Master disaini mõtlemine ja kliendi kogemus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

ManPoweri uuringu kohaselt on umbes 40% tööandjatest andekate puudus. Ajakiri Forbes leiab ühes oma tööturul valitsevatest artiklitest, et me ei ole tööhõive kriisis, vaid võimete kriisis. Kõrge digitaalse infosisuga kutsealad on toonud kaasa nn töötute elukutsete, kuna tööturul puudub spetsialistid ja ettevõtted on loonud võlukaid lahinguid nende professionaalsete profiilide hõivamiseks ja säilitamiseks. Maailma Majandusfoorum viis läbi uuringu, kus leiti, et 2020. aastaks 10 kõige nõudlikuma oskuse seas on loovus, võime lahendada keerukaid probleeme ja kriitilist mõtlemist.

Selles kontekstis on tohutu tähtsus leidnud meetodid uuendustegevuse edendamiseks ja kliendile keskendamiseks, nagu disaini mõtlemine ja kliendikogemus. Need meetodid on üha sagedamini tavapärased isegi kõige traditsioonilisemate ettevõtete töö vormid digitaalse transformatsiooni protsessis, kus nad püüavad olla rohkem liikuvamad ja paremini vastata turunõudlustele, võttes kasutusele töövõimalused alustavatel ettevõtetel

Disaini meisterlikkuse ja kliendikogemuse eesmärk on luua innovatsiooni spetsialistid, kellel on kontseptuaalsed ja praktilised vahendid ettevõtete innovatsiooni- ja disaini mõtlemise protsesside edukaks arendamiseks, keskendudes tööriistade ja metodoloogiliste meetodite kasutamisele, "empaatiavastuse" meetodite juurutamine, et ennast potentsiaalsete klientide jalatsites avata, rahuldada rahuldamata vajadusi, arendada oma loovust, rakendada seda tegelike äriprobleemide lahendamisel ja peegeldada nende endi profiili potentsiaalsete innovatsiooniettevõtete, eriti nende enda suhtumine riski, vea ja ebakindlust silmas pidades.


Master disaini mõtlemine

Disaini mõtlemise meister

106823_5.jpg

EAE Business School kapteni disaini mõtlemise ja klientide kogemuse põhjused

 1. Babsoni kolledži ettevõtluse elamu programm
  Kooliõppe lõpus on üliõpilasel võimalus lõpetada ühe nädala pikkune elumajade pidamine Babson College'is (Boston, MA, USA), mis on üks maailma juhtivaid ettevõtlusökosüsteemide keskusi. See elamuprogramm on lisakulud.


 2. Disaini mõtlemine
  Meie kaptenil on mitmeid ajakohaseid igakuiseid tegevusi, nagu ekspertide paneelid, keskuste ja referentsettevõtete külastused, erakülaliste peamised kõnelused ja teiste juhtkonna poolt välja antud tõeliste juhtumiste näitused.


 3. Programm koos Babsoni kolledžiga (Boston)
  Programmi õpetatakse koostöös Babsoni kolledži programmiga Babson Collaborative, mille liige on EAE . Babsoni kolledž pakub parimaid programme kogu maailmas ettevõtluses vastavalt üldisele finantstulekaartide võrdluspunktile ja spetsialiseerunud pingeread nagu Entrepreneur Magazine või The Princetoni ülevaade.


 4. Ärivõrgustikud
  Suurettevõtted ja teised üliõpilased, mis võimaldavad teil laiendada oma kontaktide võrgustikku. 2017. aastal korraldasime kohtumisi selliste ettevõtete juhatajatega nagu Microsofti, Red Bull, HP, CEPSA või Grupo Hero, paljude teiste hulgas.


 5. EAE LAB
  Selle inkubaatori kaudu aitame teil oma äri arendada ja oma konkurentsieeliseid kindlaks teha, et see kasvab.


 6. EAE Emprende
  Meie ettevõtlusinkubaatori kaudu koolitame, rahastavad ja kaasame oma ettevõtlusprojekte. EAE Lab pakub teile vajalikke ressursse ja keskkonda, et saaksite tuvastada konkurentsieelised ja arendada oma äriideed.


 7. Rahvusvaheline talentide programm
  Kui te sooviksite rahvusvahelist tööalast arengut, on teil maksimaalne nähtavus rahvusvaheliste ettevõtete hulgas, kes teevad koostööd EAE tööhõive seminaride ja intervjuude kaudu headhunterite ja rahvusvaheliste valikukonsultantidega.


 8. Nõuandev kogu
  Meie magistrikraadi õppekava on välja töötatud koos nõuandva organiga, mis koosneb muuhulgas selliste spetsialistide hulgast, kes on spetsialiseerunud sellistele ettevõtetele nagu Unilever, Sony, Mango, Nielsen, Nissan, OgilvyOne, Heineken, Endesa, BP, La Caixa või Dockers.
  106824_Sintitulo-1.jpg

Nõuded ja sissepääs

Kaks kraadi

Programmi edukalt läbinud osaleja saab disaini mõtlemise magistrikraadi


Soovitatav juurdepääsuprofiil

See programm on suunatud uutele ettevõtjatele, kes otsivad toodete või disaini uuendusi, juba loodud ettevõtete juhte, kes soovivad uutel ärivaldkondadel uuendada, samuti piirkondade juhtidele, et nad saaksid oma ekspertteadmiste valdkonnas innovatsiooni muuta. töö


Vastuvõtmise protsess

Meie vastuvõtuprotsessi põhieesmärk on tagada kandidaatide sobivus professionaalse abstrateegia ja akadeemilise õppekava kaudu. Kõik osalejad peaksid kasutama võimalikult palju sellest õppimiskogemusest konteksti kaudu, kus on võimalik välja arendada pikaajalisi suhteid klassikaaslaste, õpetajate ja vilistlastega.

Vastuvõtuprotsessi alustamiseks on vajalik täita vastav vorm, et meie akadeemiline komisjon saaks hinnata kandidaadi profiili. Kui akadeemilise komitee vastuvõtuotsus magistrijuhtimise arendamiseks, emotsionaalseks luureks ja juhendamiseks on positiivne, saab kandidaat registreerida oma magistriprogrammi.

106809_proceso-admision-eae_1.jpg

karjäärivõimalused

Karjäär Services Ametid EAE Business School on vastutav uute töökohtade loomisel, mis suunab ja kaasas õpilastele analüüsi oma profiili, et saavutada oma karjääri eesmärgid ja kohandada oma ootusi ja huve tööturul.

Karjääride osakond korraldab ka tööhõive edendamise üritusi, nagu Online Tööhõivefoorum; aastas avaldatud rohkem kui 6000 tööpakkumine; või rahvusvaheline talentide programm, mille eesmärk on üliõpilasi, kes otsivad rahvusvahelist arengut ja nähtavust rahvusvahelistel ettevõtetel, koos töökodade ja intervjuudega maailma eri maailmajagudega. EAE osaleb muu hulgas ka suuremahuliste projektidega, nagu näiteks L'Oreal, Banco Sabadell, Leroy Merlin, Kyocera, Schneider Electric, IBM, ja teiste õpilastega, kellel on juurdepääs õpilastele.


Professionaalsed väljundid:

 • UX spetsialist (kasutajakogemus): teeninduse disainer, disainereklaam ja visuaalne disainer.
 • Disaini mõtlemise spetsialist
 • Peamine klient
 • Kogemuse ohvitser
 • Innovatsiooni osakonnad.
 • Uued tootearendusosakonnad
 • Digitaalse tootearenduse osakonnad: projekteerimine, prototüüpide koostamine ja valideerimine.
 • Digitaalmuundamise protsesside juhtimine
 • Innovatsiooni, loovuse ja klientide kogemuste konsultant.


Mõned meie tööhõivearuande 2017 andmed:

 • 93% õpilastest leiab tööd enne kuue kuu möödumist programmi lõppemisest
 • 34% suurendas oma palka kuni 30% ühe aasta jooksul pärast kapteni lõpetamist
 • 67% õpilastest on saavutanud töövõimaluse mõne EAE Business School kaudu kättesaadava marsruudi kaudu
 • 74% nõustuvad uue eriala pakkumisega pärast lõpetamist
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Loe edasi

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Näita vähem
Barcelona , Madrid , New York , Shanghai + 3 Rohkem Vähem