Master Web Marketing ja sotsiaalmeedia garanteeritud ja tasulise internatuuri

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

NB! Juurdepääsuks kursustele on vajalik kõrgema tasemega itaalia keel

 • Kas otsite veebipõhist turundust ja sotsiaalmeediat, mida saate sageli veebis või klassis?
 • Kas te töötate, kuid ei taha loobuda õppes kasutatavast veebikeskkonnast õppimise ja värskendamise tee?
 • Kas te olete väsinud teooriast ja otsite parima veebiturunduse spetsialistide tehnilist toimivat lähenemisviisi, et saada tõeline veebihaldur?
 • Kas soovite testida ennast pärast tegelikke projekte algusest lõpuni praktilise kogemusega, millele järgnesid valdkonna asjatundjad?
 • Kas soovite teada saada veebiturunduse ja sotsiaalse meedia turunduse parimatest tavadest, mis on ehitanud suurte ettevõtete edu nende kogemuste kaotamiseks oma äri?
 • Eemale Milanost, kuid soovite hankida rahvusvahelist keskkonda, jäädes kodus kursiga, mis võimaldab teil veebiturunduse teemadel sama palju süveneda ning suhelda teiste kolleegidega klassiruumis ja internetis ning õpetajatega ?
 • Internetis osalemine harjutustes ja selgituste saamine ebaselgete punktide kohta?

Anname teile sellel lehel esimesed elemendid, mis võimaldavad teil mõista, miks Digital Marketing Master ja Social Media Master on praegu kõige sobivam viis õppida, kuidas kasutada digitaalsete professionaalide otsijatele kõiki peamisi tehnilisi vahendeid ja tööriistu. Parim valik neile, kes soovivad suunata oma profiili ja oskusi uutele digitaalsetele kutsealadele, õppides konkreetselt tegema seda, mida nad vajavad; loobudes sertifikaadi usaldusväärsusest lõpparuandele, mille alusel ta suudab näidata kasumit, tõhusat osalemist ja omandatud oskusi.

Professionaalsed võimalused Master Web ja Social Media Marketing

Magister veebis ja sotsiaalne turundus valmistab teid ette järgmiste digitaalsete kutsealade jaoks:

 • Digitaalse turunduse juht
 • Veebiturundusjuht
 • Sotsiaalmeedia haldur
 • Sisuturunduse spetsialist
 • Seo spetsialist
 • Sem spetsialist
 • Sotsiaalmeedia spetsialist
 • Ühenduse juht
 • Veebisisu spetsialist / haldur
 • Web Trafficker
 • Digital PR spetsialist

Vabatahtlik praktika (töökogemus)

Me pakume Master Web Marketingi ja sotsiaalmeedia üliõpilastele, kes soovivad seda vabatahtlikuna tasu, võimalust praktiseerida selles valdkonnas reaalse TÖÖKOGEMUSE kaudu, mida hindame ja seejärel sisestage meie õppekavasse kogemusena. Kolm digitaalse õppejõu poolt koordineeritud töömeeskonnale on õpilastel võimalus süvendada praktilistes praktilistes õppetundides omandatud kontseptsioone ja oskusi, millel on tõeline praktiline kogemus. Tööturul, kus on vaja rohkem ja rohkem spetsialiseerumist, mis peab üha rohkem tegelema sotsiaalsete kasutajatega, muutub see ülioluliseks, et oleks võimalik näidata, et nad on läbinud esimese õppekavaga seotud tegevuse Master Web Marketingi ja sotsiaalmeedia uuringutega kooskõlas olevas kontekstis.

Just selles loogikas oleme mõelnud valemile, mis võimaldab üliõpilasel valida valdkonna, kus spetsialiseeruda ja kaasata seotud töögruppi. Koostöös kolleegidega ja veebiturunduse ja sotsiaalse meedia turunduse professionaalsete konsultantide järelevalve all, on üliõpilasel võimalus tegelda meeskonnaga reaalsetes tegevustes ja järgida kõiki rakendamise etappe, et saavutada KPIs mõõdetavaid eesmärke . Õppekava töö, mis tuleb lisada omaenda töökogemusteni. Töökogemuse lõpus (mida me mäletan, et see on tasuline võimalus sellele koolituslehele) võib õpilane sisestada praktikakogemust oma õppekavasse, selgesõnaliselt teatades, et neil on olnud töökogemus praktikavõimaluse kohta erinevates valdkondades veebi- ja sotsiaalmeedia turundamine digitaalse treeneriga.

