Master in Animal Science

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kandideeri UniTo-s aastaks 2020-2021 aadressil href = "https://apply.unito.it

Kandideerimise korra ja tähtaegade kohta klõpsake siin.

-------------------------------------------------- -------------------

Pakutud õppekavad:

  • Loomakasvatuse ahel ja toote kvaliteet (loeng itaalia keeles)
  • Loomasöödad ja söödaohutus (loengud inglise keeles)

Loomakasvatuse ahel ja toote kvaliteet

Loomakasvatuse tootmisahela ja tootekvaliteedi õppekava haridus- / koolituseesmärgid hõlmavad loomakasvatusahela ekspertide arendamist, mille oskused hõlmavad tugevat tausta ja arusaama loomakasvatuses ja loomset päritolu toidu tootmisel, täites ülikoolis omandatud teadmisi esimene kraad. Kraadiõppurid saavad kasutada rahvusvahelist kirjandust ning selle käigus omandatud taust sisaldab mitmeid uuenduslikke teemasid loomakasvatuses. Kraadiõppurid omandavad sügavad teadmised ja arusaamise oskused loomakasvatusprotsesside, loomakasvatuse säästva majandamise, loomade geneetilise bioloogilise mitmekesisuse ja loomse päritoluga toodete kvaliteedi kohta.

132085_005_galleria_agraria.jpgfoto viisakalt Andrea Guermani

Eespool nimetatud eesmärkide saavutamiseks ja kinnitamiseks kasutatavad õppemeetodid ja -vahendid hõlmavad klassikalisi loenguid, seminare, rahvusvahelist kirjanduse analüüsi, soovitatud kirjanduse uurimist ning labori- ja praktilist tegevust, millele järgneb andmete analüüs. Lõppeksamid iga kursuse lõpus korraldatakse, et hinnata kursuste programmi teemade teadmisi ja arusaamist. Täiendavaid hindamismeetodeid, nagu suulised ja kirjalikud eksamid ja vahearuande hindamine, võib kavandada konkreetsete teemade puhul.

Loomakasvatuse tootmisahela õppekava ja tootekvaliteedi õppeprogramm võimaldab loomakasvatuse kraadiõppes arendada interdistsiplinaarseid oskusi, mis peavad töötama professionaalselt erinevate kariloomade tootmisahelas. Eelkõige hõlmavad oskused, mis töötatakse välja karjakasvatuse ahela ja tootekvaliteedi õppekavas, järgmist:

  • individuaalse ja rühmatöö korraldamine loomakasvatuses ja loomse päritoluga toiduainete tootmine
  • õigusnormide tõlgendamine, projektide arendamine ja rakendamine nii loomakasvatuse kui ka poliitilisel tasandil, eesmärgiga parandada või kohandada loomakasvatuse tootlikkust ja struktuuri
  • toodete keskkonnamõju ja kvaliteediga seotud loomakasvatusprotseduuride reguleerimine, sealhulgas võime tuvastada puudusi ja põhjuseid ning pakkuda lahendusi
  • tehniliste esitluste väljatöötamine

Teadmiste ja arusaamise oskusi arendatakse praktiliste tegevuste abil klassis, laboris ja loomakasvatusrajatistes, juhtumiuuringutel, praktikal loomakasvatusrajatistes ja loomakasvatuse spetsialistidega. Lisaks sellele suunavad konkreetsed kursused õpilastele uuendusliku professionaalse tarkvara kasutamist. Lõpetuseks, oluline õppetöö hõlmab andmete haldamist ja tõlgendamist lõputöö arendamiseks ja lõpphindamiseks.

Teadmiste rakendamist puudutavate oskuste hindamine toimub ka lõpueksamite ajal, praktiliste õppetundide, juhtumiuuringute ja praktikaraportite, individuaalse või grupiprojekti arendamise ja õpingute lõppõppe ettevalmistamisel õppejõudude järelevalve all.

Lõplik õppetapp hõlmab vabatahtlikke kursusi, praktikaperioodi ja lõpliku uurimistöö väljatöötamist.

Loomade toitumine ja söödaohutus

Loomade toitumise ja söödaohutuse õppekava õppeprogrammi eesmärkideks on loomasöödaekspertide arendamine, mille oskused hõlmavad tugevat tausta ja arusaamist loomade söötmisest ja toitumisest, lõpetades ülikooli esimese astme käigus omandatud teadmised. Kraadiõppurid saavad kasutada rahvusvahelist kirjandust ja selle käigus omandatud taust sisaldab mitmeid uuenduslikke teemasid loomasöötades. Kraadiõppurid omandavad sügavad teadmised ja arusaamise oskused nii loomasöödaga seotud füsioloogiliste mehhanismide kui ka looma- ja söödatootmise säästva majandamise osas, et tagada sööda kvaliteet ja turvalisus.

Eespool nimetatud eesmärkide saavutamiseks ja kinnitamiseks kasutatavad õppemeetodid ja -vahendid hõlmavad klassikalisi loenguid, seminare, rahvusvahelist kirjanduse analüüsi, soovitusliku kirjanduse uuringut ning labori- ja praktilist tegevust, millele järgneb andmete analüüs. Lõppeksamid iga kursuse lõpus korraldatakse, et hinnata kursuste programmi teemade teadmisi ja arusaamist. Täiendavaid hindamismeetodeid, nagu suulised ja kirjalikud eksamid ja vahearuande hindamine, võib kavandada konkreetsete teemade puhul

Loomade toitumise ja söödaohutuse õppekava õppeprogramm võimaldab loomakasvatuse kraadiõppes arendada interdistsiplinaarseid oskusi, mis peavad töötama söödatootmisahela erinevate professionaalsete näitajatega. Eelkõige hõlmavad loomasöötade ja söödaohutuse õppekava õppekavas väljatöötatavad oskused järgmist:

  • individuaalse ja grupitöö korraldamine loomasööda ja toitumise kontekstis
  • õigusnormide tõlgendamine nii sööda tootmisel kui ka poliitilisel tasandil
  • kvaliteedikontrolli kavade haldamine sööda tootmisrajatised
  • tehniliste esitluste väljatöötamine

Teadmiste ja arusaamise oskusi arendatakse praktiliste tegevuste kaudu klasside, laborite ja sööda tootmisüksustes, juhtumiuuringutel, praktikal söödatootmisrajatistes ja söödatootjate spetsialistidega. Lisaks sellele suunavad konkreetsed kursused õpilastele uuendusliku professionaalse tarkvara kasutamist. Lõpetuseks, oluline õppetöö hõlmab andmete haldamist ja tõlgendamist lõputöö arendamiseks ja lõpphindamiseks.

Teadmiste rakendamist puudutavate oskuste hindamine toimub ka lõpueksamite ajal, praktiliste õppetundide, juhtumiuuringute ja praktikaraportite, individuaalse või grupiprojekti arendamise ja õpingute lõppõppe ettevalmistamisel õppejõudude järelevalve all.

Lõplik õppetapp hõlmab vabatahtlikke kursusi, praktikaperioodi ja lõpliku uurimistöö väljatöötamist.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all discipline ... Loe edasi

The University of Turin is today one of the largest Italian Universities, open to international research and training. It carries out scientific research and organizes courses in almost all disciplines. It is an integral part of the community, acting for reviving urban and suburban areas, promoting cultural interaction, social integration and development, encouraging dialogue and insight into current realities. Näita vähem