Master by Research (MRes)

Üldine

Programmi kirjeldus

Master by Research (MRes) on üheaastane teaduspõhine kraadiõppeprogramm, mis on esitatud vähiravi ja bioteaduskonna instituudis. See pakub koolitust professionaalse teadlase tööks või doktorikraadi ettevalmistamiseks.

Teie käsutuses on kuus eriala:

 • MRes Cancer Drug Discovery
 • MRes Cancer Pharmacology
 • MRes narkootikumide toksikoloogia ja ohutuse farmakoloogia
 • MRes molekulaar- ja rakubioloogia
 • MRes Chemical Biology
 • MRes Pharmaceutical Technology

Programmis pööratakse suurt tähelepanu laboripõhiste teadustöö oskuste ja teadmiste arendamisele. Kuus kuud kestev uurimisprojekt pakub võimalust omandada oskusi ja rakendada neid praktikas, viies läbi tipptasemel teadusuuringuid, millel on reaalne mõju.

Programm on korraldatud teadustööga seotud õppe raames, kus klassiruum ja labor on uute teadmiste tootmiseks ja rakendamiseks. Õppekava on kavandatud „spiraalse õppimise” põhimõtte järgi, kus põhioskusi, teadmisi ja pädevusi tugevdatakse ja arendatakse õppimise ajal.

Õppimise hindamise lähenemisviis on kooskõlas nii spiraalse õppekavaga kui ka teadustegevusega seotud õppimise põhimõttega. Samuti on see autentne, hõlmates distsiplinaar- ja erialaseid oskusi, mida on vaja karjääri jätkamiseks seotud teadus- ja akadeemilistes valdkondades.

Riiki sisenemise nõuded

Programmile lubamiseks peavad taotlejad omama bakalaureuseõpetuse auhinnakvalifikatsiooni (vähemalt 2: 1) või samaväärset teadusharu, tavaliselt keemia, bioloogia, farmaatsia, biomeditsiini või sellega seotud valdkondades. Kaalutakse ka 2: 2 või samaväärse kvalifikatsiooniga kandidaate, kes võivad näidata asjakohast kogemust.

Põhja-Ameerika üliõpilastele on nõutav tavaliselt 2,5 või kõrgem GPA (skaalal 4,0) või samaväärne.

A-tasemed: sellesse programmi sisenemiseks on vaja läbida A-taseme keemia või on nad võtnud vastava keemilise aine bakalaureuse mooduli.

Inglise keele nõuded: kui teie emakeel pole inglise keel või kui teie esimese astme ametlik keel pole inglise keel, peate enne riiki lubamist läbima ülikooli kinnitatud inglise keele testi. Ülikool eelistab Briti Nõukogu hallatavat rahvusvahelist inglise keele testimise süsteemi testi (IELTS).

Peate saavutama vähemalt 6,0 punkti, kusjuures kõigis neljas alamtestis on vähemalt 5,5 (kõne, kuulamine, lugemine, kirjutamine). Testimisvõimalused on saadaval enamikus Briti Nõukogu ülemeredepartemangudes. Katse sooritamisel peaksite küsima koopia oma testiaruande vormist, mis saadetakse ülikoolile.

Alternatiivsed inglise keele testid hõlmavad järgmist:

 • Inglise akadeemilise Pearsoni test (PTE-A), mille puhul peate saavutama vähemalt 55-kordse üldskoori, kusjuures vähemalt neljas alamtestis on vähemalt 51
 • TOEFL, mille jaoks peate internetipõhises testis vähemalt 80 punkti, kus alamtestid on vähemalt 20, kuulamine 17, lugemine 18, kirjutamine 17

Kui te ei täida IELTSi nõuet, võite võtta University of Bradford eelõppes inglise keele kursuse. Lisateabe saamiseks vaadake Keelekeskust.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Esimene semester

Programmil on keskse mooduli moodulid esimesel poolaastal, mille eesmärk on treenida teid laialdaselt kasutatavatel laboratoorsetel meetoditel, uurimismeetoditel ning kriitilises analüüsis ja mõtlemises.

20-krediidi praktilised oskused uurimismoodulis on kavandatud ühiste laboratoorsete meetodite ja oskuste ümber, sealhulgas:

 • ELISA
 • Voolutsütomeetria
 • Western blot
 • Statistiline analüüs

Teil on mitmeid õpikodasid, et õppida neid meetodeid laboris, kus te protseduuri läbi viite.

Esimesel poolaastal saate teadmisi info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonna tipptasemel uurimistöö kohta ning valida või soovitada teadusprojekti plaani.

