Umbes

Rahvusvaheline juhtimise eriala valmistab teid ette globaalse juhtimise karjääri, arendades oma arusaama, kuidas rahvusvaheline kontekst mõjutab ettevõtteid ja nende töötajaid. Viimase kümnendi suureneva üleilmastumise tõttu mõjutab rahvusvaheline kontekst nüüd kõiki ettevõtte aspekte. Rahvusvaheline juhtimistegevuse eriala ühendab viimase rahvusvahelise juhtimise teooria praktiliste rakendustega.

Maailmatasemel teadlaste ja õpetajate järelevalve all teete täiustatud rahvusvahelisi juhtimiskursusi, mille eesmärk on anda terviklik arusaam sellest, kuidas juhtida ettevõtte erinevaid osi ja kuidas konkureerida erinevates kontekstides. Lisaks põhilistele kursustele saate valida mitme interdistsiplinaarse valikaine vahel, mis pakub teadmisi isikliku huvi valdkondades. Programmil on ka tugev praktiline komponent. Te peate rakendama teoreetilisi tööriistu praktilisele olukorrale, töötades välja reaalse ettevõtte rahvusvahelise laienemisstrateegia või nõustama ettevõtte rahvusvahelist juhtimisprobleemi. Peale selle töötate te erinevate rühmaprojektidega, et arendada pehmeid oskusi rahvusvaheliste meeskondade tööks.

Mõned programmi peamised küsimused on järgmised: Kuidas ettevõtted saavad konkureerida globaalses keskkonnas? Kuidas saavad ettevõtted ära kasutada võimalusi väljaspool oma piire ja ületada võimalikud ohud? Kuidas ettevõtted saavad äritegevust arenevatel turgudel? Milliseid väljakutseid silmitsi seisavad rahvusvahelised meeskonnad? Kuidas muuta globaalsed meeskonnad tõhusamalt? Kuidas parandada globaalsetes meeskondades töötavate inimeste toimivust?

Kes peaks meiega ühinema?

Õpilased, kes soovivad mõista, kuidas kasutada ülemaailmset keskkonda, et ettevõtted saaksid edu saavutada. Sul võib olla väga mitmekesine haridustase bakalaureusekraadidega ärijuhtimise, majanduse, psühholoogia, inseneri, sotsiaalteaduste või loodusteaduste alal.

Programmi ülevaade

Spetsialiseerumisel on järgmised õppe eesmärgid:

Kas arenenud ja originaalse akadeemilise ja teadustöö oskused aitavad kaasa teadmiste kogumile

Sa annad panuse teadmiste kogumikku rahvusvahelisest juhtimisest, kirjutades magistritöö. Kriitiliselt hinnates rahvusvahelisel juhtimisel läbi viidud uusimaid uuringuid kogu programmi kestel ja uurimismetoodika alaseid seminare, saate kindlasti teoreetiliselt edasi arendada ja praktiliselt asjakohaseid teadusuuringuid.

Olge põhjalikult kursis asjakohase teooria ja meetoditega

Täiustatud kursused rahvusvahelises juhtimises, kultuuris või äritegevuses arenevatel turgudel pakuvad teile kaasaegseid teooriaid ja meetodeid, mida kasutatakse rahvusvahelistes juhtimisalastes teadustöös. Oma teadmiste süvendamiseks võite lisaks valida mitmest valikaistast, millest igaüks tugineb tugevalt teie suutlikkusele reageerida strateegilistele ja organisatsioonilistele väljakutsetele. Oma horisondi laiendamiseks peale strateegia ja organisatsiooni tuumiku saate valida ka teiste programmide, näiteks strateegia, valikained

Olge akadeemiline lähenemine keerukate äriprobleemide lahendamisele

Te osalete meeskonnaprojektides tegeliku ettevõtte jaoks, kus nad tegutsevad juhtimiskonsultantidena, kes peavad lahendama rahvusvahelist äriprobleemi, näiteks arendama rahvusvahelist laienemisstrateegiat. Lisaks arendate oma võimet lahendada keerukaid ärimõtteid, töökodades ettevõttes töötades.

Kas professionaalsed sotsiaalsed oskused suhtlevad teiste spetsialistidega?

Esiteks esitate oma meeskonna projekti tulemusi ettevõttele, kellele nad tegutsesid juhtimiskonsultatsioonina. Teiseks arendate välja esitusoskusi, valmistades ettekandeid ettevõtetele ja kaasõpilastele. Kolmandaks arendate professionaalseid sotsiaalseid oskusi, töötades erinevatel kultuuritaustaga kolleegidel rühmituste projektidega.

