Keskkonna Ja Tervise Biotehnoloogia Magister

University of Oviedo

Programmi kirjeldus

Loe ametlikku kirjeldust

Keskkonna Ja Tervise Biotehnoloogia Magister

University of Oviedo

Biotehnoloogia magistriõpe Keskkond ja tervis

Biotehnoloogia keskkond ja tervis on multidistsiplinaarne ettepanek, mille eesmärk on laiendada teadmisi keskkonna ja tervisega seotud biotehnoloogilistes rakendustes. Eelkõige keskendub MBEH keskkonnamuutuste mõju uurimisele tervisele, mis on võimas alusdinõue uuenenud teemal, mida nimetatakse keskkonna terviseks.

Õppekava eesmärk on anda õpilastele põhjalikud teadmised biotehnoloogia põhialuste teaduslikest ja tehnilistest põhimõtetest, mida kasutatakse keskkonna ja tervisega seotud keemiliste ja bioloogiliste ohtude analüüsimisel. Kaptenite tuumiku moodustavad riskide varajane avastamine, ennetamine ja hindamine koos kaasaegsete biotehnoloogiliste meetodite kasutamisega keskkonna ja tervise säilitamiseks.

Kursus hõlmab ka biotehnoloogia juhtimist ja turustamist, intellektuaal- ja tööstusomandit, keskkonnaalaseid seadusi ning biotehnoloogiliste tegevustega seotud erialaseid oskusi ja eetikapõhimõtteid.

Kursus toimub peamiselt inglise keeles mõne Hispaania vastava osaga. Täielik magistriõppekava on korraldatud kahe aasta jooksul neile üliõpilastele, kes on huvitatud doktorikraadi omandamisest ja neile, kes soovivad järgida professionaalset karjääri biotehnoloogilise profiiliga.

TULEVASED ÜLIÕPILASED

Lõpetanud biotehnoloogia või sellega seotud valdkondades nagu bioloogia, keemia, keemiatehnoloogia, farmaatsia ja meditsiin, kes soovivad omandada koolituse biotehnoloogia valdkonna spetsialistidena või kes on huvitatud doktoriõppe hariduse jätkamisest esimesel aastal on viimasel juhul Hispaania "licenciados" jaoks piisav).

Spetsialistid erinevatest valdkondadest, kes soovivad laiendada oma teadmisi keskkonna ja tervisega seotud biotehnoloogiliste rakenduste kohta.

Kirjeldus

Biotehnoloogia keskkonnas ja tervises magistriprogrammil (MBEH) on kombineeritud uurimistöö ja / või professionaalne iseloom. MBEH peamine omadus on sünergia tugevdamine traditsiooniliselt eraldiseisvate valdkondade vahel:

 1. Eksperimentaalsete, rakenduslike ja sotsiaalteaduste vahel, tänu oma väljendatud interdistsiplinaarsele iseloomule.
 2. Erineva taustaga õpilased, Asturias, ülejäänud Hispaania ja välismaal, ka tänu kahekordsele pealkirjale ja laiale rahvusvahelisele koostööle.
 3. Ülikooli, eraettevõtete ja ühiskonna vahel on tänu erasektoris tegutsevatele ettevõtetele moodustatud Principado de Asturias asuva Euroopa ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse (CEEI) väärtuslik osalemine laiaulatusliku ja tunnustatud kogemusega biotehnoloogia ettevõtted ja arvukad ettevõtted, kus õpilased saavad teostada töö / projektipaigutusi.

MBEH on multidistsiplinaarne ettepanek, mille eesmärk on laiendada teadmisi keskkonna ja tervisega seotud biotehnoloogiliste rakenduste kohta. Erilist rõhku pannakse uuringule, kuidas muutused keskkonnas võivad mõjutada tervist, mis on võimas hiljuti tekkinud alaeesmärk, mida tuntakse kui keskkonna tervist. Jättes kõrvale teaduslikud alused ja selles valdkonnas pakutavad uurimis- ja arendustegevuse võimalused, on meistrid orienteeritud õpilaste professionaalsemaks muutmisele, arvestades praktilisi aspekte, nagu varajane avastamine, mürgiste riskide hindamine ja biotehnoloogiliste rakenduste kasutamine käsitletakse eelistatavalt keskkonna ja tervise kaitset. Täpsemalt, teisel aastal pööratakse erilist tähelepanu biotehnoloogia ettevõtete loomisele ja juhtimisele, õiguslikele aspektidele ja intellektuaalsele omandile jne biotehnoloogia ja keskkonna valdkonnas, et aidata kaasa üliõpilaste ettevõtluse ja eneseteostuse suurendamisele - töövõimalused.

BEH Master on suunatud üliõpilastele, kes on lõpetanud biotehnoloogia kraadi, samuti lõpetajate ja spetsialistide seotud valdkondades, nagu bioloogia, keemia, keemiatehnoloogia, farmaatsia, meditsiin. Kõigi kahe subjekti, so tervis ja keskkond, koos sotsiaalse tundlikkusega, mida nad äratatakse, praktiline huvi on hästi teada, kuid selles meisteres püüame mõlemaid aspekte uurida samaaegselt nii, nagu neil on ühised ja kuidas üks mõjutab teist.

