Master avalikus poliitikas ja turvalisuses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kuna paljud avaliku julgeoleku küsimused on hämmingus, on selle dünaamilise protsessi mõistmine tähtsam kui kunagi varem, et hinnata uusi riske, ohte ja nende juhtimismehhanisme. Edukad kogemused poliitiliste õppeprogrammide korraldamisel on võimaldanud luua avatud ja pädeva õppejõudude ja teadlaste meeskonna, kelle korraldatud programm annab õpilastele vajalikud analüütilised vahendid ja valmistab ette eksperdid 21. sajandi väljakutsetele.

Tugev pädevus poliitika ja julgeoleku analüüsis

Lõpetajad analüüsivad kaasaegseid avaliku korra ja julgeoleku protsesse, hindavad neid riiklikul, Euroopa, rahvusvahelisel ja ülemaailmsel tasandil; määratleda professionaalselt avaliku korra ja julgeoleku küsimused; esitama oma lahendused ja ennustama eeldatavaid tagajärgi; analüüsida avaliku korra ja julgeolekuprotsesside arengut ja väljavaateid.

Võimalus töötada avalikus sektoris

Lõpetajad saavad töötada konsultatiiv-, juhtimis- ja uurimisvaldkondades omavalitsustes, ministeeriumides, muudes avaliku sektori organisatsioonides, saatkondades, institutsioonides ja organisatsioonides Euroopa Liidus, avalik-õiguslikes ja äriorganisatsioonides ning valitsusvälistes organisatsioonides.

Meie poliitikateadlased lõpetavad poliitilise karjääri, näiteks valitakse Leedu parlamenti, töötades erakondades.

Õpingud ja praktikad välismaal

ERASMUSe vahetusprogrammi raames saavad õpilased õppida ühe või kahe semestri vältel valitud välisülikoolis, samuti omandada praktikat rahvusvahelistes ettevõtetes ja organisatsioonides.

Sotsiaalselt aktiivsed, ambitsioonikad õpilased

Õppekava valivad tavaliselt sotsiaalselt aktiivsed, ambitsioonikad õpilased, kes suudavad luua poliitilisi ideid. Hea motivatsioon määrab loomingulise ja õppimisele orienteeritud keskkonna, mis aitab omandada teadmisi ja oskusi, mida õpilased vajavad.

Karjäär

Üliõpilase pädevus:
- kaasaegse avaliku korra ja ohutusprotsesside analüüs ja hindamine riiklikul, Euroopa, rahvusvahelisel ja ülemaailmsel tasandil;
- avaliku korra ja ohutuse probleemide professionaalne tuvastamine, nende lahenduste prognoosid ja võimalikud tagajärjed;
- avaliku korra ja ohutusprotsesside arengu ja väljavaadete analüüs.

Õpilase oskused:
- suudab lahendada keerulisi avaliku korra, juhtimise ja ohutuse ülesandeid uutes keskkondades;
- on võimeline tegema otsuseid avaliku korra ja ohutuse valdkonnas;
- Oskab tuvastada tekkivaid riske riigi seisundile ja juhtimismeetoditele.

Sisenemise nõuded

Inglise keele oskus

IELTS ≥6,0, TOEFL ≥ 85, CEFR ≥C1 või samaväärne

Abikõlblikkus CGPA Ülikooli bakalaureusekraadi tunnistus

Bakalaureusekraad (või kõrgem) min. pikkus 180 ECTS (3 aastat õpinguid) on abikõlblik.

Sageli saate oma koolist sobiva ärakirja. Kui see nii ei ole, vajate ametlikke tõlkeid koos originaali kontrollitud koopiatega.

Kande kvalifikatsioonidokumendid on lubatud järgmistes keeltes: inglise / vene keel.

Dokumendid peavad olema legaliseeritud (Apostille) dokumendi väljastanud riigi välisministeeriumis. Seda nõuet ei kohaldata ELis ja Valgevenes, Ukrainas väljastatud dokumentidele.

Keskmine klass (CGPA)

Selle programmi kohta lisateabe saamiseks külastage oma veebilehte siin .

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Kaunas University of Technology - KTU - is one the largest technological universities in the Baltics. Known for its linkages with business, leadership in scientific research, flexible interdisciplinar ... Loe edasi

Kaunas University of Technology - KTU - is one the largest technological universities in the Baltics. Known for its linkages with business, leadership in scientific research, flexible interdisciplinary study programmes and unforgettable study experience, KTU is fast forwarding to becoming an internationally acknowledged institution of higher education. Näita vähem