Magistriprogrammi Advanced Automotive Engineering AAE on ülikoolidevaheline programm ühiselt pakutud ülikoolide Modena ja Reggio Emilia, Bologna, Ferrara ja Parma. AAE-d toetavad rahvusvahelisel tasandil autotööstuses tegutsevad Emilia-Romagna kõige mainekamad ettevõtted. Selle eesmärk on pakkuda teadmisi ja oskusi, mis on seotud mootorsõidukite ja mootorrataste disainiga, mis on kõrge jõudlusega ja sobivad võistlusteks. Hübriid- ja elektrimootorite propelleritest kuni tootmissüsteemidesse, millel on uue tootmistingimuste 4.0 tüüpilised omadused. Järgmisi kolme õppekava pakuvad UNIBO tööstustehnika osakond:
- Advanced Powertrain (AAE-AP) on keskendunud endotermiliste, elektriliste ja hübriidmootorite juhtimisele, peamistele lahendustele elektromehaanilise energia muundamise ja ladustamise, jõuseadmete projekteerimise ja tootmise tehnoloogia ning kõige arenenumate mootori juhtimis- ja kalibreerimistehnikate jaoks.
- Advanced Motorcycle Engineering (AAE-AME) hõlmab masinaehituse, elektroonika ja tööstusdisainilahenduse aspekte kõrgtehnoloogiliste ja võidusõiduautode jaoks ning pöörates erilist tähelepanu disainile, vibratsioonimehaanikale, mehaanilisele tehnoloogiale, dünaamikale, endotermilisele jõuülekandele ja BEV-disainile. juhtimissüsteemid.
- Advanced Sportscar Manufacturing (AAE-ASM) hõlmab protsessitehnoloogiat, tööstusettevõtete ja -süsteemide projekteerimist, tootmise juhtimist ja optimeerimist, digitaalset tehnoloogiat tehase 4.0 jaoks ja kvaliteedi tagamise protsessi juhtimist.

5 põhjust registreeruda kraadiprogrammis

  1. Te omandate oskused, mis tulevikus autotööstuses nõudlik
  2. Teil on otsene kontakt piirkonna peamiste autotootjatega
  3. Mehhatrooniline lähenemine ja 5 erinevat õppekava iga spetsialiseerumiskava jaoks
  4. Kursused, seminarid ja laborid, mida korraldavad ka ettevõtete juhid: saate otsese kogemuse selle kohta, mis tööstuses töötab
  5. Õpid arendada sportauto ja kaasaegseid mootorsõidukikomponente

Vastuvõtutingimused

Iga õppekava jaoks on olemas spetsiaalsed registreerumisprotseduurid. Lisateavet taotlemise, õppemaksude ja tähtaegade kohta leiate aadressilt href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/AutomotiveEngineering/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooli üliõpilased võivad Emilia Romagna piirkonna, University of Bologna ja teiste väliskeskuste õpingute ajal saada majanduslikku toetust.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Kontrollige UNIMORE veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid täielike erandite ja eritoetuste taotlemiseks.

href = "http://www.international.unimore.it/fees.html

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 49 kursust University of Bolognais »

Viimati uuendatud February 4, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
3,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date