OODATUD GRADUATE PROFILE

See meister püüab oma edukatele kandidaatidele anda järgmisi tunnuseid:

 • Profiil: teadustöötaja, professionaalne või ettevõtja, sõltuvalt ettevõttest valitud vormistatud marsruudi järgi.
 • Võime areneda rahvusvahelises töökeskkonnas
 • Teadusliku / tehnilise sekkumise spetsialiseerumine keskkonna ja tervisega seotud teemadel
 • Multidistsiplinaarsed teadmised biotehnoloogiliste rakenduste kohta keskkonna- ja sanitaarvaldkonnas
 • Võimekus aruteluks teaduslikus, tehnilises, institutsioonilises, kaubanduslikus ja tööstuslikus keskkonnas
 • Multikultuurilisus ja keeled
 • Võime algatada ja teha otsuseid

Sellest tulenevalt on lõpetajatel võimalik teha järgmisi ülesandeid:

 • Keskkonnakonsultant ja riskide hindamine.
 • Biotehnoloogiliste lahenduste väljatöötamine ja optimeerimine.
 • Multidistsiplinaarsete projektide ja meeskondade suund.
 • Biotehnoloogia ettevõtete loomine ja juhtimine.
 • Õppetöö ja teadustöö biotehnoloogias, keskkonnas ja biomeditsiinis.

MBEH omadused

Multidistsiplinaarne õppimine: laias valikus nii ülikooli kui ka erasektori spetsialistide õppejõud.

Rahvusvahelistumine:

Kahe magistri pealkiri Pau ja des Pays de l'Adour'ist (Prantsusmaa) ja Universidad de Oviedo üliõpilastele, kes õpivad ühes õppeaastal mõlemas institutsioonis. Stipendiumid on saadaval.

Kahekordse magistri pealkiri antakse Tecnológico de Monterrey (Mehhiko) ja Universidad de Oviedo üliõpilastele, kes õpivad kaks semestrit (esimene ja neljas päritoluriigi ülikoolis ning teine ​​ja kolmas partner ülikoolist) mõlemas osalevas asutuses.

Kahekordse magistri pealkiri antakse ülikooli üliõpilastele Università di Bologna (Itaalia) ja Universidad de Oviedo üliõpilastest, kes õpivad igal õppeaastal mõlemas institutsioonis.

Kahekordne meistriklass antakse üliõpilastele Universidad de Oviedos, kes õpivad teises õppeaastal Cranfieldi ülikoolis (Suurbritannias).

 • Kakskeelne õpe hispaania keeles (30%) ja inglise keeles (70%).
 • Välisülikoolide ja uurimiskeskuste õppejõud (6 riiki ja kaks kontinenti).
 • Erinevates välismaal asuvates ülikoolides kokkulepped praktika kohta.

Teadus- ja erialane ettevalmistus

 • Hea teadmine biotehnoloogia teaduslikest ja tehnilistest põhimõtetest.
 • Praktilisi suuniseid koolitatakse riskide hindamisel, keskkonnakaitses ja tervises.
 • Praktilised ja magistriprojektid avalikes ja erasektorites.

Ettevõtluse ja füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsemise edendamine

Intellektuaalomandi vormi moodul, õiguslikud aspektid ning bio-ettevõtete loomine ja juhtimine (Koostöös Principado de Asturias'e Centro Europeo de Empresas e Innovación-CEEI-ga).

Oviedos elamine

Oviedo on Astuuria vürstiriik (Põhja-Hispaania). Vanalinnas on küllalt päris plaadid ja kitsad tänavad, millel on rikkalik kultuuriline ja kunstiline pärand. Linn on väga puhas (hääletatud Hispaania üheks kõige puhtaima linnana juba mitu aastat), turvaline ja kõik on jalakäijatele ligipääsetavad.

Hispaania põhjarannikul paiknev Astuuria on üks neist hämmastavatest kohtadest, mis sageli jäävad tähelepanuta lõunapoolsematele ja soojematele sihtkohtadele, kuid on külastajatele nii palju pakkuda.

Oviedos olles on teil vaid 25-minutilise autosõidu kaugusel Gijonist rannikul ja palju kalurikülastusi suurepäraste mereandide jaoks. Võite suusatada hommikul ja olla rannas pärastlõunal. See on matkade paradiis, mitu mägistutradasid ja nii edasi.

Mõned rahvusvahelised reisijate ja üliõpilaste kommentaarid aitavad teil oma arvamust meie kohta korvata.

Oviedos viibimise ajal võite olla huvitatud Hispaania teadmiste omandamisest või parandamisest. La Casa de la Lenguas pakub teile võimaluse seda teha.

Samuti võime aidata teil leida sobivaid majutusvõimalusi ja üldjoontes meiega koos oma plaani planeerida.

See kool pakub järgmisi programme:
 • Hispaania
 • Inglise


Viimati uuendatud February 18, 2018
Kestvus ja hind
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Alguskuupäev
Sept. 2018
Duration
Kestvus
2 aastat
Täisajaga õpe
Locations
Hispaania - Oviedo
Alguskuupäev: Sept. 2018
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Dates
Sept. 2018
Hispaania - Oviedo
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust