Kes peaks osalema

See magistrikraad on mõeldud inseneriõppe lõpetanutele, samuti inseneridele või kõrgematele inseneridele masinaehituse, tööstuse inseneri, autotööstuse inseneriteaduse vallas või muudes tööstusalaga seotud kraadides, kes soovivad spetsialiseeruda autotööstuspiirkond.

Sa õpid ...

See kapten õpetab teid autoinsenerina, kes juhib nii tootmiskeskkonna juhtimist ja määratlemist kui ka sõidukite ja komponentide projekteerimist ja tootmist. Seega omandate põhjalikud teadmised erinevates valdkondades, nagu näiteks:

 • Täiustatud juhtimis- ja tootmissüsteemid (tõhususe suurendamine)
 • Uued materjalid ja protsessid (sõiduki valgustus, tarbimise vähendamine, suurem ohutus ja mugavus)
 • Sõidukites kasutatavad ja tulevased tehnoloogiad (uued tõukejõusüsteemid, koostalitlusvõime, heitkoguste vähendamine)
 • Sõidukite ja nende osade kavandamiseks, arvutamiseks ja tootmiseks kasutatavad numbrilised simulatsioonivahendid.

Koolituse multidistsiplinaarne ja integreeritud olemus võimaldab teil mitte ainult osaleda projektide väljatöötamisel, vaid ka suunata neid.

Seepärast on see nõudlik ja tipptasemel programm, mis annab suurepärase võimaluse neile, kes soovivad autosektoris professionaalselt arendada.

Kahekordne koolitus

Seda koolitust õpetatakse kahes vormis ja see on uuenduslik ja ainulaadne tulevikuplaan. Kahepoolne moodus hõlmab oskuste arendamist ja omandamist nii ülikoolis kui ka ettevõttes.

Lisaks ülikooli tööle ja klassidele on esimesel moodulil ees autotööstuse ettevõtete välja pakutud tõelised väljakutsed, kes töötavad AIC-lt ise, autotööstuse väärtuse loomise ainulaadne keskus, mis põhineb avatud innovatsioonikontseptsioonil . Kolmandas moodulis asuvad magistriõppe üliõpilased täiskohaga riigis viibimise arendamiseks sektori ettevõtetele või tehnoloogiakeskustele.

Ühine koolitus koos:

logo AIC

Tööstuse nõudlus

Hispaania on 2. Euroopa sõidukite tootja ja 8. maailmas. Baski riigis on 300 ettevõtet, kes müüvad rohkem kui 16 miljardit eurot ja töötavad üle 75 000 inimese kogu maailmas. Need ülemaailmsed näitajad tähendavad, et peaaegu 50% autoosade sektori kogukäibest riigis toimub Baski riigis, kus töötab 38 000 inimest.

Autokomponent Baskimaa sektor on üks kõige konkurentsivõimelisemaid ja innovaatilisemaid juhte maailmas, kus baski firmad nagu GESTAMP või CIE AUTOMOTIVE on üks peamisi assembreerijaid nagu TOYOTA, RENAULT, BMW, GRUPO PSA, jne

Sel põhjusel on Deusto Ülikool koos AIC-Automotive Intelligence Centreiga välja töötanud selle magistri kraadi. Selle sektori erakordse keerukuse ja suure konkurentsivõime tõttu koos tehnoloogiliste muutuste kõrge tasemega on vaja spetsialiste, kellel on multidistsiplinaarne ja kõrgel tasemel väljaõpe tehniliste teadmistega, aga ka globaliseerunud turu projektijuhtimine.

Seepärast on see nõudlik ja tipptasemel programm, mis pakub suurepäraseid võimalusi neile, kes soovivad areneda professionaalselt atraktiivses autotööstuses.

eesmärgid

See meister moodustab autotööstuses spetsialiste, kellel on põhjalikud teadmised järgmistes valdkondades:

 • Advanced Management Automotive
 • Automotive Technologies
 • Materjali ümberkujundamise täiustatud protsessid
 • Täiustatud tootmine
 • Sõiduki dünaamika
 • Disain, arvutus ja automatiseeritud tootmine

karjäärivõimalused

Autotööstuse spetsialistid

Autokomponent Baskimaa sektor on üks kõige konkurentsivõimelisemaid ja innovaatilisemaid juhte maailmas, kus baski firmad nagu GESTAMP või CIE AUTOMOTIVE on üks peamisi assembreerijaid nagu TOYOTA, RENAULT, BMW, GRUPO PSA, jne

Komponentide tootjad (TIER) ja sõidukite valmistajad (OEM-d) otsivad oma toodete kvaliteedi pidevat parandamist samal ajal, kui maksimeeritakse tootmisprotsesside efektiivsust.

Selle nõudluse katmiseks esitatakse autotööstuse disaini ja tootmise magistriõpe (MUDFA), mille eesmärk on koolitada mootorsõidukite spetsialiste, kellel on põhjalikud teadmised kõnealusest sektorist. See kapten lahendab selle kompleksse stsenaariumi, moodustades suurepäraseid asjatundjaid ja põhjalikke teadmisi autotööstuse reaalsusest, mis saavutatakse tänu koolituse kahekordsele olemusele.

 • Suurendab koolilõpetajate tööalast konkurentsivõimet, lõpetades nende koolituse mõnede uuringutega, mis on loodud ja suunatud professionaalide koolitamisele ACICAE (automotive cluster) kuuluvate ettevõtete määratletud vajaduste järgi.
 • Trajektooriga kaasnevad kõrged tööalase konkurentsivõimega kursused autotööstuse spetsialiseerumissuutlikkuse lõpetanutele: 90% tööalast konkurentsivõimet.

Uued väljakutsed selles sektoris

Järgnevatel aastatel tuleb silmitsi seista peamiste väljakutsetega, mida mootorsõidukitööstuse ettevõtted peavad silmitsi seisma:

 • Sõiduki elektrifitseerimine, see tähendab arukamad sõidukid, sõltumata nende poolt kasutatavast mootoritüübist, isegi teatud juhtudel sõiduki juhtimine.
 • Tõhususe parandamine nii väärtusahela pikkustes tehastes kui ka sõiduki käitumises. See toob kaasa sõidukis kasutatavate täiustatud materjalide, nagu süsinikkiud, eriterased, biomaterjalid jms kasutamine ning protsesside kohandamine tehastes, et neid materjale massitootmise baasil kasutada.

Nende väljakutsete jaoks on vaja spetsialiseeritud inimesi sellistes valdkondades nagu projekteerimine, katsetamine ja tootmine, et paremini mõista protsessi käigus kasutatud materjalide käitumist ja autot ning nende uute materjalide ja "traditsiooniliste" omavahelisi suhteid. neid kasutatakse ikka veel autos (see tähendab ühendamise tehnikaid, elektromagnetilisi häireid jne).

Programmi õpetamise keel:
 • Hispaania

Vaata veel 4 kursust University of Deustois »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,798 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date