Master in Business Administration: Rahvusvaheline juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kuidas saavad ettevõtted konkureerida globaalses keskkonnas? Milline on parim viis arenevatel turgudel äri teha? Mida on rahvusvahelistel meeskondadel vaja, et väljakutsetest üle saada ja tõhusalt töötada? Kuidas valmistada üksikisikuid ja meeskondi ette piiriülestes ettevõtetes silma paista?

Ärijuhtimise: Rahvusvahelise juhtimise magistriprogramm ühendab neile küsimustele vastamiseks mitu õpetamismetoodikat. Õige segu loengutest, kus uuritakse teoreetilisi arenguid ja praktilisi kogemusi reaalse elu juhtumitega, tagab, et õpite mitte ainult edu saavutamiseks vajalikke meetodeid, vaid ka seda, kuidas neid meetodeid praktikas rakendada. Teil tuleb teha väljakutse eristada end mõttekaaslastest ja teil on võimalus käsitleda tegelikke, rahvusvahelisi äriprobleeme. Saate teada, kuidas rahvusvaheline kontekst mõjutab ettevõtte erinevaid aspekte, ja õpite praktilisi oskusi, mis on vajalikud keerukate rahvusvaheliste ettevõtete väljakutsetega toimetulemiseks. Veelgi enam, saate teada, mis kulub rahvusvahelise ärimaailma juhtimiseks tulevikus.

See on see, mida teete
Teie magistrikraad rahvusvahelise juhtimise erialal VU Amsterdam ühendab endas mitmesuguseid õpetamismetoodikaid, et tagada teile ilmumine mitmekülgse juhina, kellel on juhtimisoskused ja -kogemused. Lisaks oma kursusetööle osalete ka töötubades, mis annavad teile praktilise kogemuse praeguste rahvusvaheliste ettevõtete väljakutsetega. Teie valik paljude valikainete hulgast võimaldab teil kohandada oma magistriõppe oma huvidele.

Murda:

 • Te võtate kaks kohustuslikku kursust:
  • Rahvusvaheline juhtimine - uurige valikuid, mida organisatsioonid peavad tegema rahvusvaheliseks minnes.
  • Kultuur ja rahvusvahelised organisatsioonid - saate teada, kuidas kultuurid mõjutavad juhtimisotsuste tegemist ja ettevõtte kriitilisi strateegiaid.
 • Te võtate kolm valikainete kursust perioodil 2 ja 3; need peaksid hõlmama vähemalt kahte järgmistest:
 • Äritegevuse arendamine tärkavatel turgudel - lähem ülevaade tekkivatest turgudest ja nende kasvavast mõjust globaalsele ettevõtlusele.
 • Rahvusvaheline ettevõtlus - lisateavet tänapäeva innovaatiliste rahvusvaheliste ettevõtjate kohta.
 • Globaalsed organisatsiooni muutused - mõistke efektiivsete organisatsiooniliste muutuste dünaamikat.
 • Rahvusvaheline nõustamisprojekt - töötage rühmades, et nõustada ettevõtet rahvusvahelise juhtimisprobleemi osas.
 • Võtate rahvusvahelise ärijuhtimise eetika kursuse - saate teada erinevaid eetilisi filosoofiaid ja kuidas need on seotud rahvusvahelise juhtimisega.
 • Oma teisel semestril õpid akadeemilisi teadusuuringute oskusi ja viid need otse praktikasse, kirjutades magistritöö.
 • Osalete reaalsetes ettevõtetes toimuvates meeskonnaprojektides ja tegutsete juhtimiskonsultandina reaalse maailma väljakutsete lahendamisel.
 • Ükskõik, millised on teie isiklikud karjäärivõimalused, võite edu tagamiseks oma magistranti kohandada. Valige paljude potentsiaalsete valikainete hulgast ja kolme erinevat tüüpi praktikast, et oma magistriõppeid kohandada. Valige spetsialiseerumine eranditult rahvusvahelisele juhtimisele või üldistage oma kraadi teiste personalikoolituse, juhtimiskonsultatsioonide, juhtimise bakalaureuseõppega
Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Loe edasi

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Näita vähem