Programm tulevaste juhtide ja teadlaste koolitamiseks majanduses ja juhtimises kõrgetasemelisele kogemusele rakendatud majanduse, juhtimise, käitumisvahendite ja digitaalsete tehnoloogiate ristumises.

Kõrgelt spetsialiseerunud ja interdistsiplinaarne magistriõppekava, mis on täielikult seotud UBFC-s väljatöötatud käitumusliku majanduse rakendusuuringutega.

 • Arendada oskusi, et hinnata uurimistulemusi ja siduda neid praktiliste rakenduste ja lahendustega.
 • Oskab tuvastada ja mobiliseerida asjakohased vahendid organisatsioonilises ja / või operatiivses kontekstis.
 • Oskab tuvastada ja mõista vajalikke andmeid ja lähenemisviise, mis on vajalikud probleemi käitumuslike lahenduste avastamiseks ja toetamiseks.

Programmi kirjeldus

BDEEM magistriõppekava on järjestikune nelja semestri rahvusvaheline erialane magistrikraad, mida õpetatakse inglise keeles.

See pakub õpilastele Prantsusmaal ainulaadset ja tulevikku suunatud programmistruktuuri, millel on konkreetne käitumis- ja digitaalne suund.

Seda meistrit õpetavad teadlased ja teadlased, kes õpetavad mooduleid, mis on täielikult seotud nende endi teadusuuringutega selles valdkonnas: kõik käitumusliku majanduse, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) ja infosüsteemide (IS) teadlased ning Bourgogne'i ülikooli juhtimine. -Franche-Comté (UBFC). Praegu töötavad nad CRESE uurimisosakonnas Franche-Comté (UFC) ja CREGO uurimisosakonna ning IAE (äriosakond) juures Burgundia ülikoolis (UB).

Magister teeb koostööd ettevõtte partneritega, rakendades juhtimises käitumuslikke ja digitaalseid vahendeid. Samuti pakub see üliõpilastele võimaluse saada semestrit välisriikide ülikoolidega.

Õppekava

1. ja 2. semester (Franche-Comté ülikoolis, Besançonis) integreerivad majanduse, konkurentsipoliitika, avaliku korra ja tööstusorganisatsiooni põhielemendid, keskendudes käitumisökonoomika panusele. Need hõlmavad uuringuid:

 • Statistika ja andmete analüüs
 • Avalik kord
 • Majandus ja rahandus
 • Mänguteooria

3. ja 4. semestris (IAE Dijonis) integreeritakse peamised juhtimisvahendid ja -teooriad, pöörates erilist tähelepanu tarbija psühholoogiale ja ärianalüüsile, võttes arvesse käitumise mõju otsuste tegemisel.

2. ja 4. semestril peavad üliõpilased osalema praktikal ja kirjutama oma magistritöö (kirjutanud teadlase järelevalve all) asjakohase teema kohta ühes osalevas uurimisosakonnas.

Kõik kursuste vormid on väga interaktiivsed ja viiakse osaliselt läbi niinimetatud «projektikursustel» koostöös ettevõtetega.

Mõned kursused viiakse läbi peamiselt meeskonna teadlaste eksperimentaalsete majandusmängude ja infrastruktuuride abil.

Pedagoogiline lähenemine rõhutab sidemeid ärimaailmaga (spetsialistide õpetatavad kursused, kohustuslikud töökohad, konsultatsiooniprojektid jne).

112904_Curriculum.jpg

Tulevased karjäärivõimalused

BDEEM Master pakub oma lõpetajatele erinevaid karjäärivõimalusi juhtimises, samuti kõigis tööstusharudes, mis kasutavad laialdaselt digitaaltehnoloogiaid ja vajavad käitumisvahendeid, aga ka akadeemilistes ringkondades.

See võimaldab üliõpilastel saada praktikakohast toetust, mentorlusprogrammi ja paljusid teenuseid.