Veebimajutuse valdkonna vormid

Digitaalne strateegia: võrgus

Ülevaade kõigist peamistest veebiturunduskanalitest, nende eripärad ja erinevused. Alates SEOest kuni e-turunduse, sotsiaalmeedia läbimõõduni ja mobiilseadmesse jõudmiseni püüame mõista, millised kriteeriumid peaksid meid valima optimaalseks kombinatsiooniks eri tüüpi ettevõtetele ja ettevõtetele. Seejärel avastavad need kanalite integratsioonistrateegiad, mille eesmärk on maksimeerida igaühe panust tsüklisse, mis algab liikluse tekkimisest ja mille tulemuseks peab olema müükide muutmine, võttes arvesse ka võrguühenduseta aspekte. Tegevused, mille eesmärk on optimeerida otsingumootorites esinemist, et luua nende toodete ja teenuste huvitatud kasutajate liiklus. Ajalooline distsipliin, mis viimase kahe aasta jooksul on radikaalselt muutunud, muutudes veebiturunduse valdkondade kõige kõikehõlmavamaks.

SEM

Moodul, mis õpetab, kuidas kasutada erinevaid PPC (Pay Per Click) tööriistu, tänu millele saab strateegiaid rakendada nii kohtade, päevade, tundide kui ka huvide, kasutajate vanuse ja soo poolest. Need hõlmavad Google Adwordsi ja selle märksõna reklaamimise ja displeireklaami (bänner) funktsioone.

E-posti turundus

DEM (otsemaili turundus) on ajalooliselt kuupäevastatud tööriist, kuid see on endiselt äärmiselt efektiivne selliste meetmete stimuleerimisel, mis sageli toovad kaasa veebimüügi. Nägime kõiki selle seadme toimivuse parandamiseks kõiki tehnoloogilisi ja kommunikatiivseid seadmeid ja copywritingut.

Web Aanalytics Base

Me õpetame sul tarkvara kasutama, kõigepealt Google Analyticsit, mis on kasulik äriteabeteabe omandamiseks teie vaatajaskonna vajaduste, käitumise, maitse ja eelistuste kohta. Seejärel rakendage järgnevaid veebiturundustegevusi, mille tulemusi mõõdetakse ja tõlgendatakse uuesti. Teiste vahendite hulgas räägime ka A / B testimise tööriistadest, kuumakaartidest, veebimeistrite tööriistadest jms.

Mobiilne turundus

Me avastame, kuidas nutitelefonide ja tahvelarvutitega saab jõuda oma vaatajaskonnani ja luua integreeritud strateegiaid teiste meediumitega. Mõistame, kuidas kujundada mobiilirakendusi, mobiilireklaamikampaaniaid, SMS turundust, mobiilikupongimist.

Sissetulev turundus

Selle uue distsipliini kaudu määratleme optimaalsete tegevuste jada, mida nende veebisaidi külastajad peavad läbi viima, et maksimeerida võimalusi, et nad saavad klientideks. Me mõistame, kuidas määrata igale meediumile (Seo, Sem, Email, sotsiaalne jne) õige roll konversiooniprotsessi õiges etapis.

Veebisaidi loomine

Veebisait on iga veebiturunduse tegevuse lähtepunkt ja saabumiskoht ning seetõttu on see dünaamiline tööriist, mida peate iga päev parandama ja muutma. Selles moodulis õpetame seda tegema, kasutades WordPressi, CMS-i, mis võimaldab teil veebisaite luua ja hallata ilma programmeerimis- ja disainioskuste vajaduseta.

