Master conjoint Erasmus Mundus: Euroopa metsandus

Üldine

Programmi kirjeldus

Ühine kursustel põhinev akrediteeritud programm Erasmus +: Erasmus Mundus MSc programm, mida juhib kuus nimekat Euroopa ülikooli.

MSc Euroopa metsandus (MSc EF) on tippklassi õpetatud Erasmus +: Erasmus Munduse ühine magistrikraad metsateaduste alal ja on üks esimesi EMJMD programme, mis on akrediteeritud vastavalt Euroopa kvaliteeditagamise lähenemisviisile ühisprogrammidest. Meie programmi kvaliteeti tunnistab ka Euroopa Komisjon, kes andis MSc Euroopa metsanduse Erasmus Munduse staatuse aastateks 2004–2014 ning aastateks 2016–2019 ja 2019–2023.

Meie programm on kaheaastane interdistsiplinaarne programm, mis pakub akadeemilist haridust ressursside säästva majandamise valdkonnas, pöörates rõhku praegustele biomajanduse teemadele. MSc EF pakub uut lähenemisviisi metsanduse ja looduse majandamise turgudele ning ühendab kasvava hulga metsandusega seotud küsimusi Euroopa mõõtmega nii rahvusvahelisel kui ka riiklikul tasandil. MSc EF programmi eesmärk on koolitada spetsialiste, kellel on põhjalikud teadmised säästvast metsa biomajandusest ja ka Euroopa ettevõtluskultuurist. Õppekava on loodud spetsiaalselt potentsiaalsete tööandjate vajadustega arvestamiseks ning seetõttu hindavad meie lõpetajaid kõrgelt riiklikud ja rahvusvahelised agentuurid, valitsusasutused, valitsusvälised organisatsioonid, teadusasutused ning puidu-, paberi- ja tselluloosiettevõtted.

MSc EF-s teevad kuus Euroopa tippklassi metsandusülikooli intensiivset koostööd, et pakkuda olemasolevatele õppekavadele lisaks ühiseid õppemooduleid. MSc EF konsortsium koosneb järgmistest asutustest: Ida-Soome ülikool (koordinaator); AgroParisTech, Prantsusmaa; Freiburgi ülikool, Saksamaa; Hispaania Lleida ülikool; Viini loodusvarade ja bioteaduste ülikool Austrias ja Brasovi Transilvania ülikool Rumeenias. Lisaks osalevad programmi elluviimisel Brasiilia, Kanada ja Hiina assotsieerunud partnerkõrgkoolid ning seotud tööstus- ja assotsieerunud teaduspartnerid.

Meie programm tervitab taotlusi inimestelt, kellel on bakalaureusekraad või sellega võrreldav kraad metsateaduses või sellega seotud erialal. MSc EF-le kandideerimise kohta klõpsake vasakul oleval lingil.

114636_pexels-photo-462146.jpegPixabay / Pexels

Meie lõpetajad on rahvusvaheliselt hinnatud eksperdid

Meie programm on kestnud alates 2001. aastast ja võime uhkusega öelda, et meie lõpetajatel on erakordselt muljetavaldav karjäär, paljud omistavad oma karjääriedu meie programmile! Meie koolilõpetajad on tõepoolest valdkonnas kõige ihaldatumad nii riiklike kui ka rahvusvaheliste tööandjate poolt. Enamik meie lõpetajatest töötab praegu üle maailma sellistes organisatsioonides nagu:

  • Metsa ja looduskaitse asutused ja valitsusasutused
  • Uurimisasutused
  • Metsaettevõtted paberi- ja tselluloositööstuses ning saemees
  • Keskkonnaühendused

"Täna on mul väga hea tuju, et valisin selle kursuse, mis osutus minu ametialase karjääri verstapostiks."
-Muhammad Sohail, Pakistan-

Programmi ülesehitus ja antud kraadid

Aasta 1

Kohustuslikud ja valikained Ainepunktid (ECTS) Asukoht
August-aprill 1. moodul Joensuu, Soome
Euroopa metsanduse suundumused 5
Akadeemilised oskused metsateadustes 1.5
Metsateaduste uurimismetoodika 3.5
Globaalne virtuaalne seminar 2
September-aprill Valikainete kursused 30 Joensuu, Soome + veebikursused
2. moodul

Mai

Euroopa metsandusala kursus 8

Austria, Prantsusmaa, Saksamaa, Rumeenia ja Hispaania

Juuni juuli

Rakendusperiood metsasutustes 10

Eelistatud konsortsiumi riik

2. aasta

Kohustuslikud ja valikained, magistritöö Ainepunktid (ECTS) Asukoht
Sügis- ja kevadsemester 3. moodul MSc EF partnerülikool vastavalt tudengi individuaalsele õpperajale Joensuus, Soomes
Kohustuslikud ja valikained 30
Magistritöö ja lõputööde seminar (veebis) 30
Euroopa metsandusfoorum ja lõputseremoonia 0

Programmi lõppedes antakse igale üliõpilasele kahekordne kraaditunnistus ja diplomi lisad kahest konsortsiumi ülikoolist. Kaks kraadi omistavat ülikooli on Ida-Soome ülikool ja ülikool, kus tudeng viib läbi teist aastat.

Vastuvõtutingimused

  • Bakalaureusekraad metsanduses või muudes seotud valdkondades, heade hinnetega, välja antud rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolis.
  • Inglise keele hea oskus - palun lugege üksikasju MSc EF veebisaidil.

Tasud

  • 4250 eurot aastas programmi riikidest (st EL riigid + endine Jugoslaavia Makedoonia Vabariik, Island, Liechtenstein, Norra, Serbia ja Türgi) õppuritele.
  • 8500 EUR / aastas partnerriikide (st kõigi teiste riikide, välja arvatud ülalnimetatud riigid) üliõpilastele.

EMJMD stipendiumid

  • Parimatele kandidaatidele on saadaval Erasmus Munduse ühise magistrikraadi (EMJMD) stipendiumid (alates 34500 eurost kuni 48000 euroni), mis katavad konsortsiumi tasud ning sisaldavad ka reisi- ja elamiskulude katmist (1000 eurot kuus maksimaalselt 24 kuuks).

Vastutusest loobumine

Euroopa Komisjoni toetus selle väljaande koostamisele ei tähenda sisu toetamist, mis kajastaks ainult autorite seisukohti, ning komisjon ei saa vastutada väljaandes sisalduva teabe võimaliku kasutamise eest.

Üksikisikutega seotud teavet (isikuandmeid) kogutakse ja kasutatakse vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu 18.12.2000 määrusele (EÜ) nr 45/2001 üksikisikute kaitse kohta isikuandmete töötlemisel ühenduse institutsioonide ja asutuste poolt ning selliste andmete vaba liikumise kohta (EÜT L8, 12.1.2001, lk 1).

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate ... Loe edasi

Université de Lorraine is a French public university that offers to its nearly 52,000 students a full range of studies, in all fields, and in conformity to the Bologna model (bachelor/master/doctorate). Näita vähem
Nancy , Liège , Luule , Freiberg , Metz , Marseille , Praha 6 , Saclay , Leganés , Stuttgart , Genti + 10 Rohkem Vähem