20-kroonilise kriitilise hindamise moodulil on teile määratud üks meie akadeemikute järelevalve all ja palutakse kirjutada 5000-sõna kriitiline ülevaade. Te saate laia valikut koolitusi ja nõuandeid:

 • Teaduslik kirjutamine
 • Teadusandmete kogumine
 • Andmete analüüs
 • Teaduslik esitlus

Ülejäänud 20-krediidi moodul annab teile valitud erialal vajalikke akadeemilisi põhiteadmisi. Eriala järgi loetletud moodulid on järgmised:

 • MRes Cancer Drug Discovery:
  Uimastite avastamise põhimõtted
 • MRes Cancer Pharmacology:
  Vähktõve ja vähiravimite molekulaarne alus
 • MRes narkootikumide toksikoloogia ja ohutuse apteek:
  Toksikoloogia ja ohutuse farmakoloogia
 • MRes molekulaar- ja rakubioloogia:
  Molekulaar- ja rakubioloogia
 • MRes Chemical Biology:
  Bioorgaaniline ja bioorgaaniline keemia
 • MRes Pharmaceutical Technology:
  Teadus tahkete annuste vormidest
Teine ja kolmas semester

2. ja 3. semestris (60 krediiti) liitute teadusprojektidega IKT-s, et viia läbi oma uurimisprojekti moodul. Selle aja jooksul olete koolitatud spetsialistide laboratoorsete tehnikate ja valitud uuringute läbiviimiseks.

Mitmed kahe semestri jooksul toimuvad seminarid pakuvad koolitusi sellistes valdkondades nagu:

 • Proteoomika
 • Bioinformaatika
 • CV kirjutamine
 • Plakatite kujundamine ja ettevalmistamine
 • Teaduslik vastastikune eksperdihinnang

MRes'i suur uurimistoiming võimaldab üliõpilastel läbi viia olulisi ja ambitsioonikaid projekte, millest mõned eeldavad tulemuseks avaldamist suure mõjuga teadusajakirjades.

Õppimine ja hindamine

Programmis kasutatakse erinevaid hindamisliike, sealhulgas:

 • Kirjalikud eksamid
 • Laiendatud esseed
 • Plakatite ja seminaride ettekanded
 • Laboratoorsed kirjed

Hindamised töötavad koos, et pakkuda teaduslikele teadlastele vajalikke tõelisi oskusi. Näiteks 2. semestril on teil ülesandeks koostada teie esialgsetel tulemustel põhinev kommunikatsiooniajakirja käsikiri ja esitada plakatile teaduslik abstrakt.

3. semestril valmistate ette ja esitate oma plakati teaduskonna kogu avatud avapäeval, kuhu kutsutakse kõik ülikooli sisemised ja välised sidusrühmad. Liitute teiste kohortide õpilastega, et moodustada toimetuskolleegium, määrata kriteeriumid ja seejärel vaadata 2. semesteris koostatud käsikirju.

Tööalane konkurentsivõime ja oskused, mis seda suurendavad, on õppekava kujundamise kaudu tugev omadus. Näiteks 2. semestril osalete seminaril oma CV kirjutamise kohta. 3. semestril osalete kutsutud välise tööandja / akadeemiku poolt mõttetöö / doktori intervjuus.

Karjääri väljavaated

Meie lõpetajate suurim sihtkoht on doktorantuuri (47%), sealhulgas siin Bradfordis, samuti King's College London, Cambridge, Manchester, Liverpool, Leeds, Newcastle, Portsmouth ja Sheffield.

Meie lõpetajate karjääri sihtkoht on NHS, Covance, Envigo, Leedi Leedu haigla, Cyprotex, Chiltern, Perrigo, Dewsbury

Uuringute toetus

Kõigile MRes programmi õpilastele määratakse isiklik akadeemiline juhendaja, keda nad regulaarselt kohtuvad siin. Programmi sisseehitatud tegevus hõlmab mitmeid akadeemilisi oskusi parandavaid tegevusi ning täiendavat toetust antakse ka akadeemiliste oskuste nõustamise üksuse kaudu.

Ülikooli keskteenistused on rikkalikud tugimeeskondadega, et aidata õpilastel oma õppekavades oma reisi kõiki aspekte. Meie karjääri- ja tööalase teenistuse teenistusest meie tugeva üliõpilaste liidu kaudu meie professionaalsele ja tõhusale Student Finance meeskonnale on alati sõbralikud näod, mis on valmis teid toetama ja andma teile vajalikke vastuseid.

Teadusuuringud

Vähiteraapiate instituut põhineb teaduslinnakul, mis asub ülikooli ülikoolilinnaku keskmes ja on osa farmaatsia- ja meditsiiniteaduste koolist, loodusteaduskonnast. ‌

Meie uurimus hõlmab uute vähiravimite väljatöötamist kontseptsioonist kliinikusse. Meie töö keskmes on ravimite sihtmärk ja biomarkeri ülekuulamine kliinilistes proovides ning asjakohaste in vitro ja in vivo mudelite väljatöötamine pliiühendite valimiseks ja progresseerumiseks. Uuring hõlmab vähktõve ravimite kolme peamist etappi ja biomarkeri arengut: avastamist, prekliinilist hindamist ja kliinilist rakendamist.

Meie õpetatud ja teaduspõhised kraadiõppeprogrammid saavad kasu suurepärasest teaduskeskkonnast, mis on piisavalt suur, et pakkuda maailma juhtivaid teadmisi paljudes asjakohastes valdkondades, koos elava ja toetava üliõpilaskogukonnaga.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Loe edasi

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Näita vähem