Affiliate Marketing

Tavapärasest veebivälisest maailmast pärit agentuuride ja müügivõrkude kaudu uut äritegevust uut äritegevust hakatakse üha rohkem leidma sidusettevõtte turustamisel. Õppime tundma oma põhimõtteid, vahendajaid ja tarkvara veebipõhise müügipersonali loomiseks, haldamiseks ja hüvitamiseks.

Asukohapõhine turundus

Tehnoloogiate arendamine ja mobiilne maailm võimaldavad tänapäeval turundustegevust täita, tuginedes meie potentsiaalsete klientide geograafilisele positsioonile, mis võimaldab neil nende reklaamikulude optimeerimiseks õigel ajal ja õige ajaga jõuda. Me avastame selles moodulis selle viise ja tarkvara.

E-kaubanduse strateegiad

Me määratleme veebipõhise müügiprojekti kriitilised edutegurid, analüüsides igaühe jaoks parimaid tulemusi. Räägime veebistrateegia, online-müügikanalite ja tehnoloogiliste valikute tegemisel, kuid me ei jää valimata võrguühenduseta teemadest, nagu valikuvõimalused, ladustamisjuhtimine (Drop Shipment), klienditeenindus ja organisatsiooniline ülesehitus.

Sotsiaalmeedia ala vormid

Facebooki kogukonna turundus

Facebooki lehekülgede loomine ja haldamine; alates toimetuse kalendri igapäevasest haldamisest kuni kogukonna kaasamise ja mõõdukuse eeskirjadeni sotsiaalse hoolduse ja kriisiohjamise kaudu. Analüütika abil saavutatakse tulemuste mõõtmise ideid.

Facebooki reklaam

Me seadisime reklaamikampaania kõigi Facebookis pakutavate vahenditega, mis jõuaksid miljoneid potentsiaalseid kliente, kuid sihikindlalt lähtuvalt soost, vanusest, alalist elukohast ja huvidest. Facebookist reklaamib sisu sponsorlust pakkumisest Facebooki uuesti turundamiseks ja seejärel analüüsib tulemusi Facebook Insightsi abil.

Linkedini turundus

Avastame reklaami, plii põlvkonna ja sotsiaalse müügi võimalused, mida professionaalne võrgustik pakub, millel on nüüd rohkem kui 6 miljonit kasutajat Itaalias. Alates ettevõtte lehekülgede loomisest, haldamisest ja modereerimisest Linkedini gruppide kogukonna juhtimiseni kuni reklaamikampaaniate loomiseni. Viited on nii isiklikud kui ka korporatiivsed.

Youtube

Uurime, kuidas isegi väikefirma võib luua videoturunduse ja videoreklaamireklaami strateegia, saavutades sobiva sihtrühma isegi piiratud eelarvega. Õppime, kuidas luua Youtube kanalit, luua õige videomaterjal, reklaamida seda videoga Adwords ja jälgida selle tulemusi Youtube analytics abil.

Twitteri turundus

Esitame sotsiaalse võrgustiku optimaalsed kasutusvõimalused, mis muudavad otsese suhtluse, teabe levitamise kiiruse ja tugevad küljed vahele. Me näeme, kuidas kasutada isiklikke ja ettevõtte profiile, integreerumist teiste sotsiaalsete võrgustikega ja Twitteri uudiste uudiseid.

Google Marketing

Me avastame omadused, mis muudavad G platvormi integreerimiseks veebi maailma ja sotsiaalse meedia, mis on Google'i teenuste integreerimise vahend. Mõistame, kuidas seda kasutada mitte ainult sotsiaalsetel eesmärkidel, vaid ka SEO-eesmärkidel, jätmata tähelepanuta mõningaid tööriistu, nagu suhtlusringid ja Hangouts.

Instagram Turundus

Püüame mõista, millised eripärad on võimaldanud Instagramil saada viimase aasta jooksul kõige rohkem kasumlikuks sotsiaalseks võrgustikuks, ületades Twitteri kasutajate arvu. Uurime, kuidas mõned kaubamärgid kasutavad visuaalse sisu otsekohesust originaalsel ja tõhusal viisil.