Lõpetajad tegutsevad sellistes töökohtades nagu globaalsed strateegid, nõustamisfirmade analüütikud, turundusteenuste juhid, juhtimiskonsultandid, valitsusametnikud, pankade ja finantsorganisatsioonide majandusteadlased, inimressursside juhid jne. majandusteaduses või rakenduslikus majanduses ja juhtimises.

Riiki sisenemise nõuded

Peamine eesmärk on meelitada ligi andekaid ja ambitsioonikaid Prantsuse üliõpilasi UBFC-st, samuti üliõpilasi üle kogu maailma, kellel on teaduse, äri, sotsiaalteaduste, majanduse, rahanduse, poliitikateaduste, psühholoogia, sotsioloogia, neuroteaduse, arvutiteaduse taust või muud integreeritud programmid. Magister saab rahvusvahelisi lepinguid UFC ja UB-IAE välisülikoolidega.

Taotlejatel peab olema bakalaureuse kraad või litsents (180 EAP) loodusteaduste (matemaatika, informaatika, tehnika, statistika ja andmete analüüs jne), majanduse ja juhtimise või muude humanitaarteaduste alal.

Rakenduse failis peab olema:

 • Üksikasjalik CV.
 • Erinevate kursuste individuaalsete hinnetega diplomid.
 • Kaaskiri ja soovituslik kiri.

Kandidaatidel, kellele inglise keel ei ole nende emakeel, peab olema hea kirjalik ja suuline inglise keel (kursused ja eksamid on inglise keeles).

Selline dokument ei ole vajalik kandidaatide jaoks, kellele inglise keel on nende emakeel või kes on oma bakalaureusekraadi jooksul valideerinud vähemalt ühe semestri inglise keeles. Mõlemal juhul peavad kandidaadid seda siiski oma taotlusfailis mainima.

Kandidaatidel peaks eelistatavalt olema ka prantsuse keele põhitase.

Valimisel võetakse arvesse mitmeid kriteeriume:

 • Diplomid, hinded.
 • Tugev huvi sektori vastu lisab teie failile väärtust. Seda huvi võib näidata kogemused selles valdkonnas (praktika, projekt ja kogemused) ja / või kaaskirjas selgitada. See on veelgi olulisem, kui plaanite oma õpingud tagasi võtta või oma õppesuunda muuta.
 • Professionaalne projekt.

Neid võib kutsuda intervjuu Magistriõpe juhtidega.

Taotlemise kord

Kõigile kandidaatidele

kohaldatakse e-kandidaadi kaudu

 • Avamise kuupäev: 14. veebruar 2019
 • Tähtaeg: 21. juuni 2019

Oluline: Kandidaadid, kellel on väljaspool Euroopa Liitu, Euroopa Majanduspiirkonda ja Šveitsi Konföderatsiooni kuuluvate riikide kodakondsus ja kes elavad ühes järgmistest riikidest Campus France'i bürooga:

Alžeeria, Argentina, Benin, Brasiilia, Burkina Faso, Burundi, Kamerun, Tšiili, Hiina, Colombia, Komoorid, Kongo Demokraatlik Vabariik, Djibouti, Egiptus, Gabon, India, Indoneesia, Iraan, Côte d'Ivoire, Jaapan, Kuveit, Liibanon, Madagaskar, Mali, Mauritaania, Mauritius, Mehhiko, Maroko, Peruu, Kongo Vabariik, Guinea Vabariik (Guinea-Conakry), Venemaa, Senegal, Singapur, Lõuna-Korea, Süüria, Taiwan, Togo, Tuneesia, Türgi, USA, Vietnam .

Kui saate ametliku teate vastuvõtmise kohta, peate looma oma elukohariigi Campus France'i veebisaidil konto ja täitma oma failid vahekaardilt «Je suis accepté» või «Olen vastu võetud» ja taotlen viisat.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 14 kursust University Bourgogne Franche-Comté (UBFC)is »

Viimati uuendatud August 25, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
243 EUR
243 eurot õppemaksu eest ja 91 € õpilaste elu eest
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
End Date
Juuni 30, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Juuni 30, 2021