Umbes

Juhtimise ja muutuste juhtimise programm on reisija juhend frontrunners (muutma agendid ja muuta meeskonnad) organisatsioonides. Selles erialal omandate tõenduspõhiseid teadmisi (kavandatud) strateegiliste sekkumiste keerukusest mitmes perspektiivis ja mitmesugustes olukordades, sealhulgas eraettevõtted, avalikud organisatsioonid ja suured institutsioonid.

Kõik kursused, mida pakutakse Leadership and Change Management spetsialiseerumise õpetatakse nii makro (nt organisatsiooniline / institutsiooniline) ja mikro (nt individuaalne, käitumuslik) perspektiivid teemal. Samal ajal saate teada muutuste rakendamise keerukusest kohapeal, kus plaanid ja tavapärased töökordad annavad tavaliselt vähe abi ja juhid tõusevad igal ajal. Õppides projektijuhtimist, retoorikat ja poliitilisi oskusi ning - kõigepealt - kõige vähem - tehes oma isikliku loo, kasvu ja nägemuse (nagu peegeldava praktikuna) rahulikuks tundmaõppimine, võiksite õppida sellest esirinnast (ja seega " liider ").

Olete õiges programmis, kui olete huvitatud sellistest küsimustest nagu: Kuidas saaksin organisatsioone tervislikumaks ja edukamaks, tuginedes tõenduspõhistele tavadele? Mis on antud kontekstis parim sekkumine? Kuidas hallata vastuoluliste huvidega sidusrühmi? Kuidas peaksid juhid kõige paremini "pigi" planeerima muudatusi, et saada teistelt sisseoste? Kuidas peaks muutuste juht muutma vastupanu? Kas on olemas võimalus liidrile improviseerida ja õppida muutustekogemusest ja endiselt "juhtima"? Kas on olemas viis ühendada oma lugu õppimisest ja isiklikust kasvust koos organisatsioonilise õppimise ja visionäärse juhtkonnaga?

Kes peaks meiega ühinema?

Kui olete algne ja multidistsiplinaarne mõtleja, kui teil on eesmärk muuta maailma paremaks ja saada "Jah, me saame" mentaliteedi, siis see spetsialiseerumine tehakse just teie jaoks. Me tervitame rahvusvahelisel tasemel õppijaid. Eelnev haridus ei piirdu ainult äriprogrammidega. Üldiselt on see programm enamasti sobiv, kui olete omandanud bakalaureusekraadi rahvusvahelises ärijuhtimises, psühholoogias, sotsioloogias, majanduses ja muudes valdkondades.

Programmi ülevaade

Kas arenenud ja originaalse akadeemilise ja teadustöö oskused aitavad kaasa teadmiste kogumile

Kogu programmi jooksul õpid vaatama ja analüüsima kriitiliselt praegust akadeemilist arutelu juhtpositsiooni ja organisatsiooniliste muutuste kohta erinevatest perspektiividest. Koos teadusuuringute metoodika kursustega (mis keskenduvad nii kvantitatiivsele kui ka kvalitatiivsele lähenemisele), on teil hästi varustatud, et teha oma esialgne panus ja luua oma magistritöös teadmised, mis pole mitte ainult rangelt läbi viidud, vaid ka originaalsed, huvitavad ja olulised ühiskonna seisukohast vaade

Olge põhjalikult kursis asjakohase teooria ja meetoditega

Pärast kahe järjestikuse põhisuuniste "Organisatsiooniliste muutuste perspektiivid" ja "Sekkumise ja projektijuhtimine" abil saate valida kaks aktuaalset moodulit, millest igaüks läheb põhjalikumalt juhtivate organisatsiooniliste muudatuste konkreetse aspekti uurimisse. Oma teadmiste süvendamiseks võite lisaks valida mitmest valikaistast, millest igaüks tugineb tugevalt teie suutlikkusele reageerida strateegilistele ja organisatsioonilistele väljakutsetele. Et laiendada oma horisondi kui strateegia ja organisatsiooni tuum, võite valida ka teiste ärijuhtimise erialade valikained. Mitmed interdistsiplinaarsed valikained pakuvad täiendavat võimalust süvendada oma teadmisi päevakajalisest teemast ettevõtluses ja juhtimises, mis jäävad väljapoole Leadership and Change Management spetsialiseerumise piire.

Olge akadeemiline lähenemine keerukate [äri / majandus] probleemide lahendamisele

Juhtimise ja muutuste juhtimise eriala kursused otsivad järjepidevalt teaduse ja praktika vahelisi sidemeid kohapealsete külastuste, külalisteloengute ja ülesannete kaudu. Näiteks keskendume juhtumite teoreetilisele ja süstemaatilisele analüüsile praktikaküsimuste lahendamise alusena. Lõpuks, praktiliste teadmiste ja oskuste loomiseks on võimalik teha praktikat, omandades sellega väärtuslikke oskusi.

Kas professionaalsed sotsiaalsed oskused suhtlevad teiste spetsialistidega?

Meie kursused on keskendunud oma kommunikatiivsete oskuste (nt veenvate oskuste) edendamisele, suutlikkusele oma argumente rääkida ja kaitsta ning jagada oma lugu huvigruppide ees, kellel on erinevad huvid (poliitilised oskused). Me keskendume eelkõige sotsiaalsetele oskustele (näiteks konteksti mõistmine, reageerimine järgijate vajadustele), retoorilised oskused (näiteks efektiivne raamistik) ja poliitilised oskused (näiteks sidusrühmade juhtimine) ja projektijuhtimise oskused (näiteks vooder eesmärkide saavutamiseks organisatsiooni või meeskonna ülesehitamine). Seda praktiseeritakse klassis ja simulatsioonides (näiteks tõsine mäng).

Pöörake horisondi väljapoole professionaalset valdkonda

Me panime suurt rõhku teie võimele mõelda ja tegutseda kriitiliselt ja olla refleksiivne. See tähendab, et mitte võtta asju iseenesestmõistetavaks, vaid neil on võimalus neid vaidlustada, eelkõige äritegevuse üha enam vaidlustatud mõju sidusrühmadele, samuti sotsiaalsed ja keskkonnatingimused. Teie väitekirjades soovitatakse teil valida teemasid, mis käsitlevad äri ja ühiskonna vastastikust mõju.

Kas ise peegeldavad spetsialistid

Koos SBE karjäärinõuetega pakub juhtimis- ja muutuste juhtimise programm teile spetsiaalseid töökojusi, et pakkuda teile kõige paremini ettevalmistusi sisenemiseks tööturule. Teil on raske mõelda kriitiliselt sellele, kes te olete ja mida soovite saavutada (isiklik nägemus ühiskonnast ja ettevõtlusest). Me kutsume õpilasi üles kujundama isiklikku visiooni ja tegutsema vastutustundlikult kindlalt eetilistel alustel. Seda testitakse nägemissportfellis, mille abil saate töötada kogu kogu aasta jooksul. Osa sellest visiooni portfellist on kahe minuti pikkune personaalne videokõne (vajalik osa oma magistritööst), mida saab kasutada ka isikliku töökoha identiteedi edastamiseks tulevastele tööandjatele.

Karjääri väljavaated

  • Soovitud töö (kaugele tulevik)

Sõltuvalt sellest, kuidas te otsustate oma karjääri kujundada, võib see programm lõppkokkuvõttes juhatuse tegevdirektoriks olla õppe-, ümberkorraldamis-, inimressursside või (keskkooli- või hiline karjäärietappide) peaspetsialist.

  • Tegelik paigutus (lähitulevikus)

Programm on teie karjääri algus nii juhtide kui ka organisatsiooniliste muudatuste spetsialist, kes võib kuni kümme aastat pärast lõpetamist avada uksi teile projektijuhina, konsultandina või organisatsiooni ümberkujundamise või muutmise spetsialistiga juhtimine või üldjuhtimine era-, avalikus või suuremahulises institutsioonis.

Miks VU Amsterdam ?

  • Akadeemiline

Juhtimis- ja muutuste juhtimise spetsialiseerumisel omandate tõestatud teadmisi (planeeritud) strateegiliste sekkumiste keerukusest mitmes perspektiivis, sealhulgas politoloogia, sotsioloogia ja psühholoogia. Teoreetiliselt usume teooria väärtuses erinevatelt erialadel, kuna see teenib teie võimekust helikopterivaade vastu võtta ja tugevdab nende analüütilist suutlikkust näha, mis on muutuste puhul oluline. Teooria ja tõendid annavad teile ka teada juhtkonna otsuste võimalikest tagajärgedest, mis määratlevad meie tuleviku töökohad.

  • Professionaalne

Professionaal on keegi, kes suudab rakendada erialaseid teadmisi reaalsetes olukordades. Juhtimise ja muutuste juhtimise eriala loob teie eriteadmised muutmise protsesside kavandamise, rakendamise ja juhtimise kohta. Kuid liiga sageli on muutuste teooriad puutumata raskustega, mis muudavad muutusi kohapeal. Meie nägemus on arendada õpilasi, kes ei muutu mitte ainult efektiivseteks muutmise agentideks, vaid ka peegeldavateks praktikuteks, kes on kallid esitama suuremaid küsimusi, mis ületavad igapäevaseid kitsikusi ja haldust. Näiteks me kutsume teid kui tulevase juhina välja selgitama kaugemale lihtsalt muutuste programmide tõhususe eesmärgist ning arendama rikkalikumaid nägemusi, mis kaitsevad nii organisatsiooni terviklikkust kui ka konkurentsivõimelisust.

  • Kodanik

Me rõhutame mitte ainult tõhusa juhtimise väärtust ja muudatuste rakendamist, vaid ka rõhutavad vastutustundliku ja moraalse juhtimise väärtust erinevate sotsiaalsete probleemide suhtes, millega organisatsioon võib kokku puutuda. Näiteks rõhutame juhtnööride ja organisatsiooniliste muutuste lõkse ja "tumedaid külgi". Meie õpetus on läbimõeldud põhiväärtustega, mis on kuulajatele reageerivad, vastutustundlikud, avatud ja isiklikult nii õpetaja kui ka praktiseerijaga. Arvestades meie rõhuasetust eneseteadlikkusele, isiklikule kasvule ja visioonile, rõhutame teie visiooni sotsiaalprobleemidest ja isiklikust arengust.

Miks sina?

Juhtimise ja muutuste juhtimise eriala üliõpilased on originaalsed ja multidistsiplinaarsed mõtlejad ning on pärit väga erinevast taustast, mis ei pruugi piirduda ainult äriõppes ja majanduses. Kuna meie eesmärk on juurutada interdistsiplinaarset mõtteviisi juhtpositsioonil ja muutuste juhtimisel, on psühholoogia, sotsioloogia ja humanitaarteaduste bakalaureuse programmide õpilased väga kasulikud, et süvendada oma teadmisi meie ainevaldkonnas, arvestades nende võimet ja valmisolekut piisavalt tundma õppida teadmisi makroorganisatsiooni (nt institutsionaalse) ja mikrokäitumise (organisatsioonilise käitumise) teooriate kohta.

Väljakutse eristada

Juhtimise ja muutuste juhtimise spetsialiseerumine pakub suurepärasetele ja ambitsioonikatele õpilastele mitmeid võimalusi eristada ennast täiendavate kursuste ja osalemiseks kohandatud tegevuses. Pakume väljapaistvat VU heategevusprogrammi, mis sisaldab väikeste klasside keskkonnasõbralikke kursuseid ning pakub erilisi võimalusi ettevõtte kogu programmiga kohtumiseks.

Ühendus

Juhtimise ja muutuste juhtimise erialal on palju sotsiaalseid ja ametialaseid tegevusi, millest saate osaleda. Meie eesmärk on kujundada tugev kogukond, mis aitab teil nii õpingute ajal kui ka pärast seda. Kutsetegevuse alustamisel alustame igal akadeemilisel aastal ametliku sissejuhatusega, mille käigus saate kohtuda oma kaasõpilastega ja tutvustatakse õppejõududele, kellega te töötate programmi ajal. Lisaks korraldame aasta alguses vilistlaste ürituse (välja arvatud käesoleval aastal, kuna see on meie esimene aasta), mille jooksul (VU) ärijuhtimise programmi (vene) hiljuti vilistlased ühinevad teiega, et arutleda oma kogemuste üle õpingute ajal ja nende esimeste töökohtade leidmisel.

Aasta jooksul korraldame sarnaseid kohtumisi, näiteks koostöös karjääriteenustega (nt CV-koolitus, ettevõtete visiidid). Meie eesmärgiks on toetada teid nii palju kui võimalik tööturule ülemineku ettevalmistamisel. Programm sisaldab ka teisi tegevusi meie kogukonna osana, nagu LinkedIn grupp, millel on vilistlased ja praegused üliõpilased, meie üliõpilasorganisatsioon Aureus, mis korraldab mitmeid huvitavaid koosolekuid ja lõpetamise tseremoonia selle aasta lõpus, mille jooksul me tähistame teie edu.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud November 8, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 1, 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-i ELi üliõpilaste jaoks.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 1, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 1, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date