Pinterest Marketing

Tutvustame maailma sisukoorimise ja visuaalse sisu turunduse põhimõtteid, millele see sotsiaalne võrgustik põhineb, eriti moe-, autotööstuse, disaini ja toidu maailmale. Seejärel mõista, kuidas seda ettevõttes kasutada.

Wordpress blogimiseks

Me teeme teile aru, miks on blogi parimad sotsiaalse meedia turundusstrateegiad ja sisu turunduse esimene kanal, mis peaks nende kasutajatega tegelema. Me selgitame välja, kuidas kasutada WordPressi ja põhivõrgu pistikprogramme, et saada blogi haldamisel autonoomseks ja sisestada sisu, mis on otsingumootoritele optimeeritud.

Digital PR

Me selgitame välja, millised osalejad avalike suhete loomiseks võrgus ja kuidas nendega tõhusalt suhelda, kasutades tööriistu, mis aitavad meil meie elusid lihtsustada. Kuidas teenida kasumit Bloggersi, Interneti-väljaandjate, mõjukastena ja sotsiaalsete tähtudega.

Veebi maine

Mitmed tarkvarad ja tööriistad suudavad täna veebis ja sotsiaalmeedias toimuvatel vestlustel lugeda ja andmeid, mis võimaldavad teil hinnata arvamusi ja arusaamu seoses brändi, toote, kampaaniaga. Me saame teada, millised need on, kuidas ja millal neid veebi mainet parandada.

Isiklik branding

Alustame meie ametialase positsioneerimise määratlusest ja võtame siis esimesed sammud, nagu alati aitasid õiged vahendid, mille eesmärk on suurendada meie isiklikku nähtavust nii otsingumootorites kui ka sotsiaalses meedias. Iga osaleja jaoks määratleme personaalse tegevuskava, et muuta meie karjäär ja realiseerida oma professionaalsed unistused!

Sisu turundus

Õppime toota sisu, mis võib potentsiaalsetele klientidele meelitada, kaasata ja reageerida. Uurime, kuidas neid parandada tänu ettevõtte blogile, maksimeerida nende levitamist sotsiaalse meedia kaudu. Õppime kasulike tööriistade loomiseks (CMS, visuaalsisu tööriistad, video sisu, infographics, pilditöötlus) ja automatiseerib postitamist sotsiaalmeedias.

Uus arenev sotsiaalmeedia (reaalajas turundus: episood, telegramm, Whatsapp, Messenger)

Selles viimases moodulis uurime erinevate esilekerkivate ja niši sotsiaalsete võrgustike kasvu- ja rakenduspotentsiaali. Ja me püüame neid loomulikult elada. Me õpime, sõltuvalt ettevõttest, mida me töötame, leidma nišše sotsiaalse meedia, mis võimaldab kõige paremini jõuda oma publikuni.

Digitaalne jutuvestmine

Õppige, mis see on ja kuidas teha digitaalse jutustamise, millised on eduka ettevõtte kommunikatsiooni omadused, kuidas kaubamärgid siduvad oma klientidega lugu, mitte otseselt toote või teenusega. Me õpetame teile, kuidas kasutada veebi- ja sotsiaalseid kanaleid, et luua brändi identiteet, enda või ettevõte, kellega me töötame, luues tõhusa kliendireisi, mis müüb ... müümata.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

DIGITAL COACH è un Marchio Registrato di proprietà per l’Italia di HR SOLUTIONS SRL, Scuola di Formazione fondata 22 Ottobre 2004, registrata presso la Camera di Commercio di Milano con numero REA 182 ... Loe edasi

DIGITAL COACH è un Marchio Registrato di proprietà per l’Italia di HR SOLUTIONS SRL, Scuola di Formazione fondata 22 Ottobre 2004, registrata presso la Camera di Commercio di Milano con numero REA 1828396 e sede legale ed operativa a Milano in Viale Francesco Restelli 3/7, nella zona di Porta Nuova area in cui nel raggio di circa 2 KM quadrati hanno sede principale protagonisti dell’economia Digitale come Google, Samsung, Linkedin, Amazon, oltre ad istituzioni come Unicredit, la Regione Lombardia, il Comune di Milano e molti altri. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti