Master ettevõtluses ja innovatsioonis - programm STEM

Üldine

Programmi kirjeldus

12-kuuline USF MS ettevõtluse ja innovatsiooni eesmärk on tagada, et hiljutised kolledžite lõpetajad omandaksid olulised oskused ja kogemused, et paremini konkureerida tänapäeva uuendustegevuse majanduses ja käivitada ettevõtlusalane karjäär Silicon Valley'st.

Liituge väikese klassiga motiveeritud üliõpilasi, kogege tipptasemel õppekava ja kasutage Silicon Valley innovatsiooniokeskkonda.

Töötage oma karjääri uuendusliku juhina, kes aitab moodustada inimlikuma ja õiglasema maailma, luues tooteid, teenuseid ja uusi ettevõtmisi, mis teenivad kogu maailma kogukondi.

Kas teie eesmärk on oma firma käivitada, ühineda riskikapitali tagatud käivitamisega, astuda suurema ettevõtte ettevõtluse arendamise rolli, panustada sotsiaalsesse ettevõtlusse või tuua uusi uuenduslikke oskusi ja sidemeid oma perefirmale - USF MSEI pakub olulisi teoreetilisi, rakenduslikke ja kogemuslikke õppemeetmeid, mis aitavad teil saavutada oma eesmärke

Tänapäeva kiirelt muutuvas majanduses on vaja äri- ja tehnilisi oskusi ning erialaseid kogemusi. MSF-s USF-s õpivad õpilased juhtivaid teaduslikke ja erialaseid õppejõude ning saavad olulist mentorlust ning professionaalset ettevõtlus- ja ettevõtluskogemust .

Erialase arengu võimalused

  • Intern San Francisco Bay Area firma
  • Külastage Silicon Valley ettevõtteid
  • Tutvuge investorite sündmustega
  • Ehita oma professionaalne nõuandekogu
  • Loo uus äritegevus käivitamiseks
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world.

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world. Näita vähem
San Francisco , Barcelona , San Jose , Taipei + 3 Rohkem Vähem