitatiivne analüüs. 4. sessioon: kvantitatiivne analüüs.

Moodul 4: Suured andmed
1. seanss: suurandmete keskkond.
2. seanss: suur andmearhitektuur.
3. sessioon: teabe ja teadmiste analüüs.
4. seanss: alused R keel ja SQL.
Moodul 5: Digitaalsed juhtimisoskused
1. seanss: räägi avalikult.
2. seanss: emotsionaalne intelligentsus.
3. istung: juhtimine.
4. seanss: tõhusad esitlused.

MASTERI LÕPPPROJEKT. Alati on kaasas teie ekspert, teie projekti juhendaja ja õppetooli juhataja.

Lisateave:

Neil üliõpilastel, kes soovivad seda teha, on võimalus teha praktikat peamistes ettevõtetes.

Seda koolitust võib rahastada kolmepoolne sihtasutus

Õpilaste arvamused:

Francisco Oviedo

• Mis on kursuse parim osa? Aegade paindlikkus uuringu korraldamise ajal, teadmiste omandamise tavade realiseerimine ja võimalus muuta see teiste tegevustega kokkusobivaks. Õpetajakoolitus, millel on suured kogemused, lähedus ja kiirus kahtluste lahendamisel.

• Mida saab parandada? Mõned klassiruumid / veebiseminarid teevad praktilisi harjutusi.

• Kas soovitaksite teha magistri või eksperdi? Jah, soovitan selle sisu, spetsialistide ja paindlikkuse (mis on väga oluline).

Inma Bonilla

• Mis on kursuse parim osa? Professionaalne väljund

• Mida saab parandada? See suhtlemine mõnede õpetajatega on kiirem

• Kas soovitaksite teha magistri või eksperdi? Kuigi ma just alustasin, jah.

Desiree López

• Mis on kursuse parim osa? Magistriõpe sisu ja professorite järelmeetmed

• Mida saab parandada? Teatiste loomine, kui partner jagab foorumis midagi

• Kas soovitaksite teha magistri või eksperdi? Ma arvan, et see on väga soovitatav, kuigi ma ei ole kaua olnud.

David Bello

• "Minu nimi on David ja sooviksin soovitada Master Web Web Analytics'is ja Big Data of Spain Business School . Magistriõpe on väga täielik ja omab nii konkreetseid teemasid kui ka oratoorseid ja juhtimiskursusi, mis on tänapäeval professionaalselt vajalikud. Lisaks meeldib mulle praktiline juhtumite metoodika, sest see võimaldab teil süvendada teadmisi dünaamiliselt ja meelelahutuslikult. Kuid kahtlemata on kõige huvitavam osa elavad klassid, kus näete oma õpetaja ekraani, kui ta analüütilise tööriistaga töötab, sest see on parim viis seda kasutada. Samuti võite seda hiljem virtuaalses ülikoolil näha, kui teil on küsimusi. Lõpetuseks tahaksin rõhutada kõigi koolitöötajate tihedat kohtlemist, mis juhib teid kogu õppeprotsessi vältel. Ärge mõtle sellele, logige sisse Spain Business School ! "

Ernesto Salido Galán

"MAWBD, mis ühendab kaks tohutut professionaalset väljapanekut, näiteks Web Analytics ja Big Data, on esitatud ainulaadse treeningute vahemikus, mis võimaldab teil pärast edukat koolitust lahendada erinevaid ärianalüüsi lahendusi. võimalike professionaalsete väljakutsetega. Meisteri paljudest esiletõstmistest tahaksin esile tuua selle uudse iseloomu, millel on sektori akadeemilise sisu põlvkond, mis annab otsese ja vahetu juurdepääsu juhtivatele töökeskkondadele, tasakaalustades nii teoreetilist kui ka praktilist koolitust, kõik ühiselt kooli enda poolt õpetatud üldise kvaliteedi nõue. Digitaalse koolituskeskkonna juhtivatel ametikohtadel ühendatud õppejõudude kvaliteet aitab teil esimesel päeval tegeleda oma kutsealal võimalike reaalsete olukordadega. "

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Spain Business School es una nueva escuela de negocios de carácter privado, independiente y plural con una función social muy importante. Podríamos indicar se nos encontramos ante una de las pocas esc ... Loe edasi

Spain Business School es una nueva escuela de negocios de carácter privado, independiente y plural con una función social muy importante. Podríamos indicar se nos encontramos ante una de las pocas escuelas de negocios sociales si no la única. Está formada por profesionales con amplia experiencia en docencia y que desean compartir sus conocimientos aportando valor a la sociedad. Deseamos dar servicio y formación a personas con talento, sin importar edad, raza ni requisitos. Näita vähem
Madrid , Hispaania Online + 1 Rohkem Vähem