Pöörake horisondi väljapoole professionaalset valdkonda

Eetika ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse kursuste abil saate arendada, kuidas teie otsused kogukondadele ja keskkonnale mõjutavad. Lisaks meeskonna konsultatsiooniprojektile peate arutama oma pakutud lahenduste sotsiaalseid ja keskkonnamõjusid.

Kas ise peegeldavad spetsialistid

Kultuuridevahelise juhtimise ja eetika kursused võimaldavad teil mõelda oma isiksuse ja individuaalsete eesmärkide üle, et mõista muutuste ja majanduskasvu võimalusi. Lisaks sellele on teil juurdepääs SBE karjäärinõustuste töötubadele, et valmistada teid tööturule.

Karjäär Prospekt

  • Soovitud töö (kaugele tulevik)

Kuna homsete ettevõtete juhid peavad suutma juhtida globaalses keskkonnas, hakkab rahvusvaheline juhtimiskeskkond õpilasi karjääri alustama, et nad muutuksid maailma juhtivateks. Pikemas perspektiivis tähendab see, et meie õpilased saavad tuleviku peadirektoriteks ja COO-deks.

  • Tegelik paigutus (lähitulevikus)

Rahvusvahelise juhtimise eriala abil saate oma juhtimiskarjääri alustada rahvusvaheliste ettevõtetega, kellel on sellised ametikohad nagu äri analüütik, juhtimiskonsultant, tootejuht, globaalne brändijuht, rahvusvaheliste müügijuht või äritegevuse arendaja.

Miks VU Amsterdam ?

  • Akadeemiline

Äri juhtub globaalses keskkonnas. Rahvusvaheline juhtimise eriala valmistab teid ette töötama rahvusvaheliste organisatsioonide jaoks, arendades oma arusaama sellest, kuidas rahvusvaheline kontekst mõjutab ettevõtte erinevaid aspekte. Programm saavutab selle, ühendades viimaseid akadeemilisi uuringuid rahvusvahelises äris, praktilise kogemuse ja isiklike oskuste arendamisega.

  • Professionaalne

Programmis pööratakse suurt tähelepanu praktilisele tähtsusele, kuna see kasutab rahvusvahelistes ärivaldkondades tegutsevate või rahvusvaheliselt soovitavate reaalsete ettevõtete töörühmades ja meeskonnaprojektides toimuvat arutelu.

  • Kodanik

Meie programm arendab tugeva jätkusuutlikkuse põhimõtete ülemaailmseid juhte, pakkudes teile eetikakursuseid, mis võimaldavad teil mõista juhtkonna otsuste eetilisi ja keskkonnaalaseid tagajärgi.

Miks sina?

Rahvusvahelise juhtimise spetsialiseerumisega tegelevate üliõpilaste ühendav omadus on huvi, kuidas kasutada globaalset keskkonda, et ettevõtted saaksid edu saavutada. Sellisena võivad õpilased omandada väga erinevad haridustase bakalaureuse kraadiga ärijuhtimises, majanduses, psühholoogias, inseneri, sotsiaalteadustes või loodusteadustes.

Väljakutse eristada

Programm pakub teile mitmeid võimalusi oma eristamiseks. Parimad õpilased võivad ühineda auhinnaprogrammidega, mis pakuvad täiendavaid õppimisvõimalusi. Lisaks võite eristada ennast praktilise projekti kaudu, kus soovitate tõelist ettevõtet rahvusvahelises juhtimisprobleemides, kuna peate esitama oma nõuanded ja esitama analüüsitud ettevõtte aruande. Lisaks võite eristada ennast, kohandades magistriprogrammi oma huvidega, kui valite spetsialiseeritud ja üldise valikained.

Ühendus

Tugeva kogukonna osaks on üliõpilaste õpikogemuse põhielemendid. Lisaks Vrije Ülikoolis elavate üliõpilaste kogukonna poolt korraldatud arvukatele üritustele on rahvusvahelise juhtimise erialade eesmärk stimuleerida tugevad suhted programmi liikmete vahel. Siin on mitu õpilaste ja üliõpilaste-õpetajate sotsiaalset sündmust. Lisaks sellele toetatakse teie tööotsimisel Karjäär Teenused.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud November 8, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 1, 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-i ELi üliõpilaste jaoks.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 1, 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 1, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date