Master börsil ja finantsturgudel

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Viimastel aastatel on maailmamajanduse ja finantsturgude arengut mõjutanud viis tegurit:

 • Majandustegevuse kasvav globaliseerumine üldiselt ja eelkõige finantstegevus.
 • Kiire majandus- ja finantskontsentratsioon.
 • Ettevõtte konkurentsivõime suurenemine.
 • Turgude liberaliseerimine.
 • Muudatused ettevõtete juhtimises, mis on üha enam väärtuse loomisel orienteeritud.

Need omadused on toonud kaasa uute toodete ja finantsturgude ilmnemise ning samuti oluliste muudatuste tegemise rahaliste vahendite haldamise tehnikates. Peamine tagajärg on see, et finantsosakondade ülesannetes ja eesmärkides on toimunud suuri muutusi.

Praegu ei tohi finantsjuht kontrollimiseülesandeid enam täita, kuigi see on tema endiselt vastutus, kuid tema lisaväärtust professionaalina annab tema võime analüüsida ja lahendada probleeme, nii et tema tegevused ja pädevused peaksid olema mis on suunatud suurema osaluse suurendamisele ettevõtte väärtuse strateegilises juhtimises. Turg vajab paindlikumaid finantsjuhte kahel põhjusel: finantsvaldkonna vastutus ettevõtte erinevates valdkondades laieneb ja majanduse dünaamilisus seab need finantssuhetes üha tähelepanelikumaks.

Magister börsil ja finantsturgudel on mõeldud finantsjuhtide ettevalmistamiseks, kes teavad, kuidas tegeleda majanduslike muutustega olemasolevate organisatsioonide nõutava maksevõime ja prognoosimisega. Finantsteenuseid pakkuvad spetsialistid, kes on paindlikud, oskavad juhtida ja juhtida meeskondi, omavad õigeid oskusi väärtuse loomiseks igal ajal, eraldavad ja levitavad rahalisi vahendeid võimalikult tõhusalt ja aitavad eelkõige kaasa ettevõtte suunas aeg oma eesmärkide saavutamiseks tänu oma strateegilisele visioonile.

Magister Aktsia- ja Finantsturgudel - Campus Barcelona

Börsi ja finantsturgude meister eesmärk on valmistada professionaalseid finantsjuhte, kes suudavad oma maksevõimega kohaneda börsi kogetud igapäevaste muutustega, mis suudavad tõhusalt juhtida ettevõtte määratud ettevõtteid.

Magister börsi- ja finantsturgudel - Campus Madrid

Saate registreerida magistrikraad aktsiaturgudel ja finantsturgudel ka Madridi ülikoolilinnas. Õppige parimatest spetsialistidest ja muutuge üheks parimaks finantsjuhiks tööturul.

106823_5.jpg

EAE Business School aktsiaturgude ja finantsturgude magistrikraadi täitmise põhjused

 1. Tööalane konkurentsivõime
  Professionaalsete karjääride teenistus on keskendunud üliõpilase juhendamisele ja kaasamisele oma ametialaste eesmärkide saavutamiseks ning nende ootuste ja huvide paremaks kohandamiseks tööturuga.
 2. Rahvusvaheline talentide programm
  Programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad rahvusvahelist tööalast arengut eesmärgiga anda neile maksimaalne nähtavus rahvusvaheliste ettevõtete vahel, kes teevad koostööd EAE . Sel eesmärgil korraldatakse selliseid tegevusi nagu tööhõive õpikodad, pealtkäijate intervjuud ja juurdepääs rahvusvahelistele valikukonsultantidele erinevates maailma paikades.
 3. Finantsnõustaja
  Magistriõpe õppekava on välja töötatud koostöös finantsvaldkonna nõuandekoguga, mis koosneb 21 spetsialistist teistest ettevõtetest, nagu näiteks Zürich, Nike, Agbar, Affinity Petcare, Day Group, Schroders või Marcilla.
 4. EAE pingeread
  Parima rahandusministeeriumi Top 100 maailmas (QS Global Magistriõpe 2018 reiting). Parima rahandusmeistrite Top 100 kogu maailmas (Eduniversal Best Magistriõpe Ranking Worldwide 2016-2017).
 5. EFPA sertifikaat EFA-st
  Pärast magistrikraadi omandamist on üliõpilasel võimalus võtta FPA sertifikaadieksamid, EFA tase (Euroopa finantsnõustaja). Seega korraldab programm mitu näost-näkku istungit EFPA eksamite ettevalmistamiseks tõeliste küsimustike kaudu.
 6. Varude ja rahastamise plaan
  Kõikide eelnimetatud küsimuste käsitlemine ühineb lõpliku projekti elluviimisega, mille sisu on tõeline juhtum, kus nõustatakse ja rahaliselt planeeritakse pärandit käsitlevaid andmeid ja reaalsete turgude arengut.
 7. Otsene kontakt sektoriga
  EAE on ACCID (katalaani raamatupidamise ja juhtimise assotsiatsioon) ja AECA (Hispaania raamatupidamis- ja ärijuhtimise assotsiatsioon) liige. Tänu nendele lepingutele saavad programmi osalejad kasu mõlema ühingu poolt pakutavatest tegevustest ja eelistest.
 8. Ärivõrgustikud
  Ärikõrgemustöö tsüklis osaleb õpilane mitmesugustel koosolekutel nii suurte ettevõtete kui ka teiste EAE üliõpilaste kohtumiste ja spetsialistidega, tänu millele on osalejatel võimalus laiendada oma professionaalsete kontaktide võrgustikku.
 9. Pehmete oskuste programm
  Kergete oskuste programmi eesmärk on osalevatele spetsialistidele oma koolituse lõpetamine nende isiklike oskuste strateegilise mobiliseerimisega. See koosneb kümme iseseisvat igakuist seminari, mis on korraldatud emotsionaalse pädevuse mudeli järgi.
 10. Suur tähtsusjõud
  EAE on esimest korda Hispaanias käivitanud Põhja-Ameerika metoodika süsteemi, mis põhineb suurl ja väiksematel, mis asendab traditsioonilise valikainete valimise meetodi.
 11. Rahvusvaheline elamuprogramm
  Üliõpilasel on võimalus koolipäeva lõpuks lõpetada kahenädalane elamuõpe ESG UQAMi Juhtimiskoolis - Univérsité de Québecis (Montrealis, Kanadas). Sellel programmil on lisakulud.
 12. EAE Emprende
  Eesmärgiks on anda EAE ettevõtlusüliõpilastele vajalikke ressursse ja keskkonda uute äriideede arendamiseks. Me kaasame ettevõtjate ja investorite vajadusi ning meie õpilaste ja teadlaste vajadusi. Meie pakutavate teenuste hulgas pakume EAE ettevõtja EAE koolitust, rahastamist ja täiendust.

106826_3.jpg

Nõuded ja sissepääs

Kaks kraadi

Need, kes programmi edukalt lõpule viivad, omandavad EAE Business School kapteni pealkirja aktsiaturul ja finantsturgudel. Lisaks sellele saavad osalejad, kes vastavad kehtestatud akadeemilistele nõuetele, magistrikraadi Kataloonia Polütehnilise Ülikoolist (kui programm viiakse läbi Barcelonas).

Ülikoolide poolt väljaantud kvalifikatsioonide saamiseks tuleb järgida mõlema institutsiooni nõudeid.

Sissepääs protsessi

Põhieesmärk meie vastuvõtukomisjon protsessi on tagada Kandidaatide kaudu oma erialast ja akadeemilist õppekava. Kõik osalejad peavad maksimaalselt ära käesoleva õppimiskogemuse kaudu kontekstist võimalik arendada pikaajalist suhet klassikaaslased, õpetajad ja vilistlased.

Vastuvõtuprotsessi alustamiseks on vajalik täita vastav vorm, et meie akadeemiline komisjon saaks hinnata kandidaadi profiili. Kui akadeemilise komitee poolt bakalaureuse magistriõppe börsil ja finantsturgudel väljaantud vastuvõtuotsus on positiivne, saab kandidaat registreerida oma registreeringu sellel kaptenil.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

karjäärivõimalused

Karjäär Services Ametid EAE Business School on vastutav uute töökohtade loomisel, mis suunab ja kaasas õpilastele analüüsi oma profiili, et saavutada oma karjääri eesmärgid ja kohandada oma ootusi ja huve tööturul.

Karjääride osakond korraldab ka tööhõive edendamise üritusi, nagu Online Tööhõivefoorum; aastas avaldatud rohkem kui 6000 tööpakkumine; või rahvusvaheline talentide programm, mille eesmärk on üliõpilasi, kes otsivad rahvusvahelist arengut ja nähtavust rahvusvahelistel ettevõtetel, koos töökodade ja intervjuudega maailma eri maailmajagudega. EAE osaleb muu hulgas ka suuremahuliste projektidega, nagu näiteks L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, ja teiste õpilastega, kellel on juurdepääs õpilastele.

Peamised väljundid Master aktsia- ja finantsturgudel

Mõned professionaalsed profiilid, mille kapten kvalifitseerub:

 • Finantsagent
 • Investeerimisfondide analüütik
 • Aktsia analüütik
 • Fixed-income asset analüütik
 • Tururiskide analüütik
 • Finantsanalüütik
 • Struktureeritud toodete disain
 • Erapanga ja isikliku panganduse juht
 • Erapanga haldur
 • Kollektiivse investeerimisasutuse juht
 • Väärtpaberite ja aktsiaseltside, portfellivalitsejate ja investeerimisüksuste spetsialist
 • Finantsosakonna või kolmeastmelise ettevõtte spetsialist
 • Varahaldusjuht

Mõned andmed meie tööhõivearuandest

 • 93% õpilastest leiab tööd enne kuue kuu möödumist programmi lõppemisest
 • 34% suurendas oma palka kuni 30% ühe aasta jooksul pärast kapteni lõpetamist
 • 67% õpilastest on saavutanud töövõimaluse mõne EAE Business School kaudu kättesaadava marsruudi kaudu
 • 74% nõustuvad uue eriala pakkumisega pärast lõpetamist
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Loe edasi

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Näita vähem
Barcelona , Madrid , New York , Shanghai + 3 Rohkem Vähem